Господин Х и морето

  • 29 830
  • 323
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 778
Леко върви и ми харесва. Май ще му дам шанс, макар Калин Врачански да не ми е сред любимите актьори.
Полицаите изобщо не ме грабнаха, но се измъчих с някоя друга серия.

# 76
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Засега виждам смес от "Двойникът" и "Дами канят".

Майките са типични майки-кляфки.

# 77
  • Мнения: 9 374
Засега ми допада, изглежда готин и свеж сериал. Имаме нужда от повече такива. Харесвам както Калин Врачански, така и Александра. Дано продължи така добре.

# 78
  • Мнения: 1 211
Благодаря.Ох ,и тук ли Стоян Радев Rolling EyesЗа разлика от всеобщото одобрение,на мен ми е страшно антипатичен този актьор.


И на мен. Има психо излъчване и ме побират тръпки от него.

Иначе сериала е доста лек и приятен като за петък е супер. По какво ще преподава Калин?
Колко дълго ще е това промо?

# 79
  • София
  • Мнения: 5 334
Сериалът е лек и неангажиращ, но нищо особено. Актьорският състав не ми е супер присърце, с изключение, може би, на Любен Кънев и Стоян Радев. Ще му хвърлям око от време на време, но надали ще го следя.
Дочух гласът на Васил Банов май накрая, в рекламата, ма бях в съседната стая? Нещо за "сина ви, Деян"? Ама не съм сигурна, де.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 26 618
Да,участва и Васил Банов.

# 81
  • София
  • Мнения: 5 831
Колко епизода ще бъде сезона?

# 82
  • Испания
  • Мнения: 37 503
12

# 83
  • Мнения: 8 328
Скучничък. Добре, че започна Въздесъщият по кино нова.

# 84
  • Мнения: 2 123
О, не. Издържах точно 15 мин. Никакъв шанс да го следя.

# 85
  • Мнения: X
На мен ми беше забавен - лек и неангажиращ, без да има просташки хумор или излишно лигавене като в Полицаите примерно. Готина комедия засега.

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 26 618
Чак комедия не е,според мен... може би крими комеди,ако има такъв жанр..

# 87
  • Мнения: 9 169
Аз пак да се оплача GrinningСнощи този Радев и Банов в един сериал,днес в друг,направо малко ми се объркват персонажите.

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 26 618
Доста има от "Дървото на живота"

# 89
  • Мнения: 10 874
Засега ми допада, изглежда готин и свеж сериал. Имаме нужда от повече такива. Харесвам както Калин Врачански, така и Александра. Дано продължи така добре.
На същото мнение съм. Допадна ми засега и ще го следя.

Общи условия

Активация на акаунт