Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 26 тема

  • 95 213
  • 741
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 385
Аз мислих,че масажите се правят сам в къщи,по указание,ама явно не знам 😂 Светнете ме с малко повече информация Simple Smile))

# 301
  • Мнения: 1 123
Bonibon, твърдо заставам зад теб .Масажи се правят защото се получават сраствания а впоследствие и контрактури и асиметрия .Също така подпомага и лимф.дренаж в тази област , добре се чуства и гръдният мускул ( отпуска и импланта се намества с времето ) .

Enissa 60  Grinning   , и от мен пожелание за една малка , сладка , пухкава кукличка .Като майка на момче те разбирам ....рокликлички , обувчици ......панделки ....

# 302
  • Мнения: 1 203
Enissa 60  Grinning   , и от мен пожелание за една малка , сладка , пухкава кукличка .Като майка на момче те разбирам ....рокликлички , обувчици ......панделки ....



Точно така - в къщи и кучето е мъжко ......

# 303
  • Мнения: 206
Момичета от Пловдив ❤️ От доста време чета всеки пост и най-накрая се престраших да питам все пак. Интересувам се от филъри, хиалурон, за устни, и най-вече за хлътналото под очите (т.нар път на сълзите). Приемам всякакви препоръки къде да си направя консултация и на кой да се доверя за такава процедура. Нищо не съм правила до сега, на 31 съм и изглеждам постоянно уморена. Търся някаква цялостна грижа за кожата на лицето също. Ровейки по интернет попадам само на безбройните реклами на клиниката на др Гюдюлева, но бих се радвала някоя да сподели личен опит с такъв тип процедури и съвет накъде и към кой да се насоча.

# 304
  • Мнения: 3 416
Момичета от Пловдив ❤️ От доста време чета всеки пост и най-накрая се престраших да питам все пак. Интересувам се от филъри, хиалурон, за устни, и най-вече за хлътналото под очите (т.нар път на сълзите). Приемам всякакви препоръки къде да си направя консултация и на кой да се доверя за такава процедура. Нищо не съм правила до сега, на 31 съм и изглеждам постоянно уморена. Търся някаква цялостна грижа за кожата на лицето също. Ровейки по интернет попадам само на безбройните реклами на клиниката на др Гюдюлева, но бих се радвала някоя да сподели личен опит с такъв тип процедури и съвет накъде и към кой да се насоча.
д-р Чолакова! Освен друго е и естет! Координати-на ЛС

# 305
  • Мнения: 190
Още един глас за д-р Чолакова страхотна е.Определено си разбира от работата.

# 306
  • Мнения: 82
Аз съм много ЗА масажите след поставяне на импланти. Толкова много помагат. Аз ходих дълго време, не от нужда, просто след всеки масаж се чувствах много по-добре.
 Наскоро видях при масажистката си момиче, оперирано юни (идея нямам при кого), но не ходила на масажи, че пътувала цялото лято. Еми гърдите й бяха супер високи, едва си вдигаше ръцете...имаше болки и дискомфорт и очаква месеци след операцията масажите да оправят нещата.... е, да де..но нещата се правят навреме...

Не разбирам защо се дърпате от тези масажи? На фона на другата инвестиция, нито са голям разход, нито отнемат кой знае какво време. Какви са ви притесненията?
Аз живея в Англия и след операцията трябваше да замина. Попитах лично Стоянов как да си правя масажите сама и той ми каза “ не са задължителни”. След това попитах и другия хирург, който ми сменяше превръзките и той ми каза, че не са задължителни просто с тях по-бързо се отпускал мускула, но и без тях ще се отпусне просто ще е след малко по-дълъг период. Иначе може да се правят вкъщи, жената, която се грижеше за мен докато бях в клиниката ми показа как.

# 307
  • Милано
  • Мнения: 952
Още един глас за прекрасната д-р Чолакова❤

# 308
  • Мнения: 12 993
За Пловдив - Чолакова
За София- Ванеска
Това са лекарките, които аз мога да препоръчам!

# 309
  • Мнения: 1 717
По начало операцията за поставяне на импланти не е задължителна, а пожелателна, както и всички последващи грижи. Няма кой да каже това е задължително - въпрос на личен избор. С третирането на белезите е по същия начин - всеки преценява за себе си какво и как да направи.

Със сигурност масажите (АКО са правени от специалист, обучен ТОЧНО за такива масажи) могат да променят много вида на бюста и да спомогнат наместването на имплантите. Лично аз мисля, че масажите изобщо не са за подценяване - могат да променят до 40% начина, по който стоят имплантите. Виждала съм го с очите си - благодарение на масажите се събират разстояния между гърдите, заличава се дабъл бабъл, уеднаквява се позиция на имплантите.

 Докато ходиш на масажи, ти дават упражнения за вкъщи - правиш различни разтривания, но вярвайте ми - нямат НИЩО общо с това, което прави специалистът.

Приключвам с публикациите си по този въпрос  Flowers Four Leaf Clover Успех на всички (ново)оперирани! 

# 310
  • Мнения: 71
Попитай за непролизин - дали би имал добър ефект при конктретната процедура и мазан на конкретното място. Не се мажи с нищо което не е изписано от лекаря защото може да съсипе резултатите от процедурата.
Как да се премахнат синини и хематом от лицето, вследствие от козметични процедури? Лиотон 1000 и крем от Арника не помагат.

# 311
  • Мнения: 1 123
Попитай за непролизин - дали би имал добър ефект при конктретната процедура и мазан на конкретното място. Не се мажи с нищо което не е изписано от лекаря защото може да съсипе резултатите от процедурата.
Как да се премахнат синини и хематом от лицето, вследствие от козметични процедури? Лиотон 1000 и крем от Арника не помагат.

Аз не го препоръчвам , той се използва при рани ( тежки ) , не се знае какво е  действието на ензимите в/ у различните филъри .
И един хематом иска време да се резорбира .Нищо толкова фатално или страшно няма няколко дни , да се изчака .

# 312
  • Мнения: 5 709
Попитай за непролизин - дали би имал добър ефект при конктретната процедура и мазан на конкретното място. Не се мажи с нищо което не е изписано от лекаря защото може да съсипе резултатите от процедурата.
Как да се премахнат синини и хематом от лицето, вследствие от козметични процедури? Лиотон 1000 и крем от Арника не помагат.

Аз не го препоръчвам , той се използва при рани ( тежки ) , не се знае какво е  действието на ензимите в/ у различните филъри .
И един хематом иска време да се резорбира .Нищо толкова фатално или страшно няма няколко дни , да се изчака .
За сега леко ги масажирам с Лиотон по няколко пъти на ден. Не знам масажа дали е противопоказен за филърите. Но хематомите вече 4 ти ден почти нямат промяна, стоят си червено сини. Фон дьо тена и коректора едва ги прикриват.

# 313
  • Мнения: 279
Аз съм много ЗА масажите след поставяне на импланти. Толкова много помагат. Аз ходих дълго време, не от нужда, просто след всеки масаж се чувствах много по-добре.
 Наскоро видях при масажистката си момиче, оперирано юни (идея нямам при кого), но не ходила на масажи, че пътувала цялото лято. Еми гърдите й бяха супер високи, едва си вдигаше ръцете...имаше болки и дискомфорт и очаква месеци след операцията масажите да оправят нещата.... е, да де..но нещата се правят навреме...

Не разбирам защо се дърпате от тези масажи? На фона на другата инвестиция, нито са голям разход, нито отнемат кой знае какво време. Какви са ви притесненията?

След операцията не се ли носи лента, която предпазва имплантите да се качат нагоре?
Масажа директно върху гърдите ли е?

# 314
  • Мнения: 1 717
Аз съм много ЗА масажите след поставяне на импланти. Толкова много помагат. Аз ходих дълго време, не от нужда, просто след всеки масаж се чувствах много по-добре.
 Наскоро видях при масажистката си момиче, оперирано юни (идея нямам при кого), но не ходила на масажи, че пътувала цялото лято. Еми гърдите й бяха супер високи, едва си вдигаше ръцете...имаше болки и дискомфорт и очаква месеци след операцията масажите да оправят нещата.... е, да де..но нещата се правят навреме...

Не разбирам защо се дърпате от тези масажи? На фона на другата инвестиция, нито са голям разход, нито отнемат кой знае какво време. Какви са ви притесненията?

След операцията не се ли носи лента, която предпазва имплантите да се качат нагоре?
Масажа директно върху гърдите ли е?

В повечето случаи се носи лента, като продължителността е строго индивидуална. Но не са малко жените, които не слагат лента - преценката е на хирурга.

Масажите започват от около 15-20-тия ден след операцията и са на голо, да.

Общи условия

Активация на акаунт