Къде в Русе? - 11

  • 46 995
  • 768
  •   1
Отговори
# 315
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Има магазин за такава техника в бл. Транстрой, преди спирката на Механотехникума.

# 316
  • Мнения: 268
Някой знае ли работното време на магазина за перилни препарати в блок Колос

# 317
  • Мнения: 372
Дайте ми отзиви за рожден ден в детски клуб Неон. Юнакът става на 8 г и вече мисля за парти с танци, ди джей...

# 318
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Някой знае ли работното време на магазина за перилни препарати в блок Колос
Кой магазин? Ако е този, който е и левче със сигурност работи до 18,30 ч., а може и до 19 ч., но да не те подведа.

Дъщеря ми ходи на РД в Неон. Бяха 12 годишни госпожици. Накрая всички казаха, че са много доволни. Нямали са ди-джей, но са им пускали музика и са играли различни игри. Не знам обаче подробности за цени и т.н. Имат фейсбук страница.

# 319
  • Русе
  • Мнения: 5 347
На децата им харесва. Цялостната услуга е от тях - торта, кетъринг и т.н. Цени не мога да кажа.

# 320
  • Мнения: 268
Някой знае ли работното време на магазина за перилни препарати в блок Колос
Кой магазин? Ако е този, който е и левче със сигурност работи до 18,30 ч., а може и до 19 ч., но да не те подведа.

Дъщеря ми ходи на РД в Неон. Бяха 12 годишни госпожици. Накрая всички казаха, че са много доволни. Нямали са ди-джей, но са им пускали музика и са играли различни игри. Не знам обаче подробности за цени и т.н. Имат фейсбук страница.
За събота и неделя се интересувам. Магазинчето,което е до хранителния

# 321
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Някой знае ли работното време на магазина за перилни препарати в блок Колос
Кой магазин? Ако е този, който е и левче със сигурност работи до 18,30 ч., а може и до 19 ч., но да не те подведа.

Дъщеря ми ходи на РД в Неон. Бяха 12 годишни госпожици. Накрая всички казаха, че са много доволни. Нямали са ди-джей, но са им пускали музика и са играли различни игри. Не знам обаче подробности за цени и т.н. Имат фейсбук страница.
За събота и неделя се интересувам. Магазинчето,което е до хранителния
не е точно до хранителния, но ако е същия, за който писах - в събота е до 18,30 ч.

# 322
  • Мнения: 81
Искам да питам, къде има зимни якета хем да са по качествени хем на сносна цена

# 323
  • Мнения: 35 110
Във вторите употреби е пълно. Аз взех едно много дебело , с качулка и почти чисто ново яке за 9 лв

# 324
  • Мнения: 81
Благодаря

# 325
  • русе
  • Мнения: 643
Знаете ли места, където има занимания по йога?

# 326
  • Мнения: 4 208
Знаете ли места, където има занимания по йога?
училище "Йордан Йовков"

# 327
  • Русе
  • Мнения: 1 770
На децата им харесва. Цялостната услуга е от тях - торта, кетъринг и т.н. Цени не мога да кажа.

На нас всичко ни излезе около 300 лв. за 12 деца през януари. Бяха много доволни, а ние не сме мислили за нищо. Като се разбие цената на друго място, храна, аниматор, торта излиза пак толкова. Нашите бяха на 10. Не знам за 8 годишни как ще е. Друга алтернатива е Стая на загадките или клуб Лузърс до Руското консулство.

# 328
  • Мнения: 71
Здравейте,къде има магазин за дънки(оригинални и за хора ,които се хранят )тези в мола не ме устройват,търся си 7/8 и да не са много слим.Благодаря

# 329
  • Мнения: 35 110
Аз си купувам вече само от втора употреба.

Общи условия

Активация на акаунт