Относно гладенето на дрехи!

  • 10 030
  • 153
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 1 511
Не става въпрос за дезинфекция,то направо си звучи смешно  Laughing!Гладя дрехите,защото е естетично,как да си легна в неизгладени чаршафи  Sick или да си облека детето в измачкани дрешки,еми грозно е  Crossing Arms

На мен пък не ми звучи смешно! Crossing Arms
По дрехите на простора често съм виждала какви ли не буболечки,гълъби хвърчат наблизо...не мога дори да си помисля,че ще си облека бельото без да го изгладя.Високата температура на ютията убива всичко това,което е незабележимо за окото...но както и да е.Въпрос на лични представи е и предпочитания!

# 136
  • Мнения: 13 512
Всичко гладя аз ,но имам един въпрос как да гладя черните дрехи , така че да не избеляват и да не стават на ръбове от ютията?
с пАра

# 137
  • Мнения: 14 499
Всичко гладя аз ,но имам един въпрос как да гладя черните дрехи , така че да не избеляват и да не стават на ръбове от ютията?
с пАра

и на обратно. иначе и лъсват грозно.

# 138
  • Мнения: 13 512
Всичко гладя аз ,но имам един въпрос как да гладя черните дрехи , така че да не избеляват и да не стават на ръбове от ютията?
с пАра

и на обратно. иначе и лъсват грозно.
да, с пара и наопаки.

# 139
  • Мнения: 211
Е, за бебешките дрехи вече няма начин... Tired

Аз нещо май не съм в час. Защо да няма начин? За първи път чувам, че гладенето се използва за дезинфекция. Дезинфекция от какво ? Какво ще е това, дето след като изгладите дрехите няма да са подложени на него? Въздуха или какво? Нали уж перем със незнам си какви препарати? А иначе аз гладя това, което е намачкано, но бельо в никакъв случай, то там даже не знам как и къде да завъртя ютията .

Приятен ден и приятно гладене!

Не става въпрос за дезинфекция,то направо си звучи смешно  Laughing!Гладя дрехите,защото е естетично,как да си легна в неизгладени чаршафи  Sick или да си облека детето в измачкани дрешки,еми грозно е  Crossing Arms
[/quot



Точно това имах предвид. И аз гладя дрехите , за да не са намачкани

# 140
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ама хич не го обичам това гладене бе хора......... smile3515

# 141
  • Мнения: 463
Благодаря Simple Smile -Това лъсване най ме дразни

# 142
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не обичам да гладя,само ако се налага,а като ги събера от простора убий ме не мога.Като извадя от гардероба някоя дреха на място преценям дали ще се глади или не.Според мен е въпрос на навик,който аз го нямам!

# 143
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Не гладя само кърпите и чорапите,дтугото се глади  Peace

# 144
  • Мнения: 3 360
Ама хич не го обичам това гладене бе хора......... smile3515

И аз-ама гладя newsm78Няма начин!

# 145
  • Мнения: 891
Това много ми хареса   hahaha

Shocked Само с камшик в ръка някой може да ме принуди да гладя. Гладя необходимите неща, в необходимите случаи. Никви хавлии, гащи, мащи и прочее.
Стеди я гладих до към петия месец, после избирателно.
Егати дезинфекцията, да не живея в биологична лаборатория.


За протокола: Гладя само връхните дрехи  Peace

# 146
  • Мнения: 1 883
Обожавам две неща от домакинската работа - да гладя и да гледам телевизия  Hug

# 147
  • Мнения: 5 362
Всичко гладя.Не ме мързи.

# 148
  • Мнения: 207
Гладя дрехите с които ходим на работа/по официални/ и синчето на у-ще.
Дрехи които ги носим във вкъщи не ги гладя! Naughty
Чаршафи,хавлии,бельо или чорапи също не гладя! Naughty
[


И при мен общо взето е така.Чершафи,бельо,хавлии NaughtyЗа вкъщи тениските гладя,не ходим измачкани дори у дома.Бельото на малкия гладих до три години за дезинфекция,сега всичко друго което се мачко продължавам.

# 149
  • Мнения: 3 886
Всичко гладя.Не ме мързи.
и аз така и гащите Peace

Общи условия

Активация на акаунт