Относно гладенето на дрехи!

  • 10 006
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 297
На беба гладя всичко (без чорапки), на останали - по поискване  Joy!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
гладя всичко. мразя да гладя, но още повече мразя измачкани неща.
за справка: имам две деца, съпруг, ходя на работа, всеки ден всеки от нас слага за пране поне по един комплект дрехи; ходя също на фитнес, по кръчми, често имаме гости...абе не е от нямане на работа.

# 17
  • Мнения: 46 520
Нищо не гладя, от простора сгъвам и прибирам, преди да излезем тръквам на бързо с ютията горните дрехи за фасони толкоз, нито имам време, нито желание  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 000
Нищо не гладя.

# 19
  • София
  • Мнения: 551
Гладя всичко.Мразя да прибера в гардероба смачкана дреха.Гладенето иначе не е от любимите ми неща,особено в тази жега. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 8 917
Спрях да гладя преди 2-3 месеца Peace А всички дрехи се сушат на простор, но НЕ навън - някой отгоре като се изтупа покривката или боклука, не бих искала да е върху дрехите ни, макар и не пряко Peace

# 21
  • Мнения: 7 914
От всичко ми е най- привно да гладя! Peace

# 22
  • Мнения: 1 172
Гладя абсолютно всичко, защото това ми е любима част от домакинската работа. Не мога да прибера дреха, без да съм я изгладила. Гладя дрехите на детето, за да не са намачкани, а не за да ги дезинфекцирам.

# 23
  • Мнения: 1 629
Голям кеф е да си легнеш в изгладени чаршафи, ммм, но у нас не се практикува. Гладя само в краен случай.

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Гладя само връхните дрехи- блузи, поли, панталони, рокли, жилетки. И това ми е много Tired

# 25
  • Мнения: 26
не съм гладила незнам от кога

# 26
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Гладя всичко като теб, т.е не си единствена. Много приятелки ми се чудят как така гладя всичко, но така съм научена от майка и така ще бъде. Не мога да допусна, че ще спя в негладени чаршафи или ще позвам негладени кърпи, дрехи, бельо. Единствено чорапи и сутиено не гладя. Сега в жегата е малко трудничка задача, но с вентиратора срещу мен и бива.

# 27
  • София
  • Мнения: 625
Мразя да гладя TiredСамо необходимите неща.................
Но чаршафи и кърпи и разни домашни дрехи  :naughty

# 28
  • Мнения: 1 489
Гладя всичко само на малката. На нас- само връхните дрехи- блузи и панталони.
И аз така.

# 29
  • Мнения: 219
Ох, поуспокоих се - не гладя.
Но пък суши сушилня:)
Ризите много добре ги изтупвам и на закачалка, а и повечето са от немачкаеми материи.
Мързел съм.

За обичащите - при гладене се изразходват много килокалории Grinning

Общи условия

Активация на акаунт