Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 21

  • 101 490
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 13 188
Кат са напия и си викам:
- "Гоше, крайно време е да спреш да пиеш!"
Обаче не се получава, не спирам да пия.  Дали защото не се казвам Гошо?



Да спориш с жена е като да четеш лиценза за нов софтуер. Накрая игнорираш всичко и цъкаш, че си съгласен.

Последна редакция: чт, 21 фев 2019, 22:48 от papi6

# 481
  • Мнения: 18 547
Въпроси, зададени на сайт за посещение на Южна Африка относно Южна Африка и отговорите на собственика на сайта:

- Ветровито ли е изобщо в ЮАР? Никога не съм виждал да вали по ТВ, как растат при вас растенията? (Англия)
- Внасяме растенията пораснали и след това седим и ги гледаме как умират.

- Ще видя ли слонове по улиците? (САЩ)
- Зависи колко сте пили!

- Искам да вървя пеш от Дърбан до Кейптаун - мога ли да следвам линията на влака? (Швеция)
- Може, само 2000 километра са. Носете си повечко вода...

- Безопасно ли е да се тича около храстите в ЮАР? (Швеция)
- А! Значи е вярно това което разправят за шведите...

- Има ли банкомати? Можете ли да ми пратите списък на тези в Йоханесбург, Кейптаун, Книсна и Дърбан?
- От какво, казвате, умря последния ви роб?

- Можете ли да ми дадете повече информация за надбягванията с мечки коала в ЮАР?
- Авс-тра-лия е оня големия остров в средата на Тихия океан. Африка е големия триъгълен континент на юг от Европа на който няма... Ооо, забрави! Да, бе. Надбягванията с коали са всеки вторник вечер в Хилброу. Елате голи!

- Накъде е север в Южна Африка? (Англия)
- Значи заставате на юг и се обръщате на 180 градуса. Като стигнете дотам ни се обадете за по-нататъшни указания.

- Можете ли да ми дадете програмата на Виенския момчешки хор? (САЩ)
- Авс-три-я е оная чудата малка страна в средна Европа, която... Ооо, забрави! Да, бе. Виенския момчешки хор свири в Хилброу всеки вторник вечер, веднага след надбягванията с коали. Елате голи.

- Имате ли парфюми в ЮАР? (Франция)
- Не. Не миришем!

- Можете ли да ми кажете районите в ЮАР, където женското население е по-малко от мъжкото? (Италия)
- Да. Нощните гей-клубове.

- Празнувате ли Коледа в ЮАР? (Франция)
- Аха. Ама само по Коледа.

- Има ли пчели-убиици в ЮАР? (Германия)
- Не, ама за вас ще внесем.

- Има ли супермаркети в Йоханесбург и продава ли се мляко целогодишно? (Германия)
- Не! Ние сме мирна цивилизация на строги ловци и събирачи. Млякото е забранено.

- Ще мога ли да говоря английски на повечето места на които отида? (САЩ)
- Ще можете. Само първо трябва да го научите.

# 482
  • Мнения: 4 018
Внуче звъни на баба си:
- Ало, бабче, можеш ли да дойдеш до вкъщи?
- Що бе мило, какво е станало?
- Гладен съм! Омръзна ми да ръфам хляб. Ако може да ми сготвиш една супичка поне?
- Хм. А майка ти къде е?
- Мама е във Фейсбук. Ни приема, ни предава.
- А баща ти?
- Тате е в "Warcraft", воюва…
- Добе миличко, ще дойда. Само да си донасасадя пипера и доматите във "Фермата"…

# 483
  • Мнения: 2 024
Внуче звъни на баба си:
- Ало, бабче, можеш ли да дойдеш до вкъщи?
- Що бе мило, какво е станало?
- Гладен съм! Омръзна ми да ръфам хляб. Ако може да ми сготвиш една супичка поне?
- Хм. А майка ти къде е?
- Мама е във Фейсбук. Ни приема, ни предава.
- А баща ти?
- Тате е в "Warcraft", воюва…
- Добе миличко, ще дойда. Само да си донасасадя пипера и доматите във "Фермата"…

ха-ха, финалът ме изненада! Как така ше идва бабата? Очаквах да му прати е-манджа. Не знам опциите на Фермата, ама все си мисля, че трЕЕ да може и да си готвят к'вот там са си наФермили... Simple Smile Simple Smile

# 484
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 784

# 485
  • Мнения: 5 262
защо хората намират диалектите за смешни и интересни? ако същото като горното се напише без диалект виц ли ще е ?

# 486
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Мъж и жена решават да си купуват кола. Обаче не им стигат 1000 лева. Поумували, поумували, и се сетили, че мъжът има доста заможна съученичка. И решили, мъжът до поиска от нея 1000 лева. Отива той, връща се и казва:  -Жена, ще ни даде. Ама първо иска да преспя с нея.
Жената не мислила много. Колата убава, мъжът грозен... Пущила го. Прибира се нашия, носи 1000 лева, а тя го кара да разказва. И той почва:
- Вечеря, малко пиене и у одъра. Таман да почнем, тя извади отнекъде една пчела, тури я на оная ми работа та ме ужили и почнахме. Та допреди малко.
Жената, да не изпусне, напълнила вечерта една кутия с пчели, легнали, тя извадила една та го жилнала и почнали. На заранта тя се опъва блаженно, мъжът става и казва:
- Отивам за колата.
А тя:
- Ква кола те гони бе!?!Кошери ще купуваме!!! КОШЕРИ!!!

# 487
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 432



  Мъж се прибрал пиян в къщи посред нощ. Жена му била в спалнята,
  от където чула как се отваря вратата на хола и изведнъж, я стреснал трясък на счупено стъкло.
- Какво направи бе, пиянде?!?
- Счупих аквариума.
- Защо, какво ти е виновен?
- Да се научат веднъж завинаги тия скапани риби да не ме лаят!

  Двама приятели се срещат след силен запой. Единия казва на другия:
- Вчера много сме се напили, значи… Днес ми разправяха, че си тичал
  по улицата и си търкалял някакво буре надолу по баира?
- Да.
- А аз нямам никакъв спомен от вечерта… Аз къде съм бил по това време?
- Ти беше в бурето.

- Да му цапнем по биричка?
- Бира?! В работно време?!
- Ей, прав си! Марче, я дай два джина с тоник!

# 488
  • Мнения: 4 018
Дете на програмист - първокласник, първи учебен ден. Учителката им обяснява:
- Ако някой иска нещо да каже или да попита, да вдигне ръка.
Хлапето веднага вдига ръка. Учителката:
- Да, какво има?
- А, нищо, просто проверявам как работи системата.


Блондинка пита:
- Извинете, какво означава "I don't know"?
- "Не знам" !
- Странно, който и да попитам не знае!

# 489
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
-Жена къде са децата?
-На английски.
-Where are the children?

# 490
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
18 тайни желания на мъжете:
1. Осми март да се премести на 29 февруари. Един път на 4 години може да се понeсe.
2. Пластичната операция за увеличаване на бюста да се заплаща от здравната каса.
3. За зачеване на дете да трябва съвместното участие на един мъж и четири жени.
4. За да предпазим партньорката от забременяване, да е достатъчно да кръстосаме пръсти зад гърба си.
5. Всички жени да се казват с едно име - за улесняване в общуването.
6. Всички жени да са алергични към злато, скъпоценни камъни и кожени палта.
7. В женските носове да има специални филтри, потискащи миризмата на бира, пот и чесън.
8. Банският да се смята за идеалния костюм за бизнес дамата. И не само за бизнес дамата.
9. За да се откопчее сутиенът, да е достатъчно леко да го подухнеш.
10. Цикълът на жената да е веднъж в годината - когато се открива риболовният сезон.
11. Космите от носа и от гърба лесно да се присаждат на главата.
12. Дължината на брадясването и продължителността на ерекцията да се регулират по свое желание - като нивото на звука на телевизора.
13. Магистралите да нямат ограничение за скоростта и задължително да се правят в овална форма.
14. И мъжете да изпитват множествени оргазми.
15. Да са измислени чорапи, които винаги да са чифт. Ако се оставят на различни места, автоматично да се събират един с друг.
16. Седалката в тоалетната да се вдига автоматично.
17. Във всяко заведение да има походни легла за тези, които не искат да си ходят.
18. Боклукът сам да се изхвърля. Да е достатъчно само да го ритнеш.

- Тате, какво е крокодил?
- Ейй, кат’ каза крокодил, бягай бързо да купиш хляб, че майка ти ей сега ще си дойде...

ТИ СИ БЪЛГАРСКИ СТУДЕНТ!

1. Дипломата ти не се признава извън България (Е, за да миеш чинии, диплома не ти трябва)
2. Преподавателите ти четат едни и същи лекции от 1983-та (И въпреки това на места още сричат)
3. Все още нямаш проблем с алкохола (Само с цената му)
4. Ти си гордостта на цялата рода (Което не говори добре за родата ти, извинявай)
5. Живееш в приказен свят (В него, веднага след завършването, студентите почват работа на ръководен пост с 5000 лева заплата и служебна кола)
6. Жилището ти е пълно с хлебарки (И е истинско чудо с какво се хранят, след като ти самият умираш от глад)
7. Празнуваш 8 декември цяла седмица (Но не помниш нищо, защото през повечето време си припаднал от пиене)
8. Половината ти ден преминава в автобус 94 (Другата половина – по спирките в очакване на автобус 94)
9. Записа „вишо“ само за да дойдеш „на Софеата“ (Ето че едва на 18, вече сбъдна кажи-речи всичките си мечти)
10. Водиш гаджето на „мол“ (Само колкото да разгледа и да се снимате с „чилифона“ на ескалатора)
11. Леко се срамуваш от колетите от мама и тате (Макар да си наясно, че без тия буркани отдавна да си умрял от глад)
12. Пишеш „батерий“, „незнам“ и „копувам“ (И „изопщо“ не се срамуваш от това)
13. Не знаеш къде е университетската библиотека (Но знаеш работното време на всички кръчми в радиус 5 километра от учебното заведение)
14. Като излезеш извън Студентски град, понякога се губиш (Добре, че нямаш бърза работа)
15. Колежките ти не са непременно хубави (Уви, противно на мита за българката. Но пък и не са придирчиви, което напълно те устройва)
16. Учиш в Невидимия университет (В смисъл, че не си го виждал, откакто се записа)
17. За 4 месеца бригада в Англия научи повече за живота, отколкото за 4 години в университета (А и спести пари за стар опел)
18. Само загубеняците обядват в стола (Според теб. Къде-къде по-престижно е да се тъпчеш с пица на парче)
19. За някои изпити учиш само една нощ (На останалите просто преписваш)
20. Слушаш чалга (Но ако те питат дали слушаш, бърчиш красиво нос)
21. Нямаш един лев в джоба си ( Един лев! Но имаш две кутии презервативи и двулитров буркан домашна лютивка)
22. В дискотеката поръчваш само безалкохолно (Щото „патрончето“ кротува в чорапа)
23. По принцип си против купуването на изпити (Но твоят случай е специфичен)

сп. MAXIM

# 491
# 492
  • Мнения: 4 018



Звъни телефона в ресторант.
- Може ли да поръчам една маса?
Келнерът, ядосано:
- Колко пъти да ви казвам, че ние не се занимаваме с продажба на мебели!?

# 493
  • Мнения: 13 188
        В килията влиза старче. Десетината затворници го гледат с учудване.
- Ти пък за к'во си тука бе, деде?!
- Е па...Пра'я мноо мръсни номера!
- К'ви мръсни номера, бе?! Едва влачиш чехлите!
- Ща ви покажа - казало с гадна усмивка старчето, топнало метлата в кофата, която служи за тоалетна, после почукало на вратата, прилепило се встрани и когато надзирателят надникнал, го зашлевило с нея в лицето.
Всички бабаити от килията се запревивали от смях.
- Е, мръсен номер, ама чак пък много...
- Моменто!
  След няколко минути вратата се отваря с трясък. Десетина надзиратели с палки влитат в килията и извикват:
- Дядка...отмести се малко встрани, че с тия момчета имаме работа!..

# 494
  • Мнения: 4 018
Програмист се прибира след работа вкъщи. Още от вратата го посреща котката и започва усилено да го лиже по ръката и да мърка. Жена му гледа учудена:
- Кво й става на тая котка? Гледай как те ближе по ръката!
- Как какво бе, мирише й на мишка...

Общи условия

Активация на акаунт