Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 26 тема

  • 94 873
  • 741
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 153
Момичета, знам, че въпросът е многокранто обсъждан, но по-скоро ми се иска от лично мнение и впечатления да споделите какво се случва с топчетата, които се образуват след поставянето на ХК в устните?
При мен мина точно една седмица от инжектирането и още на следващия ден започнаха да се появяват топчета, въпреки че и до днес по 2-3 пъти на ден масажирам устните. Има ли шанс тези топчета да изчезнат след известно време, все пак според д-р Ванеска крайният резултат се оформя след около две седмици?
Прави ми впечатление само, че топчетата омекват с всеки изминал ден, но си стоят там, където са се образували... не мога да преценя дали намаляват или са си същите, просто по-мекички.
Също така, на тези от вас, на които също са им се образували топчета - изчезват ли постепенно с резорбацията на хиалурона в устните или те си остават? Гледах ужасни снимки в нета на вече изчезнала ХК от устните, но пък останали топчета, което стои много грозно. Sad В момента изобщо не ми личат, но се чудя дали не е, защото устните са "пълни" и се притеснявам след време да не се образува и при мен такъв неприятен ефект? Sad

# 316
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
При мен топчетата не изчезнаха с резорбцията на филъра. Ако са капсулиран филър - капсулата пази продукта от резорбция. Но след "разкъсване" с игла, нов филър и масаж - всичко се оправи.

От кой продукт са следствие при теб?

# 317
  • Мнения: 153
При мен топчетата не изчезнаха с резорбцията на филъра. Ако са капсулиран филър - капсулата пази продукта от резорбция. Но след "разкъсване" с игла, нов филър и масаж - всичко се оправи.

От кой продукт са следствие при теб?

Teosyal Kiss (първо поставяне на филър в устните ми е).
Благодаря много за споделената информация, явно спасение все пак има! Макар и да се потвърждават притесненията ми - поне ще знам какво да очаквам... Worried

# 318
  • Мнения: 338
Има ли изобщо филър, с който вероятността за такива топчета да е минимална или е до техника на поставяне? Много искам, но това ме спира. Дори към Ванеска съм се ориентирала.
Алена, преди време беше публикувала един крем при загуба на обем и беше казала, че ще споделиш впечатления след известно време употреба. Споделяла ли си за резултата?

# 319
  • Мнения: 279
Аз съм много ЗА масажите след поставяне на импланти. Толкова много помагат. Аз ходих дълго време, не от нужда, просто след всеки масаж се чувствах много по-добре.
 Наскоро видях при масажистката си момиче, оперирано юни (идея нямам при кого), но не ходила на масажи, че пътувала цялото лято. Еми гърдите й бяха супер високи, едва си вдигаше ръцете...имаше болки и дискомфорт и очаква месеци след операцията масажите да оправят нещата.... е, да де..но нещата се правят навреме...

Не разбирам защо се дърпате от тези масажи? На фона на другата инвестиция, нито са голям разход, нито отнемат кой знае какво време. Какви са ви притесненията?

След операцията не се ли носи лента, която предпазва имплантите да се качат нагоре?
Масажа директно върху гърдите ли е?

В повечето случаи се носи лента, като продължителността е строго индивидуална. Но не са малко жените, които не слагат лента - преценката е на хирурга.

Масажите започват от около 15-20-тия ден след операцията и са на голо, да.

Имам спомен, че четох интервю на хирург, който казва, че лентата е задължителна.
Такаъв масаж, само сама бих си правила, доста интимно е.

Butterfly90,  топчетата според мен са от марката филър.

# 320
  • Мнения: 44
Аз съм много ЗА масажите след поставяне на импланти. Толкова много помагат. Аз ходих дълго време, не от нужда, просто след всеки масаж се чувствах много по-добре.
 Наскоро видях при масажистката си момиче, оперирано юни (идея нямам при кого), но не ходила на масажи, че пътувала цялото лято. Еми гърдите й бяха супер високи, едва си вдигаше ръцете...имаше болки и дискомфорт и очаква месеци след операцията масажите да оправят нещата.... е, да де..но нещата се правят навреме...

Не разбирам защо се дърпате от тези масажи? На фона на другата инвестиция, нито са голям разход, нито отнемат кой знае какво време. Какви са ви притесненията?

След операцията не се ли носи лента, която предпазва имплантите да се качат нагоре?
Масажа директно върху гърдите ли е?

В повечето случаи се носи лента, като продължителността е строго индивидуална. Но не са малко жените, които не слагат лента - преценката е на хирурга.

Масажите започват от около 15-20-тия ден след операцията и са на голо, да.

Имам спомен, че четох интервю на хирург, който казва, че лентата е задължителна.
Такаъв масаж, само сама бих си правила, доста интимно е.

Butterfly90,  топчетата според мен са от марката филър.

Аз лично си правих втори път 1мл Жуведерм Волифт на устни преди 2месеца си бях сложила първия (общо 2 мл) и нямам никакви топчета...

# 321
  • София
  • Мнения: 1 754
При мен топчетата не изчезнаха с резорбцията на филъра. Ако са капсулиран филър - капсулата пази продукта от резорбция. Но след "разкъсване" с игла, нов филър и масаж - всичко се оправи.

От кой продукт са следствие при теб?

Teosyal Kiss (първо поставяне на филър в устните ми е).
Благодаря много за споделената информация, явно спасение все пак има! Макар и да се потвърждават притесненията ми - поне ще знам какво да очаквам... Worried
Аз от всички филъри,които съм слагала съм имала уплътнени участъци,но не са били видими.
От Теосиал Кис се сдобих с доста видимо твърдо топче в центъра на устните.Не съм ходила да го видят още.От 7 месеца го имам.

# 322
  • Мнения: 2 836
Имам 2 пъти поставян по 0,5 от Plurqal, нямам топчета.... другата седмица пак имам час за слагане на още 0,5 ...надявам се че няма да станат и този път

# 323
  • Мнения: 1 458
Теосиал кис за мен си е кофти филър, повече от година си ми седят топчетата и май нямат намерение да се махат. Добре, че на са видими поне (от самолет Stuck Out Tongue Closed Eyes)...

# 324
  • Мнения: 1 715
А топчетата от Теосиал кога ви се появяват? Веднага след поставяне на филъра или след време?

# 325
  • Мнения: 153
При мен - още на следващия ден. Та мисълта ми беше, понеже все пак е минала само 1 седмица, дали пък няма да изчезнат след като се донамести филъри и дали примерно масажът на устните би помогнал (надявах се все някоя от вас да има такъв положителен пример)... Както и да е.

Бях чела доста в интернет и общо взето съм попадала на оплаквания от топчета от всякакви филъри - някои твърдят, че е от самият филър, други - че е от техниката на поставяне... в крайна сметка останах с впечатление, че по-скоро са догадки и предположения, а и най-малкото - всички сме различни, така че може би е нормално да реагираме различно на различните филъри. Rolling Eyes

Ванеска ми препоръча Teosyal Kiss и по нейни наблюдения каза, че младите момичета (ох, поласках се, че ме причисли към тях Grinning ) оставали най-доволни от него. Далеч съм от мисълта, че е излъгала - все пак вярвам, че всеки би искал да има перфектни резултати и само доволни пациенти. Simple Smile Ще си обсъдя и с нея на контролния преглед следващата седмица от какво ли може да са се получили топчетата и със сигурност следващия път ще пробвам с друг филър (надявам се да си намеря "моя"). Simple Smile

# 326
  • Мнения: 1 458
Да, и при мен бяха ясно изразени веднага. Надявах се, че ще се разнесат, масажирах, ама нъцки! Слаган е при една и съща докторка, преди сложих друг пак при нея, та изключвам проблем в техниката.

# 327
  • Мнения: 338
Butterfly90, сподели после какво е казала.

# 328
  • Мнения: 1 123


Вътрешната част на устните   , която на анатом .снимка се вижда като малки червени топчета ( господи Scream дано не чете някой колега )   , когато се постави филър той влиза м/у тях и понякога те изпъкват и се усещат и не стоят естетически добре .

# 329
  • Мнения: 3 412
Топчета имам още от Теосиал rha 3, сега Белотеро, чудесна техника на д-рката, хубава форма на устните, ноо топчета пак, леко накъдрена горна устна. Явно е до мен.

Общи условия

Активация на акаунт