Къде в Русе? - 11

  • 46 958
  • 768
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 009
Не взимаш предвид, че този вече е амортизиран, минали са години (предполагам) от както е закупен, хаби повече електроенергия от по-нов модел, всяка една друга негова част може да откаже във всеки един момент + не е сигурно колко са майстори майстроите, които ще го поправят и дали няма след тях да трака, прегрява, тече и т.н (и такъв случай сме имали). 

# 226
  • Мнения: 4 208
Не взимаш предвид, че този вече е амортизиран, минали са години (предполагам) от както е закупен, хаби повече електроенергия от по-нов модел, всяка една друга негова част може да откаже във всеки един момент + не е сигурно колко са майстори майстроите, които ще го поправят и дали няма след тях да трака, прегрява, тече и т.н (и такъв случай сме имали). 
Да, така си е. Пък и компресора бил най-скъпия и проблемен елемент.

# 227
  • Мнения: 1 327
Здравейте, искам съвет за басейн около града, който да не е претъпкан събота и да е чист.. някой ходил ли е на Седем поколения скоро или някъде другаде? ⚘ 

# 228
  • Русе
  • Мнения: 5 347
На Мотел Рай беше поносимо миналата неделя. Големият басейн е чист, шезлонги и чадъри на поляната също чисти.

# 229
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравейте, искам съвет за басейн около града, който да не е претъпкан събота и да е чист.. някой ходил ли е на Седем поколения скоро или някъде другаде? ⚘ 
За чистота на мотел Рай.
А иначе почивните дни навсякъде си е гъч.

# 230
  • Мнения: 1 398
Здравейте, някой може ли да каже от къде можем да си купим удължител за колан за кола? Благодаря предварително

# 231
  • Мнения: 920
Здравейте! Можете ли да ми кажете кои магазини предлагат сандали Ipanema? Благодаря предварително.

# 232
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Въпросче:
Откъде мога да си купя кукички за перде?

# 233
  • Русе
  • Мнения: 764
Здравейте! Можете ли да ми кажете кои магазини предлагат сандали Ipanema? Благодаря предварително.
.
В спортния м-н, в уличката срещу Ла Страда и в м-н Валдис /май така се казваше-бившата сладкарница Куба/.

# 234
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Въпросче:
Откъде мога да си купя кукички за перде?
От някоя галантерия или от Джъмбо.

# 235
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Въпросче:
Откъде мога да си купя кукички за перде?
От някоя галантерия или от Джъмбо.
Хич не се сетих за Джъмбо,мерси  bouquet

# 236
  • Мнения: 2 352
Здравейте! Можете ли да ми кажете кои магазини предлагат сандали Ipanema? Благодаря предварително.
Мисля че в Ссс съм виждала, както и в спортния магазин на Кауфланд в Дружба-1

# 237
  • Мнения: 1 557
Въпросче:
Откъде мога да си купя кукички за перде?
Също от "Игла до конец" на ул. Борисова и на центъра зад съда май имаше Simple Smile

# 238
  • Мнения: 920
Здравейте! Можете ли да ми кажете кои магазини предлагат сандали Ipanema? Благодаря предварително.
Мисля че в Ссс съм виждала, както и в спортния магазин на Кауфланд в Дружба-1

в CCC има само чехли ,а аз искам сандали Simple Smile за кауфланд трябва да проверя

# 239
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Въпросче:
Откъде мога да си купя кукички за перде?
Също от "Игла до конец" на ул. Борисова и на центъра зад съда май имаше Simple Smile
Е, да де. Той нали е галантерия? Аз за това и не конкретизирах, че много галантерии има.

Общи условия

Активация на акаунт