🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 12 (Тема #2)

  • 43 561
  • 762
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 36 853
И на мен ми хареса храната, особено основното. Кексчетата не ме впечатлиха.

# 676
  • Мнения: 6 709
Кърнев много обичаше преди години да разправя по телевизиите как преспал с някаква фенка, като били на турне.
И с брада и без ми е ужасен, както и пИрфектния. Дичката ме кефи, сигурно защото е много добър като човек.

# 677
  • Мнения: 29 086
Хареса ми менюто на Кърнев, като за мъж се справи перфектно! Обичам пържен калкан и рибена чорба, мммм! Самият той е малко дървен, но не неприятен, само тази ужасна брада, толкова го състарява....! Sad Кухнята на приятелката му много симпатична, основно в бяло....! Simple Smile

# 678
  • Мнения: 36 853
Роби Уилямс ли видях на един от шкафовете?

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
М да...голяма глупост.

# 680
  • русе
  • Мнения: 1 317
Нали е в домът на приятелката си😊

# 681
  • Мнения: 24 696
Не се впечатлих от уменията му като готвач, но липсата на претенции и най-вече приятната обстановка и настроение, което създаде. Тази вечер беше най-поносима, може би защото не се изявяваха комплексирани и лишени от талант актриси

# 682
  • Мнения: 15 427
Сетих се нa кого ми нaпомня режисьорчето - нa Джони Брaво. Сaмо дето перчемa не е рус.

Кърнев се предстaви добре. Не съм любител нa рибaтa, a рибенa чорбa не съм ялa никогa. И зaнaпред нямaм тaкивa мерaци, но хорaтa обичaт и си хaпвaт. Сигурно е билa хубaвa. Щом му дaдохa десятки предполaгaм, че гостите сa остaнaли доволни и сa го оценили кaто домaкин.

# 683
  • Мнения: 9 865
Не се впечатлих от уменията му като готвач, но липсата на претенции и най-вече приятната обстановка и настроение, което създаде. Тази вечер беше най-поносима, може би защото не се изявяваха комплексирани и лишени от талант актриси
И аз така. Simple Smile
Салатата не ми звучи като нещо, което бих яла, особено с домат. Зеле с домат за мен е нещо, което не ми харесва.
Рибена чорба обожавам, може би не точно с пасирани зеленчуци, но при всички случаи, щях да я оценя, казаха, че е вкусна. Шабленската чорба е наистина добра, но и на други места по морето съм яла майсторска.
Пържен калкан... ми не обичам пържена риба, става ми лошо, мазно ми е, гадно ми е, но е вкусно наистина, така че моите лични преживявания няма да ги слагам в сметката. Обаче пък... предястие рибена чорба и основно - риба, ами ако някой не яде/обича или просто му е писнало от риба, а, а?! Манчев обикновено мърмори като се повтаря един и същ продукт (най-вече, ако е авокадо, хахаха), а сега май нищо не каза̀.
Питката и кьопоолуто бяха от мама, той с мама ли живее основно, доста често я споменаваше. Mr. Green
Десертът беше гаднейш, не толкова, че кексчетата са полуфабрикат, но тая спрей-сметана е ужасна, да беше разбил една нормална млечна сметана...

Много прилично се справи, спокойно беше, не прекалено разточително, не много забавно, но то тая седмица забавно няма Simple Smile.

За утре ще наточа най-голямото ренде, защото тази женичка предизвиква всичко лошо в мен (ако е съфорумка, направо си подписвам смъртната присъда). Храни се винаги полегнала и разляла се на някаква страна, и все се старае да е интересна с киселите си реплики. Видях, че има просторна кухня с много атрибути, сигурно ще ни събира очите с някакви оригиналности.

# 684
  • Sofia
  • Мнения: 26 627
Рядко ми харесва рибена чорба правена по заведения...неговата не ми допада че е с пасирани зеленчуци и цвета беше кафеникав...
Два пъти съм готвила и беше вкусна,трябва пак да направя скоро.

# 685
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Въпрос на вкус. И аз пасирам зеленчуците в рибената чорба.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 1 634
Митко Кърнев винаги ми е изглеждал затворен в себе си и особняк, на външен вид никога не ми е харесвал, с брада пък съвсем. Но има нещо в него, което пък ми печели симпатии. А на фона на дърварската компания чак той изпъкна. Хареса ми вечерта с него най-много, много ми допадна свежарския стил на апартамента, особено паната, постара се, но като цяло скучна и дасадна седмица. Домакинята за утре е хубава жена, но ужасно поведение и излъчване. Луиза е станала по-зряла в поведението си, но вкусът към мъжете и е все така ужасен. Много е противен мъжът и, то тази вечер само дето не заспа от отегчение. Много псувни в предните епизоди, мен! Страшно незрял, арогантен, глупаво поведение. Бабинова леко истерично неуверена ми идва. Много харесвам Нели, жената на Сано, много свястна ми е изглеждала винаги, а на външен вид и на живо е уау. Не знаех, че е отворила заведение(Голямата стая), страхотно изглежда, дизайнът сигурно е неин.
Дичо и Д2 много загубиха от раздялата си. Обожавам всички песни на Д2 от тяхното време заедно. Дичо направи няколко за мен много хубави парчета:
С Акага: Пътувам, Дух и с Те: Ако някога.
Кърнев е композирал много добри песни  за Д2, много е талантлив, включително и в новия състав, но за мен Дидо разваля всички песни, не може да пее.

# 687
  • София
  • Мнения: 3 107
Аз тази седмица нещо изостанах с гледането,  Луиза и днешното на Кърнев видях. Като готвене и старателност чудесни, но нещо им липсва спойката на компанията. А изглежда като специално да са ги подбрали да си паснат. И причината ми се вижда, че никой не прояви особен интерес към другите, към домакина поне. То иначе как да станат интересни разговори. В центъра беше само храната и толкова. Може другите епизоди друго да са показали, не знам.

# 688
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 366
Кои ще са участниците другата седмица, че снощи не можах да гледам?

# 689
  • Мнения: 576
Аз тази седмица нещо изостанах с гледането,  Луиза и днешното на Кърнев видях. Като готвене и старателност чудесни, но нещо им липсва спойката на компанията. А изглежда като специално да са ги подбрали да си паснат. И причината ми се вижда, че никой не прояви особен интерес към другите, към домакина поне. То иначе как да станат интересни разговори. В центъра беше само храната и толкова. Може другите епизоди друго да са показали, не знам.

Не,не са показали.Да,никой не попита другия с какво се занимава или да разкаже нещо за живота си.
Оказа се ,че не само се познават , а са и доста близки , та явно затова.

Общи условия

Активация на акаунт