Като пържите тиквички, предварително овалвате ли ги в брашно?

  • 6 364
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 117
И аз правя кашичка от брашно и вода

Не съм знаела това, но ще опитам.Затова не ги овалвам , че иначе олиото става едно чернооо и миризливоо Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 3 421
 И аз не слагах брашно, за да не ми се съсипва мазнината във фритюрника, но сега ще пробвам с кашата.

# 17
  • Мнения: 4 546
овалвам. не ми нагарчат. без брашно са меки и не ми харесват

# 18
хубави са и по двата на4ина

# 19
  • Мнения: 5 500
Без брашно все едно не ям тиквички, много са ми едни такива меки, хич не ми харесват.
Но не ги топя в брашното и бам във фритюрника, ами предварително ги обрашнянвам едно по една / голяма играчка, но пък са страхотни/, изтърсвам хубаво брашното, нареждам на хартия  и докато ги свърша, първите вече са поели брашното си и не пречи на мазнината във фритюрника. Стават хрупкави, режа ги на рендето Бьорнер на едрата страна.

# 20
  • Мнения: 3 550
Мои познати ползват две купички - с вода и с брашно и топят във вода, в брашно и пак във вода. Това е алтернативен вариант на кашичката. Аз ги пържа направо, защото ме мързи.

# 21
  • Мнения: 603
Аз ги пържа без брашно. По-вкусни са ни.
а и на мене ми е по-удобно Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 577
Без, против излишните усложнявания съм.

# 23
  • Мнения: 6 472
Без. Само ми усложнява живота, брашното пада в мазнината, прегаря и почва да пуши и не на последно място - обичам си ги натюрлих Mr. Green

# 24
  • Мнения: 139
Винаги ги овалвам с брашно - без него са ужасно мазнички Sick

# 25
  • Мнения: 2 241
Аз тиквички пържа 1-2 пъти на сезон, че първо не са много на почит и второ избягвам да пържа по принцип, но така или иначе винаги ги пържа с брашно. Ако са без са ми лигави и не получават хрупкава коричка. 

# 26
  • Мнения: 3 388
Аз тиквички пържа 1-2 пъти на сезон, че първо не са много на почит и второ избягвам да пържа по принцип, но така или иначе винаги ги пържа с брашно. Ако са без са ми лигави и не получават хрупкава коричка. 

и аз така  Peace

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Без брашно.С брашно-когато ходим при мама Mr. Green.

# 28
  • Мнения: 2 825
Аз най-често ги панирам, но понякога ги пържа и само с брашно или пък без нищо. Зависи от настроението и колко ми се занимава.

# 29
  • Мнения: 1 564
овалвам. не ми нагарчат. без брашно са меки и не ми харесват
=======================================================================
 PeaceИ аз ги овалвам в брашно.

Общи условия

Активация на акаунт