Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 26 тема

  • 95 343
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 896
Извинявам се ако е излязло като натрапване. Просто споделих как аз виждам нещата, но наистина, за мен едни малки,естествени гърди са в пъти по-красиви от силикона (дори и в нормален размер). Но, мнение Simple Smile

# 61
  • Мнения: 2 896
Направо като направите 60-70 може да се замислите за импланти. Нито ще ги сменяте, нито нищо. Вие колко жени с красиви стегнати гърди мислите, че се подлагат на операция?
Ако са отпуснати може просто да се повдигнат, без да се слага силикон.

# 62
  • Мнения: 12 998
Ми тези, които нямахме малки, стегнати гърди кво правим? На 35 ходя с гърди, като 70 годишна или? Като мома имах разкошни, големи, естествени гърди... Родих две деца, изкърмих ги, свалих 10- на килограма и от прекарсните гърди остана само кожа.
Не нямаше как само да се повдигне.
Мислила съм, чела, съм решила съм.
В тема за естетични корекции се намираме, а не за нещо друго. Мнение всеки има, глава на раненете си също. Благодаря.

# 63
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
+1 Жаки!

# 64
  • Мнения: 1 718

В тема за естетични корекции се намираме, а не за нещо друго. Мнение всеки има, глава на раненете си също. Благодаря.

Точно това си мисля и аз. Ако разсъждаваме като КРР, темата трябва да се изтрие и никой нищо да не коригира по себе си, а да си живее с природните дадености Animal See No Evil

# 65
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Вчера го качих в друга тема по повод циците!
Е няма как всички да сме портокал и грейпфрут!Дори физиономията на ухапаната от оса
е...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 66
  • София
  • Мнения: 385
Благодаря за мненията,ще се настройвам значи за почивка. Аз все се надявах да не се отдалечавам от нормалното си ежедневие,ама май ще трябва да не се отдалечавам от спалнята 😂 Ккво пък,ще си почина,ще наваксам сериалите откакто бях бременна 😂

# 67
  • Мнения: 156
Ми тези, които нямахме малки, стегнати гърди кво правим? На 35 ходя с гърди, като 70 годишна или? Като мома имах разкошни, големи, естествени гърди... Родих две деца, изкърмих ги, свалих 10- на килограма и от прекарсните гърди остана само кожа.
Не нямаше как само да се повдигне.
Мислила съм, чела, съм решила съм.
В тема за естетични корекции се намираме, а не за нещо друго. Мнение всеки има, глава на раненете си също. Благодаря.
И аз бях така,само че след едно кърмене продължило 2г.Останаха само кожи,напълних ги преди година и който не знае не си личи въобще,не съжалявам.Нося същия размер сутиен,но е една идея по пълен.

# 68
  • Мнения: 82
Благодаря за мненията,ще се настройвам значи за почивка. Аз все се надявах да не се отдалечавам от нормалното си ежедневие,ама май ще трябва да не се отдалечавам от спалнята 😂 Ккво пък,ще си почина,ще наваксам сериалите откакто бях бременна 😂
А на мен Стоянов ми каза, че трябва да си раздвижвам мускулите, за да отмине по-бързо болката. Още на първия ден ми казаха сама да си оправям косата, сама да се обличам с бавни и плавни движения.
Относно вдигането на тежко- трябва да се пазиш, въпреки, че при мен болките бързо изчезнаха и понякога забравях, че съм оперирана и вдигах тежко. Дори на изписването от клиниката си бях хванала двете чанти с багаж в една ръка и като ме видяха ми се накараха- можело мускула да притисне импланта и да го изтласка на друго място.

# 69
  • София
  • Мнения: 12 009
Не съм коригирала устните си, нямат нужда.
Имам хубави плътни устни с перфектен контур. Имат и лека асиметрия, която не бих коригирала.

# 70
  • София
  • Мнения: 140
Момичета, опитвам се да намеря контакти на д-р Мария Тончева (София), но не успявам. Знаете ли дали има кабинет или преглежда някъде в София? Благодаря ви!

# 71
  • Мнения: 90
Честно да ви кажа напоследък виждам, че съм загубила малко контур на устните. Но се чудя дали да не си направя карбонов пилинг, защото това ми е на по-преден план. Някой има ли отзиви за него?

# 72
  • Мнения: 279
Нямам корекция на устните, но ми се иска да ги освежа, да станат по-сочни, ама да стоят естествено. Живот и здраве и това ще стане, но след време. За филъра, не ви ли съветва доктора, при който се правите кой е най-добрия вариант за вас?

Arilena_S, с каква цел ще правиш карбонов пилинг?

# 73
  • Мнения: 1 725
Благодаря за мненията,ще се настройвам значи за почивка. Аз все се надявах да не се отдалечавам от нормалното си ежедневие,ама май ще трябва да не се отдалечавам от спалнята 😂 Ккво пък,ще си почина,ще наваксам сериалите откакто бях бременна 😂
А на мен Стоянов ми каза, че трябва да си раздвижвам мускулите, за да отмине по-бързо болката. Още на първия ден ми казаха сама да си оправям косата, сама да се обличам с бавни и плавни движения.
Относно вдигането на тежко- трябва да се пазиш, въпреки, че при мен болките бързо изчезнаха и понякога забравях, че съм оперирана и вдигах тежко. Дори на изписването от клиниката си бях хванала двете чанти с багаж в една ръка и като ме видяха ми се накараха- можело мускула да притисне импланта и да го изтласка на друго място.

Не случайно те вдигат от леглото възможно най-бързо след като приключи операцията. Трябва  движение поне и минимално (разходка в стаята за 5 мин. примерно), за да зараснат раните  по-бързо и трябва да се пие вода.

# 74
  • Мнения: 4
Здравейте!
Искам да си направя ринопластика понеже носът ми е голям и крив ,но не знам към кой специалист да се обърна .Четох доста мнения за Енчев,Георгиев и Джамбазов но повечето бяха ужасно негативни и се отчаях защото само тези имена са ми познати като специалисти а както се оказва повечето хора са много недоволни от тях особено от Джамбазов за който имах големи надежди  .Моля ви помогнете ако знаете нещо или сте си правили някаква операция при добър специалист за предпочитане в България .

Общи условия

Активация на акаунт