В момента чета... 60

  • 74 159
  • 752
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 029
Аз след похвали тук, ги свалих и трите, но ще се огранича само с първата. Не е мой тип. Simple Smile Сега трябва да си намеря скандинавско криминале, да си оправя вкуса. Ама хубааво, а не като последната на ЮиР, която също ме разочарова.

# 676
  • Мнения: 3 495
Дидка-бандитка, спокойно можеш да си ги спестиш другите две от трилогията. Те са много по-зле от първата. Simple Smile

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Аз прочетох първата и втората,но първата определено ми хареса повече. Имаше действие,добре разказана история. Е, не е блестящ шедьовър, но пък за разтоварване става.
Оттогава пия чай в промишлени количества и се чувствам като английска аристократка Simple Smile

# 678
  • София
  • Мнения: 700
Аз пък харесах много " Чаената роза". Прочетох и трите с удоволствие.

# 679
  • UK
  • Мнения: 203
Ще започвам "Крадецът на книги". Имам големи очаквания.

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Завиждам ти, една от най-любимите ми книги на всички времена!

В началото насмалко да я оставя, но се радвам, че я довърших.

# 681
  • UK
  • Мнения: 203
Мм, още повече се ентусиазирах за книгата сега след твоя коментар. Май не съм чувала нищо лошо за нея досега като се замисля. Heart

# 682
  • Мнения: 6 460
Чета Чаената роза, но определено не ми харесва. Започна много добре до първите 20%, но после стана страшна боза. Сега съм на 80%, но я дочитам само на инат Sad

Аз също я почнах преди известно време и съм я добутала до към 20%, но от самото начало я намирам за много елементарна книга, твърде простовато написана. Щом казваш, че нататък се влошава, мисля да не се мъча с нея...
На мен пък ми дойде много добре по време на почивката. 😉

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Докато четях книгата,си представях всичко черно-бяло. Реших да гледам и филма,за да видя какви актьори са избрали, и останах изненадана,че е цветен Simple Smile
Филмът също си заслужава.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 623
На мен "Крадецът на книги" ми хареса, но не чак толкова. Четох я преди половин година и много бегло си я спомням вече. Принципно съм емоционален читател, но не знам, не успях да се свържа някак с нея.

# 685
  • Мнения: X
lili_78, за Чаена роза ли говориш? не знаех че има филм, ще го потърся. Четох я на английски, много ми хареса. Има някои предсказуеми и наивни неща, но е написана интересно. Втората част я започнах, но нещо не бях в подходящо настроение и остана на заден план.
Приключвам A Glimpse of Stocking на Elizabeth Gage, супер е.

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Не,за Крадецът на книги.

# 687
  • София
  • Мнения: 5 563
Чета Чаената роза, но определено не ми харесва. Започна много добре до първите 20%, но после стана страшна боза. Сега съм на 80%, но я дочитам само на инат Sad

Аз също я почнах преди известно време и съм я добутала до към 20%, но от самото начало я намирам за много елементарна книга, твърде простовато написана. Щом казваш, че нататък се влошава, мисля да не се мъча с нея...
На мен пък ми дойде много добре по време на почивката. 😉

О, Нези, радвам се, че на теб ти е допаднала. Любопитно ми е какво става, но нямам нерви да я дочета. Ще съм благодарна, ако ми разкажеш с две думи някой път Wink

По темата - продължавам си с Хоровиц и книгата за Ида Шагал аз, но не съм чела много и не съм напреднала все още.

# 688
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Чета "Откраднато" от Искра Урумова, първата от трилогията. Харесва ми, лекичка е и доста приятно ми върви преди сън. Засега съм в началото така че ще споделя като я приключа.

# 689
  • София
  • Мнения: 700
Аз подхванах по препоръки от темата "Убийства в Манхам" от Саймън Бекет. Много ми харесва до момента. Радвам се, че открих нова непрочетена крими поредица.

Общи условия

Активация на акаунт