Къде в Русе? - 11

  • 46 935
  • 768
  •   1
Отговори
# 390
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Здравейте.
Отново идвам с въпрос. Търся фризьорски салон, който работи до 20 ч . и ако може на нормални цени. Предпочитам да е някъде в централната част на града. Трябва ми за един сешоар / не е нещо кой знае какво/. Иначе си ходя на един салон, но не работят до толкова.

# 391
  • Мнения: 554
Някой знае ли къде предлагат каши на topfer?

# 392
  • Мнения: 35 110
Може би в ДМ , Кауфланд, Доналд Дък

# 393
  • Мнения: 1 327
Добро утро , къде да намеря хавлиени халати за след баня с качулка , да са меки и леки?
Пп освен на макаронената
 ☀🦄 хубав ден

# 394
  • Мнения: 35 110
English home?

# 395
  • Мнения: 4 208
Добро утро , къде да намеря хавлиени халати за след баня с качулка , да са меки и леки?
Пп освен на макаронената
 ☀🦄 хубав ден
Поръчай си директно от сайта на Яна Панагюрище. Винаги са ми пристигали с куриер с доставка за тяхна сметка. Обаче не съм поръчвала от 2-3 год.
Миналата година купих 4 бр. от един магазин в търговията. Не се сещам сега как се казваше, но ако проявиш интерес ще ти обясня на лични. Обаче скъпички бяха, ако не ги купувах със служебни пари не бих взела. Пак на Яна са.

# 396
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Някой да ме упъти към спешен зъболекар по празниците.

# 397
  • Мнения: 12 003
Някой да ме упъти към спешен зъболекар по празниците.

Да попитам и аз. Чух, че Била ся пуснали празнично останали количества емоджита, албуми, Енгри Бърнс и плочки / основи за Лего. На Бозвели са заредили от емоджи и албумите към тях, на центъра - албуми за Енгри Бърнс. В кой магазин са заредили плочките за Лего и частите от Била магазина?

В стоматологията до 18 часа и частната клиника до Корабния, но те са до 16ч.

# 398
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Света Аполония също работят в почивни дни или поне работеха преди. Имаха дежурен кабинет.

# 399
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Благодаря, имах предвид празниците между 24 и 29, че студентката се прибира и има проблем с "помъдряването".
Утре ще отида да питам.

# 400
  • Мнения: 554
Добро утро , къде да намеря хавлиени халати за след баня с качулка , да са меки и леки?
Пп освен на макаронената
 ☀🦄 хубав ден


По николаевска след арда има едно магазинче с кафява дограма. Купувах от доата меата но от там са ми най- хубави:blush:

# 401
  • Мнения: 3 608
Някой да знае дежурен педиатър за днес?В отделението ако отида ще ни прегледат ли?

# 402
  • Мнения: 702
Някой да знае дежурен педиатър за днес?В отделението ако отида ще ни прегледат ли?
Не е обичайна практика, но прегреждат, платено е. Ние като ходихме ме питаха кой ни е личния лекар и защо направо там отиваме, но не ни отказаха преглед, не помня колко струваше, но не се плащаще на място, ходих до касата на първия етаж да платя.

# 403
  • Мнения: 3 608
Благодаря минахме през детско отделение имало вирус!

# 404
  • русе
  • Мнения: 643
Здравейте, да питам и в тази тема
От известно време ми се въртят някакви мисли и реших да питам тук, ако има някой с опит ще съм благодарна да сподели. Та искам да си направя масаж на лицето, от тези тип лифтинг, повдигащи, стягащи и т.н. Но нямам идея къде , все пак не искам да попадна на някоя масажистка, незнаеща какво прави  нито с ръцете си пък камо ли ако използва и апаратура. Хигиената също ми е важна, та ако имате опит с такива процедури споделете, моля.

Общи условия

Активация на акаунт