Въпросче за една потребителка?

  • 10 860
  • 232
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз всъщност мисля, че тряба да вникнем в загадката, тъй умело законспирирана... Буква М, уважаеми... Ами нека да я обърнем наобратно. Получава се W. Ъх, коментар да има някоъ или да почваме гаданията? smile3546
Имам кокалчета от скакалец, стара леща и пушек от пура, на кое да гадая?

# 196
  • София
  • Мнения: 551
За W само на зъб от костенурка се гадае.

# 197
  • Мнения: 1 983
небясна магарица , смъртна обида ми нанесе, сега ще лежа ранен 3 дни и няма да мога да отпразнувам утре големия празДник, ша знайш Sunglasses

# 198
  • Мнения: 5 622
Може , може  Mr. Green, почвам да ТИ пиша на лични  Mr. Green!

С пикантериите, ако може  Flutter Не са ми слаби ангелите  Grinning

Пикантерии ли? Аз пак съм изпуснала  Laughing

# 199
  • Мнения: 6 206
10 страници изчетох и нищо ново не разбрах...
Това девойче мимитърново беше преди по-активна тука, особено по темите на биг брадър, скоро въобще не съм я виждала. Знам, че някои не я обичат въобще, пък нейничкия още повече, но не помня подробности. Без значение, дано да е добре момичето.
Сега, някой по желание, без да посочвам, да ми пише ЛС и каже коя е М. Grinning
Иначе да варненки не стига че са ми слабост, ами се и виждат вечер без децата, тц, тц, пък и клюки си обменят. Е това е, да си на г*** на географията!

# 200
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Тука ще пиша за М-то, понеже стана въпрос.
Аз реших, че става въпрос за нашето Марчето. Получих осведомление, разбрафме се, доволен сме.
За останалите не зная, да се оправят. Crazy

# 201
  • София
  • Мнения: 1 254
Следваща мистерия, молим! Желающите да пишат в темата! Hug

Мama Bubu с тия продажби?!
Ами нашата Маргарита?? О, съвсем нечиста работа нейната!
Maika от Австралия или Нов Зеландия, не помня, прощавайте ме, също е в кюпа.
malka s4etka, malvina, mam4e, mam@....
Мama diana, mama monik и  malina_m  ги познавам, оставете ги.  Joy
Mama Strumpf, Mama Vessi, mamazori, Maminka, margo71, marianna, Maribel, Mariely, marina_m, Marinera, Maris. marissa, marsy, martea, marulka_s, ma_nda_rinka ...
Има още 2 тона никове, ако съм пропуснал някоъ и особено ако се смята за съмнителен, да се напише тука, да го видим всички. Пущината... 




може, може...  Twisted Evil

# 202
  • Мнения: 6 315
небясна,

Аз не съм това, което съм, ама и сова не съм и май изобщо не знам какво съм  Rolling Eyes. Пък съм една нечистофайница - мръсница направо  Crazy Crazy Crazy.

Боже, къде ме турнА в кюпа с М, ше се прекръстя значи!

# 203
  • Мнения: 7 837
Пък съм една нечистофайница - мръсница направо 

Марго, искаш нещо да ми кажеш ли  smile3516

# 204
  • Мнения: 6 315
Марго, искаш нещо да ми кажеш ли  smile3516

 Joy Добре де, само мръсница може ли - с нечисти работи  Joy.

# 205
  • out of space
  • Мнения: 8 576

Между другото, тУй ЕГН нЕма смисъл да се трие, малкУ е невАлидно  Rolling Eyes



Абсолютно, последната цифра не беше ли полът?

# 206
  • Мнения: 6 039
Божкеее, к'ви ги вършите тука  ooooh!
Човек да не седне да си почине след тежка работна седмица и поразии от петъчна буря значи... досега се кискАх на младежите, дет' сА борят за правата за свободно провисване на СиСитИ, виЙ сЯ тук мА хвърлИхте в размисли и страсти Crossing Arms. Пак няма да спя таз' вечер, мдам  newsm78

Между другото, тУй ЕГН нЕма смисъл да се трие, малкУ е невАлидно  Rolling Eyes





Е как не те домързя и ЕГН-то да провериш. Много ви се рови, ейййййййй.
Не съм малоумна да си публикувам ЕГН-то във форум, в който явно най-важното е да се разбере, кой е имала предвид Дуци. Вече всеки, който влиза с ник, започващ с "М" е под подозрение.
Нямам думи просто. newsm65 Няма да задълбавам и във факта, че доста от "отворките", които знаели кой е, всъщност нищо не знаят.

# 207
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Сериозно ли мислиш, че някой ще тръгне да ти проверява ЕГН-то? Ми то е очевадно, че е грешно, освен ако не си мъж.

Апропо, какво значи "отворки"?

# 208
  • Мнения: 431
Сериозно ли мислиш, че някой ще тръгне да ти проверява ЕГН-то? Ми то е очевадно, че е грешно, освен ако не си мъж

Грешите за ЕГН-то... Предпоследната цифра е за пола, за жените е нечетна, за мъжете четна. Последната цифра се води контролно число, определя се по специална формула.

# 209
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Хич даже не е имало и нужда да го проверявам, от 15 години работя с извадки, професионална деформация.

Но пък абсолютно някои са оперирани от чувство за хумор, сори за което. Peace

Общи условия

Активация на акаунт