Бойко Борисов! Мухахахааа...

  • 4 035
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 493
Осса, аз не съм от фенките, дори не го подкрепих на изборите, защото не му вярвах. До сега не е направил грешка, за кято да се хвана. Смяташ ли, че г-н Софиянски го превъзхожда в нещо ? Аз мисля, че си бате Бойко си тежи на мястото. Ако се кандидатира пак, ще гласувам за него .

# 76
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Стига бе хора...темата беше да се посмеем и не толкова на ББ, колкото заради хумура на автора...

Я дали някой знае до кога е кърмен Mr. Green???

Кой.. авторът или Крали Бойко  Laughing

# 77
  • Мнения: 115
* Когато се родил Бойко Борисов...

Една поправка - Бойко Борисов не е бил роден! Той е бил ИЗКОВАН! Joy

Е голямо чукане е паднало докато го ИЗКОВАТ  newsm78

# 78
  • Мнения: 115
Осса, аз не съм от фенките, дори не го подкрепих на изборите, защото не му вярвах. До сега не е направил грешка, за кято да се хвана. Смяташ ли, че г-н Софиянски го превъзхожда в нещо ? Аз мисля, че си бате Бойко си тежи на мястото. Ако се кандидатира пак, ще гласувам за него .

Разбира се, че всеки има право на лично мнение и вот, а който го прилага е достоен за уважение. Що се отнася до Софиянски -  жалко, че толкова време трябваше да мине, за да прогледнат софиянци.

# 79
  • Мнения: 374

* Когато се родил Бойко Борисов...

Една поправка - Бойко Борисов не е бил роден! Той е бил ИЗКОВАН! Joy
[/quote]

Е голямо чукане е паднало докато го ИЗКОВАТ  newsm78
[/quote]



 hahaha Joy

Стига бе хора...темата беше да се посмеем и не толкова на ББ, колкото заради хумура на автора...

Я дали някой знае до кога е кърмен Mr. Green???


а с какво е бил кьрмен е сьщо любопитно #Crazy

# 80
  • Мнения: 936
Между другото, тази седмица ходих до ОББ, клон Тракия (срещу поликлиниката) и охранителят там ми заприлича ужасно много на Бойко Борисов.

Общи условия

Активация на акаунт