Какви са характеристиките на българския мъж?!

  • 2 883
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
О, не, не характеризирам собствения си, говорех си обобщено за БГ-мъжа. На собствения ми още първата година му изкорених от речника фрази като "Мъжете не мият чинии"  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 11 004
Трудно се отделя от мама....
И "специалист" по всичко  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 881
О, не, не характеризирам собствения си, говорех си обобщено за БГ-мъжа. На собствения ми още първата година му изкорених от речника фрази като "Мъжете не мият чинии"  Mr. Green

И моят като простира казва всеки път : "И да знаеш, че мъжете не простират"  smile3520

newsm62

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Трудно се отделя от мама, че и от тати  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 6 618
Не бих ги слагала под общ знаменател

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не виждам общи харектеристики. Различни са.

# 21
  • Мнения: 1 925
Мъж, който гледа да не се ангажира с домашна работа от рода на
 1ironing wash hang newsm79 1dishes knit  food002 newsm71

 Joy
Както е казала daffodil трудно се отделя от мама Twisted Evil и е компетентен по всички въпроси, обича да си пийва.
Слава Богу, че не съм попаднала на такъв
  Peace

# 22
  • Мнения: 7 474
 newsm78  От всичко казано по малко, но при всеки в различна степен Thinking

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Перфекционист по отношение на хубавата храна, страхотен готвач...но май всеки характеризира собствения си мъж Laughing

А , друга, със сигурност типична за българина черта...Пред приятели се правят на "големи" мъже, а в наше присъствие са агънца Joy
моят наистина покрива нормативи за добър домакин, много грижовен за дома и за мама си! абе няма лабаво покрай мене, вси4ко знае да прави, ако не знае той - аз знам и се у4и! моите идеи си присвоява като негови оригинални, ама после............!!!!ей, май ще размисля заради вас! newsm78

# 24
  • Мнения: 356
Мъж, който гледа да не се ангажира с домашна работа от рода на
 1ironing wash hang newsm79 1dishes knit  food002 newsm71

 Joy

Мисля, че с половината от изброените неща вече и българския мъж се ангажира. Поне по мои наблюдения в обкръжението ми.


           И аз съм на същото мнение.

# 25
  • Мнения: 494
Големи инати във всяко едно отношение,винаги компетентни по всички въпроси. Правят се на джентълмени, но само задни мисли в умните им главички. luvbed

# 26
  • Мнения: 4 733
Не бих се ангажирала с конкретен отговор на въпроса... Хората са толкова различни...Мъжете също Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Така като чета, стигам до извода, че мъжът ми не  е българин   Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 621
Мъж , който умее всичко! От ел. техник до добър любовник.
Peace
Освен това - критичен към себе си по отношение на външен вид, без да се вманиачава Mr. Green
newsm10

# 29
  • Мнения: 4 733
Така като чета, стигам до извода, че мъжът ми не  е българин   Mr. Green
Ще се фукаме ли сега, а?! Wink

Общи условия

Активация на акаунт