1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение)

  • 35 251
  • 599
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 139
 Направо се разплаках докато гледах снимките!Голямо вълнение ме обвзе!Браво, супер сте!Дано има сили за още такива организации!
  По БТВ не сме предвидени в новините от това което чета в нета в програмата на новините.По канал 1 в 20 часа ще дадат нещо.По НТВ ще кажат нещо в 19:15
  ОЩЕ веднъж БРАВО и поклон пред всички за труда и вярата!  bouquet

# 406
# 407
  • Мнения: 1 671



Снимките са на Ваоо,  Hugпуснала е отделна тема тук

# 408
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Ще има материал по БТВ. Сега гледах какво ще видим в новините.

# 409
  • Мнения: 769
БРАВО МОМИЧЕТА -САМО ТАКА!!!  Hug Hug

# 410
  • Мнения: 1 744
Дадох интервюта за МСат и Диема, но не знам кога ще ги излъчат. Толкова се притесних, че не помня какво съм говорила. Embarassed Знам само, че мъжът ми извика тези от МСат да им кажа за автобусите, но забравих да допълня за подлезите.

# 411
  • Бургас
  • Мнения: 5 750
Току що гледах СКАТ в Бургас. Чудесни бяхме. Имаше една майка с три деца - евала на жената.

# 412
  • София
  • Мнения: 2 530
Дадох интервюта за МСат и Диема, но не знам кога ще ги излъчат. Толкова се притесних, че не помня какво съм говорила. Embarassed Знам само, че мъжът ми извика тези от МСат да им кажа за автобусите, но забравих да допълня за подлезите.

Ей сега те гледах по Мсат, много добре беше.
Аз пък понеже не съм срамежлива се запознах с всички, които ми се изпречиха пред  погледа. Доволна съм от протеста на следващия пак сме там.

# 413
  • Мнения: 1 033
По МСАТ дадоха кадри от Варна на фона на "предизборните обещания" на кмета.

# 414
  • Мнения: 1 744
Дадох интервюта за МСат и Диема, но не знам кога ще ги излъчат. Толкова се притесних, че не помня какво съм говорила. Embarassed Знам само, че мъжът ми извика тези от МСат да им кажа за автобусите, но забравих да допълня за подлезите.

Ей сега те гледах по Мсат, много добре беше.
Аз пък понеже не съм срамежлива се запознах с всички, които ми се изпречиха пред  погледа. Доволна съм от протеста на следващия пак сме там.

Да, и аз се видях. Май не съм изложила положението.  newsm08Нищо че са ми объркали фамилията - аз съм Маринова, а те ме писали Маронва? smile3555

# 415
  • Мнения: 426
    Много се радвам,че успях да дойда!И мен ми се видяха майките малко,но поне са повече от миналият път,дано със всеки следващ да сме повече и разбира се чути и да има развитие по исканията ни Peace

# 416
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз пък нищо не видях Sad, пропуснааааах.Къде да дебна сега ????

# 417
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 417
Аз пък нищо не видях Sad, пропуснааааах.Къде да дебна сега ????
БТВ  Peace, а по нова много малко казаха.
И кога има новини по диема 2?

# 418
  • София
  • Мнения: 2 530
За сега няма къде да дебнеш- давай снимките  Hug
Диема 2- 19.30ч новините

# 419
  • София
  • Мнения: 6 743
За сега няма къде да дебнеш- давай снимките  Hug
Диема 2- 19.30ч новините
Аз съм ги далааааааааааа, ама на предната страницааа  smile3534

Общи условия

Активация на акаунт