Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 21

  • 101 489
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 784
Един моряк отишъл в хотел и поискал стая. На рецепцията му отговорили:
- За съжаление, нямаме нито една свободна стая! Всъщност, има едно свободно легло, но то е в стаята на един летец, който хърка ужасно!
Морякът бил толкова изморен от дългото плаване, че веднага се съгласил. На сутринта мениджърът на хотела попитал:
- Как спахте, господине?
- Прекрасно! - отвърнал морякът.
- А как се справихте с хъркането на летеца?
- Ами, влязох в стаята, съблякох се, приближих се до него, целунах го и му казах "Лека нощ, красавецо!". После той цяла нощ не мигна.

# 496
# 497
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Един индиец има 39 жени, 94 деца, 14 снахи и 33 внуци. При тях за тоалетна се чака като при нас за магнитен резонанс.

Последен стадий на депресията:
- Да се разплачеш на кючек!😂😂😂

# 498
  • Мнения: 13 188
Позвъних на телефон на доверието да им кажа, че съм в депресия и на ръба на самоубийството. Оттам пренасочиха обаждането ми в Пакистан, където много ми се зарадваха и се поинтересуваха дали мога да управлявам камион.

# 499
  • Мнения: 31 677
Влиза снайперист в оръжеен магазин и казва на продавача:
- Искам най-точния и най-силния снайпер с който разполагате!
Продавачът извадил първи, втори, трети, но снайперистът не се спрял на нито един модел от показаните. Най-накрая продавача извадил четвърти снайпер и казал на клиента си:
- Това е уникален снайпер, който по принцип не е за продажба, но понеже ми се виждате човек -професионалист за вас ще направя изключение. Ако погледнете през оптиката на снайпера можете да видите моята къща, която е еий там на баира. Снайперистът погледнал през оптиката и казал на продавача:
- Да, наистина виждам къщата Ви, но там някакъв гол мъж гони гола жена(съпругата на магазинера).
- Мамка му! Давам ти тези два патрона и ти подарявам снайпера, ако с единия патрон уцелиш жена ми в главата, а с другия мъжа в неговото достойнство!
Погледнал снайпериста отново през оптиката, подсмихнал се, и рекъл на продавача:
- Абе, аз така като гледам то май и един патрон ще ми стигне!

***

Каква е разликата между жената и Windows-а?
- Никаква! Заливат те с купища ненужна информация и по три пъти ти искат потвърждение на очевидни неща

***

Отначало към момичетата се обръщаме с агънце, пиленце...
По-късно животните порастват.

# 500
  • Мнения: 18 547
Позвъних на телефон на доверието да им кажа, че съм в депресия и на ръба на самоубийството. Оттам пренасочиха обаждането ми в Пакистан, където много ми се зарадваха и се поинтересуваха дали мога да управлявам камион.
не схванах за камиона ,знам че там правят операцици и на донор биха се зарадвали,

# 501
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 784
Позвъних на телефон на доверието да им кажа, че съм в депресия и на ръба на самоубийството. Оттам пренасочиха обаждането ми в Пакистан, където много ми се зарадваха и се поинтересуваха дали мога да управлявам камион.
не схванах за камиона ,знам че там правят операцици и на донор биха се зарадвали,

Може би за камикадзе

# 502
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Не, просто пътищата в Пакистан са много лоши и опасни. Тесен път, от едната страна пропаст, от другата скали.

# 503
  • Мнения: 7 848
Звъни червеният телефон в кабинета на Тодор Живков. Вдига секретарят му и чува:
- Как при вас перестройка идьот?
- Другарю Живков, един ми вика, че съм идиот... - оплакал се секретарят.
- Как ще ти вика идиот, та това е червеният телефон, я провери пак! - отговаря Живков.
Оттам обаче пак се чува "Как при вас перестройка идьот?"
- Другарю Живков, тоя продължава да ми вика идиот... - оплаква се отново секретарят.
- Ами тегли му една майна тогава! - отсича Тодор Живков.
- Алоо, да ти е*а п*тката лелина! - нарежда нашенецът.
От другата страна отговарят:
- По путьом Ленина? Харашо, Харашо...

# 504
  • Мнения: 18 547
Не, просто пътищата в Пакистан са много лоши и опасни. Тесен път, от едната страна пропаст, от другата скали.
[/quoteЯсно ,да има полза от самоубийството.Те планините им  с Афганистанските  едни, не се сетих за това.Пакистански филми не съм гледала ,що ли, но за Афганистан има.
Не съм шофьор  на нищо ,камо ли на камион.Ще си живея докрай.

# 505
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 432
Докторе, преместете ме в друга стая, моля Ви!
Съседът ми по легло всяка вечер си пъха двата пръста в контакта
и крещи "Аз съм лампион".
Не, че ме интересува какъв е, но аз на светло не мога да спя!

  Попитали радио "Ереван":
- Могат ли да се правят мозъчни операции на политици?
  От радиото отговорили:
- Изключено! Никой хирург не се занимава с дърворезба!

- Келнер, какво сте ми дали?! Това чай ли наричате? Чия е таз пикня?
- Не знам, при нас работят доста хора!

- Келнер! Клечка за зъби!
- Заета е в момента!

# 506
  • София
  • Мнения: 22 735
Свекървата:
- Как е моят син?
Снахата:
- Ми....яде, пие, скита по жени, бие ме....
Свекървата:
- Добре че не боледува.

# 507
  • Мнения: 4 018
Първи урок по англииски. Учителката:
- Кой от вас, деца, знае английската азбука?
Син на програмист:
- Аз!
- Добре, казвай сега подред.
- Q, W, E, R, T, Y ...

- Два хот-дога, моля. Единият с горчица, другият без.
- Кой от двата да е с горчица?

# 508
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 432
Между млади момичета:
- Защо реши да станеш стюардеса?
- Защото в самолета има много мъже.
- Но тях ги има и на земята?
- Да, но не са вързани с колани..

  Шеф на авиокомпания привиква един пилот:
- Бих искал да си подбирате думите, когато се обръшате към пътниците.
- Защо? Какво е станало?
- Днес, преди кацането сте казали на пътниците по микрофона:
  "Уважаеми пътници, преди да се приземим, бих искал да се сбогувам с вас".

  В самолета пътник към пилота:
- Само по-внимателно, за първи път съм в самолет.
- Не се притеснявайте, аз също.

  Лети самолет. Изведнъж пилота почва да се смее истерично.
- Какво става? - попитала стюардесата.
- Представям си паниката, като разберат в психиатрията, че съм избягал!

Само на борда на нашия самолет има книга за оплаквания и
завещания. Желаем Ви приятен полет!

# 509
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 784
Детско съчинение


” Птицата, за която ще пиша, е бухълът. Бухълът не се вижда денем, а нощем е по-сляп и от къртица. Не знам нищо особено за бухъла, затова ще продължа с друго животно, което си избирам - кравата.
Кравата е бозайник. Има шест страни: лява, дясна, горна и долна. В задната страна има опашка, от която виси четка. С тази четка се гонят мухите, за да не падат в млякото. Главата служи да излизат рога от нея и, освен това, защото устата трябва да стои някъде. Рогата са за да се бие с тях. От долната страна е млякото. Оборудвана е така, че да може да се дои. Когато я доят, идва млякото и вече не спира. Как го прави това? Никога не съм го разбирал, но то тече с още по-голямо изобилие.
Мъжът на кравата е бикът. Бикът не е бозайник. Кравата не яде много, но онова, което изяжда, го яде на два пъти и така има достатъчно. Когато е гладна, мучи, а когато не казва нищо, значи, че вътре е пълна с трева. Краката й стигат до земята. Кравите имат много развито обоняние, поради което можеш да ги подушиш от много далече. И заради това въздухът в полето е толкова чист. “

Общи условия

Активация на акаунт