Къде в Русе? - 11

  • 46 944
  • 768
  •   1
Отговори
# 165
  • русе
  • Мнения: 643
Къде има магазин за професионална боя за коса? Търся италианска боя Елгон.
Защо точно тази боя търсиш? Питам, тъй като искам да си сменя боята, а наближава времето ми за боядисване. Боята, която ползвам от 6 години( също професионална), последния път ми се отрази много зле на скалпа, а и не само. Не съм сигурна дали е от нея, но... Дали тази покрива на 100% бели коси?
Може да се разходя в някоя обедна почивка до Приста ойл да разгледам какво имат. Но дали е на "Борисова" магазина? Да не е някъде из уличките, да се лутам.

Четох някъде че е в топ 5 на най-добрите бои, срещнах и добри отзивив някой от форумите, но като цяло за бг инфото е оскъдно ... Бе знам ли остана някакво усещане че ще е добра, иначе и аз съм с много бели коси. Ако не ти е проблем би ли проверила за този магазин и какви марки се продават, търся нещо по щадящо и покривно същевременно, ама надали 😀
Аз също съм с много бели коси и търся

# 166
  • Мнения: 35 110
На Борисова е магазина. От Приста Ойл 1-2 магазина по- надолу , посока центъра.
И аз съм много зле с белите коси. Всеки месец трябва да се боядисвам Sad

# 167
  • Русе
  • Мнения: 7 058
На Борисова е магазина. От Приста Ойл 1-2 магазина по- надолу , посока центъра.
И аз съм много зле с белите коси. Всеки месец трябва да се боядисвам Sad
Благодаря! Утре и вдруги ден  няма да е, но в сряда ако не вали в почивката ще се разходя до там.

# 168
  • Мнения: 35 110
Аз мога да мина от там утре, в района съм. Ако искате нещо да питам, пишете

# 169
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Аз мога да мина от там утре, в района съм. Ако искате нещо да питам, пишете
Питай за въпросната боя и за някоя щадяща скалпа.
Боядисвам се в цвят "шоколад", но като поразрових из интернет за боята Елгон, не видях да има цвят шоколад.Thinking

# 170
  • Мнения: 35 110
Все още нямат бои. Поръчали са, но не знаят кога ще имат

# 171
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Все още нямат бои. Поръчали са, но не знаят кога ще имат
Благодаря! Спести ми разхождането Grinning

# 172
  • русе
  • Мнения: 643
И на мен , благодаря.
 /
Скрит текст:
иначе за Елгона пишеше че е най-покривната боя при белите коси/

# 173
  • София
  • Мнения: 393
Здравейте! Търся съвет за добър ресторант. Около 24-ти ще бъдем семейно в Русе, имаме годишнина от сватбата. Искам да посетим изискан, не особено скъп ресторант, с хубава храна и големи порции, че моите вечно са гладни Simple Smile Да не е много префърцунен, че мъжът ми има непоносимост. Благодаря ви предварително за препоръките!

# 174
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Много трудно за тази дата с ресторантите заради баловете! Които не са заети с абитуриенти, са окопирани от родата им. Все пак като варианти се сещам за турския ресторант "Зад стената", ресторант "Левента", а също и ресторанта към комплекс "Седем поколения" в с. Мечка, ако ви се ходи извън града.

# 175
  • Мнения: 35 110
Или Сити хаус или пристан е вариант

# 176
  • Мнения: 11 338
Като сме в Русе винаги ходим в китайския ресторант Бамбук. Обстановката не е префърцунена и кой знае какво, но като големина на порциите и цени нямат равни нийде по света. И ни е много вкусно!

# 177
  • Мнения: 35 110
Така е. Но за годишнина от сватбата не е опция , според мен Wink
Иначе ако нямате къде да спите , Арт хотела, който е врата до врата с китайския ресторант е хубав хотел.

# 178
  • Мнения: 10 257
На нас Хасиендата ни хареса, но не знам да не дойде префърцунено, макар че не ми се вижда нещо кой знае какво... но обстановката ни хареса в т. нар. лятна градина.

# 179
  • Мнения: 702
Здравейте! Търся съвет за добър ресторант. Около 24-ти ще бъдем семейно в Русе, имаме годишнина от сватбата. Искам да посетим изискан, не особено скъп ресторант, с хубава храна и големи порции, че моите вечно са гладни Simple Smile Да не е много префърцунен, че мъжът ми има непоносимост. Благодаря ви предварително за препоръките!

Препоръчвам ресторант Кристал, но може да е зает покрай баловете, отговаря на всички написани от вас критерии.

Общи условия

Активация на акаунт