🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 5, тема 1

  • 47 949
  • 737
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 3 951
Ваня ми беше неутрална, все ми беше тая ще я изгонят ли.
Катерина ме дразни много, опитва се да убеди 15+ човека, че тя е права, при положение, че всички виждат едно и също.
Радка ме забавлява - говори си каквото ѝ е на сърце, не изглежда злобна.
Олег ми е малко неориентиран като цяло, Лора и Сияна нещо не мога да ги харесам. Иначе Лора ми допада повече от двете.

# 601
  • София
  • Мнения: 4 192
Нямам против да готвят за помиярите. Ама да изхвърлят 3/4 от месото, за да им преготвят от най-крехкото ми идва малко повече...

# 602
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Задачата с кучетата беше хубава. Трябваше да проявят съобразителност и затова са я включили.

Нищо не са хвърляли. Това е телевизия /сценарий, репетиции, дубли, монтаж/.

Утре вечер в MasterChef паниката е навсякъде


https://masterchef.btv.bg/video/extra-video/utre-vecher-v-master … e-navsjakade.html

Chef Петър Михалчев преподава готвене с чук в понеделник в MasterChef



https://masterchef.btv.bg/article/news/chef-petar-mihalchev-prep … v-masterchef.html

Последна редакция: нд, 24 мар 2019, 13:40 от 🍀Smileys®

# 603
  • София
  • Мнения: 11 571
Някои хора толкова са издигнали хората, че се самозабравят. За кучетата било проблем, предвид, че кучетата и остатъците ще изядат, ама рядко се повдига въпроса, че релни всяко предаване изхвърлят много. От цяла риба, слагат едно парченце и тн.

Такова е предаването, не е ориентирано към бедните и няма нужда да е. Нека на бедните да им е стимул да се поииздигнат и да пробват и те скъпи храни. Нямам против да готвят с боб и лютеница нкоя битка, но цяло предаване - абсурд, не бих го гледала.

# 604
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Пуснах анкета, идентична с тази във ФБ.

# 605
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Някои хора толкова са издигнали хората, че се самозабравят. За кучетата било проблем, предвид, че кучетата и остатъците ще изядат, ама рядко се повдига въпроса, че релни всяко предаване изхвърлят много. От цяла риба, слагат едно парченце и тн.

Такова е предаването, не е ориентирано към бедните и няма нужда да е. Нека на бедните да им е стимул да се поииздигнат и да пробват и те скъпи храни. Нямам против да готвят с боб и лютеница нкоя битка, но цяло предаване - абсурд, не бих го гледала.
Коментарът ти беше ок, но това е Astonished Предполагам /надявам се/, че не си могла да формулираш мисълта си по-добре?

# 606
  • София
  • Мнения: 7 876
...Такова е предаването, не е ориентирано към бедните и няма нужда да е. Нека на бедните да им е стимул да се поииздигнат и да пробват и те скъпи храни. Нямам против да готвят с боб и лютеница нкоя битка, но цяло предаване - абсурд, не бих го гледала.
Пази Боже, сляпо за прогледа!

# 607
  • Мнения: X
Учудвам се от ненавистта към животните, която срещам под път и над път.
Готвели за "помияри", хайде моля!?
Много мога да изпиша, но има ли смисъл?
Това е предаване, храна така ли иначе се хвърля и разхищава, кучетата ви избодаха очите.

# 608
  • София
  • Мнения: 11 571
Дядо хаджи, бих се съгласила, ако аз се хранех с такава храна и не, не се храня. Точно затова гледам предаването, мусаката си я гледам и вкъщи.

Във всяка тема за предаване/сериал като се показва по-луксозен живот и се скача как не било реално или колко бедни били хората. Ами такива са, ама панелките и боба и вкъщи си го гледаме.

# 609
  • Мнения: 31 191
Да, такава злоба по животните. Аз нямам домашен любимец, но ми беше интересно и приветствам разнообразието.

Това за бедните и богатите и за кого точно е предаването, беше  Sick

# 610
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Болшинството кучета е в пъти по-добро от болшинството хора. За съжаление.

Последна редакция: нд, 24 мар 2019, 14:48 от 🍀Smileys®

# 611
  • Мнения: 13 768
Тук не обсъждаме кучета и котки, а готвенето на участниците и показания резултат.
И да, с кучетата малко прекалиха. Шоуто си е шоу, забавно беше това двойно готвене за хора и техните домашни любимци, както и реакциите на кучетата (които май в крайна сметка всичко си изядоха - и синьо, и червено Simple Smile), но  все пак - скъпо месо за кучета, нормално е доста зрители да се възмутят.

# 612
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Обсъждаме това, което е свързано с показаното във формата, ако не възразяваш.

# 613
  • Мнения: 6 493
Стига де, веднъж си позволиха да разнообразят и голяма критика. Ми да покажат как дават остатъците от готвенето на прасетата?
Който има домашен любимец знае, че като се ходи на пазар, стопанинът има бюджет и за животинката, а при някои породи дори е доста висок.
 
Скрит текст:
В другото предаване госите рупат салати и омлети от професионалисти.Wink

# 614
  • Мнения: 13 768
И какво е показано във формата! Че "болшинството кучета е в пъти по-добро от болшинството хора, ах...", подсмрък, подсмрък Joy

Общи условия

Активация на акаунт