Къде в Русе? - 11

  • 47 181
  • 768
  •   1
Отговори
# 105
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
В раздела на форума за здравни заведения има тема за раждане в АГ и друга за раждане в Медика. И в двете има актуални мнения.

# 106
  • Мнения: 35 142
В магазин Ем Арт също има хубав избор на неща за гривни

# 107
  • Русе
  • Мнения: 244
Къде може да се купят мъниста ,висулки за гривни и герданчета за деца?
В магазина на ъгъла срещу механа Странджа на втория етаж има всякакви видове мъниста, конци , ластични силикони.

# 108
  • Мнения: 1 399
Здравейте, някой може ли да ми каже какво е раб време на кабинета където правят зъбни снимки на пантеона ?

# 109
  • Мнения: 924
Здравейте, някой може ли да ми сподели мобилния телефон на доктор Венци Георгиев ? Звъънах на стационарния и ми казаха да звънна на мобилния му, одкато им кажа ,че не го виждам в уеб страницата ими затвориха. ..

# 110
  • Мнения: 1 328
Някой ходил ли е да си лее куршум при някоя жена в града , търся контакти , благодаря

# 111
  • Мнения: 924
Здравейте,

Исках да попитам дали сте ползвали или да сте чували за домашни помощници? Ако да то колко пъти в седмично е идвала жената във вашия дом, какви са й бил изадълженията и какво е било заплащането ?

# 112
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Мога да споделя за домашна помощница. Много време търсих; накрая намерих жена, която обаче можеше да идва само събота и неделя (а аз предпочитах през седмицата). Заплащането беше 35 лв., като включваше минаване на под с прахосмукачка и моп, бърсане на прах и чистене на баня. Трябваше всичко да е подредено/разчистено от пода и мебелите, за да може да действа.
Ако това звучи подходящо, мога да дам телефон на лични.

# 113
  • Мнения: 924
Мога да споделя за домашна помощница. Много време търсих; накрая намерих жена, която обаче можеше да идва само събота и неделя (а аз предпочитах през седмицата). Заплащането беше 35 лв., като включваше минаване на под с прахосмукачка и моп, бърсане на прах и чистене на баня. Трябваше всичко да е подредено/разчистено от пода и мебелите, за да може да действа.
Ако това звучи подходящо, мога да дам телефон на лични.

Да, ако обичаш Simple Smile да споделя на мъжа Simple Smile

# 114
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Да, ако обичаш Simple Smile да споделя на мъжа Simple Smile
Teddy Bear, не мога да ти изпратя лично съобщение, провери в настройките на профила си.

# 115
  • Мнения: 924
Teddy Bear, не мога да ти изпратя лично съобщение, провери в настройките на профила си.
[/quote]

Мисля, че го оправих Simple Smile

# 116
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Търся шивачка, която да подмени качествено скрит цип на официална рокля. Моля, ако имате лични впечатления, че вече имам криво зашит такъв.

# 117
  • Русе
  • Мнения: 13
Здравейте, мога ли да попитам от къде в Русе мога да си купя сравнително евтин куфар, който ще ми трябва само за едно пътуване, т.е не държа на марки и качество, просто да е голям и да е на ниска цена?Ходих в Чайна Сити, но най-евтините бяха по 65 лв, а това ми се струва малко множко.Благодаря предварително!

# 118
  • Мнения: 35 142
Някакви луди цени имат куфарите!
Търсих един за детски рожден ден, за подарък... Убиха ме с цифри!
Иначе, може на пазара да проверите или в уличката от хотел Дунав към центъра има един нов магазин

# 119
  • Мнения: 2 352
Джъмбо?

Общи условия

Активация на акаунт