Къде в Русе? - 11

  • 46 938
  • 768
  •   1
Отговори
# 150
  • русе
  • Мнения: 643
Да знаете за промоция на куфари - магазин в града, и също търся етикети за багаж , къде може да има? Намирам в сайтове но не ми се плаща доставка на 2-3 лв. поръчка.

# 151
  • Мнения: 35 110
Иди в метро,.сега има промоция 2 на цената на 1

# 152
  • русе
  • Мнения: 643
Благодаря

# 153
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Някой има ли актуални координати на Дидо-кинезитерапевт?
В Стоматологията можете да го намерите. В Медика-физиотерапията. На регистратурата ще ви упътят.

# 154
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193

Детски ревмокардиолог - д-р Елена Кирова. Има и специалност педиатрия. В бившата ІІІ поликлиника в Здравец. 1 ет.
+1 за д-р Кирова
Макар и на възраст вече абсолютен професионалист!

# 155
  • Мнения: 79
Купих си пердета да поръчах от интернет въпреки че се доверих на сляпо останах доволна.

[/b]
Въпросът за пердетата е от преди 3 месеца. Дали пък за толкова време жената не си е купила вече?
Иначе аз преди 2 седмици си взех перде от магазина по "Цар Освободител", а предната седмица и от този на "Борисова". Двата магазина са на една фирма.

# 156
  • Мнения: 11 337
Здравейте мили мами,

Моля за вашата помощ. Къде в Русе мога да намеря човек или фирма, която прави торти по поръчка за дете с диабет или алергии разни - т.е персонализиране на съставките и съобразяване със здравословните изисквания? Разбира се, не очаквам чудеса, но е за торта за РД и ми се иска като я подаря да е представителна.

# 157
  • Мнения: 12 003
Попитай в сладкарница "Галас". Те ми се струват по-гъвкави към персонализиране на поръчката.

# 158
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Има сладкарки в града, които правят торти по поръчка и могат да се съобразят с подобно желание. Контактът с тях е преди всичко чрез фейсбук, аз там им следя галериите, но така и не съм поръчвала. Едната е Торти Tutti Frutti, другата е Ilariana cake (от нея съм купувала френски макарони и са много хубави!). Със сигурност има и други, включително моя позната приемаше поръчки за торти преди време (но сега работи целодневно и не се занимава).
Моят проблем с тези поръчкови торти е цената. Simple Smile През декември обиколих, каквито масови сладкарници има из града, защото приятел на големия ми син е със специфична алергия. Навсякъде ми отказаха - не можели да гарантират, че няма следи от палмово масло в кремовете и блатовете им. В крайна сметка реших да направя тортата сама. Е, не беше с мега декорацията, но се получи малка и симпатична. Децата я харесаха. Ето и снимка (ей тъй, за хвалба! Stuck Out Tongue ):


Надявам се все пак да съм помогнала.

# 159
  • Мнения: 1 557
Здравейте мили мами,

Моля за вашата помощ. Къде в Русе мога да намеря човек или фирма, която прави торти по поръчка за дете с диабет или алергии разни - т.е персонализиране на съставките и съобразяване със здравословните изисквания? Разбира се, не очаквам чудеса, но е за торта за РД и ми се иска като я подаря да е представителна.


Здравейте,
Вижте страницата на Rawangelfood във FB(инстаграм). Жената е от Русе. Прави предимно безглутенови неща. Не съм ги опитвала, но я следя и има добри отзиви.

Моля, ако се спрете на нея, дайте отзив че за август ще ми трябва и на мен торта.
Дано съм помогнала.

# 160
  • Мнения: 1 142
Да знаете маникюрист за гел лак в Русе, при който да е по-свободно, дори и да работи на по-висока цена. Спешно ми е, а на няколко места ми казаха, че всичко е заето за баловете  до 27 май (в което се съмнявам). Благодаря.

# 161
  • Мнения: 19
Nail Art Studio, това са моите маникюристки, много съм доволна. Ул. Рила 42. Имат фейсбук страница, има и телефон там, работят и в събота. Вчера бях на маникюр, не са затрупани с абитуриентки.

Последна редакция: пт, 10 май 2019, 16:12 от yanna15

# 162
  • русе
  • Мнения: 643
Къде има магазин за професионална боя за коса? Търся италианска боя Елгон.

# 163
  • Мнения: 35 110
Чувам , че до Приста Ойл има магазин за професионална козметика за коса, може там да проверите.

# 164
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Къде има магазин за професионална боя за коса? Търся италианска боя Елгон.
Защо точно тази боя търсиш? Питам, тъй като искам да си сменя боята, а наближава времето ми за боядисване. Боята, която ползвам от 6 години( също професионална), последния път ми се отрази много зле на скалпа, а и не само. Не съм сигурна дали е от нея, но... Дали тази покрива на 100% бели коси?
Може да се разходя в някоя обедна почивка до Приста ойл да разгледам какво имат. Но дали е на "Борисова" магазина? Да не е някъде из уличките, да се лутам.

Общи условия

Активация на акаунт