Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 26 тема

  • 96 010
  • 741
  •   1
Отговори
# 570
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Аз бих се доверила на Ванеска.

# 571
  • Мнения: 20
Здравейте!Моля дамите с повече опит за мнение!Аз нямам никакъв във филърите и ботокса,но изчетах толкова мнения и публикации,че вече тотално се ошеметих.Моят случай е такъв:имам мимически бръчки около очите.Знам,че по принцип там филър не се слага ,но много често съм чела ,че някои си поставят.Имам и две много неприятни бръчки,от двете страни на носа.Спя на една страна и там където бузата ми се прегъва се е образувала по една линия.Средно дълбока.Опитвам се да спя по гръб,но не се получава.Според дерматоложката назолабиалните ми нямат нужда от корекция.Нямам гънка и виснало около устата.Имам само две линии които страшно много ми вадят очите.Контура е добре уж за сега.След консултация с дерматолог ми препоръча 3 пилинга и скинбустери.Не познавам никой,който си е слагал за да видя ефекта.Според моя приятелка няма смисъл от бустери,нямали ефект.Но тя не си е слагала.Чувала съм  и за мезотерапиите ,че ефекта не е голям,даже няма.Допускам ,че и очакванията са нереалистични.Та въпросът ми е към дамите които са си слагали бустери и филъри какви впечатления имат.Кое в моят случай е по-добре.Запълване на линии.Не обем и повдигане.


И аз имам подобен проблем със спането настрани и съответно имах подобни линии от двете страни на носа. Аз лично се повлиях добре от Волайт и отделно слагам ботокс на чело и очи. Опитвам се и като спя да подпирам леко глава с ръка, така че да не се получава тази сгъвка. Волайт не е филър, по скоро се води за скин бустер и аз определено виждам подобрение в кожата си с него, дори при мен се повлияха и назолабиалните.

# 572
  • Мнения: 1 117
момичета за потдържащо мезо през колко време горе долу го правите ?

# 573
  • Мнения: 1 725
Здравейте, имате ли положителни отзиви за хиалурон в устните, слаган при някой в Пловдив? Слагах 2 пъти по 0.55 мл Juviderm при д-р Атанасова в Атадерма, но ми се струва, че голям ефект няма при мен.

Мануела Георгиева

# 574
  • Мнения: 190
Момичета ,някой да е чувал за МБАЛ УНИ ХОСПИТАЛ гр.Панагюрище там има отделение за Пластично-възстановителна и естетична хирургия и правят блефаропластика и др.процедури

# 575
  • Мнения: 1 464
Здравейте! Много моля, ако има някой с филър pluryal да сподели впечатления. За устни става дума. Обмислям за 8 ми март да сложа поне 1 мл. И доктор съм харесала, зъболекар е. Казва се стефан марковски. Но работи с pluryal. Моля, споделете...


Преди няколко страници съм писала за опита ми с този филър. А онова нещо, така нареченото докторче, изобщо не смятам, че си заслужава да се коментира. Била съм му харесала страницата явно и започнаха да ми излизат едни усти - от ден на ден все по-стряскащи и все по-големи, и все по-грозни. И един ден имаше една нереално огромна уста, която буквално закриваше половината лице на жената. Един мъж беше коментирал, че според него по-красиво и естетически издържано би било, ако количеството на филъра е по-малко. Бяха го харесали сума ти хора, лайкнах го и аз този коментар. И въпросното комплексирано зъболекарче ни блокира всичките 🤷‍♀️ Не бих си направила пломба при тоя, камо ли да му дам да ми пипа устата. Не всеки човек може да поставя филъри и не всеки е естет. То ако така ставаше, сами щяхме да си ги слагаме.

# 576
  • Мнения: 548
Здравейте! Много моля, ако има някой с филър pluryal да сподели впечатления. За устни става дума. Обмислям за 8 ми март да сложа поне 1 мл. И доктор съм харесала, зъболекар е. Казва се стефан марковски. Но работи с pluryal. Моля, споделете...


Преди няколко страници съм писала за опита ми с този филър. А онова нещо, така нареченото докторче, изобщо не смятам, че си заслужава да се коментира. Била съм му харесала страницата явно и започнаха да ми излизат едни усти - от ден на ден все по-стряскащи и все по-големи, и все по-грозни. И един ден имаше една нереално огромна уста, която буквално закриваше половината лице на жената. Един мъж беше коментирал, че според него по-красиво и естетически издържано би било, ако количеството на филъра е по-малко. Бяха го харесали сума ти хора, лайкнах го и аз този коментар. И въпросното комплексирано зъболекарче ни блокира всичките 🤷‍♀️ Не бих си направила пломба при тоя, камо ли да му дам да ми пипа устата. Не всеки човек може да поставя филъри и не всеки е естет. То ако така ставаше, сами щяхме да си ги слагаме.

Добре,  съгласих се!  Тогава къде да отида? Нямам си ни най- малка представа. Един единствен път съм слагала хиорон на назални при Крахтова. Но не искам да ходя сега пак при нея. Дайте добър лекар  с нормални цени за София. Говорите много за някаква Ванеска. Тя ли е най - добрата?

# 577
  • Мнения: 308
Здравейте!Моля дамите с повече опит за мнение!Аз нямам никакъв във филърите и ботокса,но изчетах толкова мнения и публикации,че вече тотално се ошеметих.Моят случай е такъв:имам мимически бръчки около очите.Знам,че по принцип там филър не се слага ,но много често съм чела ,че някои си поставят.Имам и две много неприятни бръчки,от двете страни на носа.Спя на една страна и там където бузата ми се прегъва се е образувала по една линия.Средно дълбока.Опитвам се да спя по гръб,но не се получава.Според дерматоложката назолабиалните ми нямат нужда от корекция.Нямам гънка и виснало около устата.Имам само две линии които страшно много ми вадят очите.Контура е добре уж за сега.След консултация с дерматолог ми препоръча 3 пилинга и скинбустери.Не познавам никой,който си е слагал за да видя ефекта.Според моя приятелка няма смисъл от бустери,нямали ефект.Но тя не си е слагала.Чувала съм  и за мезотерапиите ,че ефекта не е голям,даже няма.Допускам ,че и очакванията са нереалистични.Та въпросът ми е към дамите които са си слагали бустери и филъри какви впечатления имат.Кое в моят случай е по-добре.Запълване на линии.Не обем и повдигане.

Не си слагай ботокс под очите, на долния клепач. По-горе съм писала при мен какъв ефект се получи. И бръчките си стоят и с торбички се сдобих. Да не говорим, че не мога и да се смея като хората, защото физиономията ми става странна, представи си да се смееш без очите... абе сто пъти съжалявам че въобще споменах да ми сложи малко и там, сега ще чакам да мине, че да си върна моето лице. Иначе от страни на пачия крак малко ако се сложи не е проблем.
За филър си зависи много от твоето състояние какво е точно, от филъра, от лекаря. Мезотерапиите са добри но са много краткотрайни. Аз обмислям също да правя мезо под очите, но с тези торби сега, може и да почивам известно време

# 578
  • Мнения: 7
Благодаря!

# 579
  • София
  • Мнения: 385
Аз имам млоумен въпрос,ще се опитам да обясня,та дано някой ме разбере какво питам 😂 Над веждите,в основата на косата, когато си сложа пръста и леко дръпна нагоре ми се повдига веждата с мм,оттам ми се изпъва леко и клепача и много ми харесва. Та въпросът е как се постига този ефект - филър,ботокс ?

# 580
  • Мнения: X
Искам да попитам как може да се коригира брадичка? В смисъл искам да е по-изразена...

# 581
  • Мнения: 308
Аз имам млоумен въпрос,ще се опитам да обясня,та дано някой ме разбере какво питам 😂 Над веждите,в основата на косата, когато си сложа пръста и леко дръпна нагоре ми се повдига веждата с мм,оттам ми се изпъва леко и клепача и много ми харесва. Та въпросът е как се постига този ефект - филър,ботокс ?

ами става с ботокос това, което искаш, те бодат точно над веждата и нагоре по челото в разни точки за да повдигнат веждата. Обаче трябва да ти е опитен лекарят, който ти го поставя, да дозира прецизно количеството, за де не станеш с вечно очудено изражение или пък едната вежда прекалено нагоре, другата на долу

# 582
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз имам млоумен въпрос,ще се опитам да обясня,та дано някой ме разбере какво питам 😂 Над веждите,в основата на косата, когато си сложа пръста и леко дръпна нагоре ми се повдига веждата с мм,оттам ми се изпъва леко и клепача и много ми харесва. Та въпросът е как се постига този ефект - филър,ботокс ?

ами става с ботокос това, което искаш, те бодат точно над веждата и нагоре по челото в разни точки за да повдигнат веждата. Обаче трябва да ти е опитен лекарят, който ти го поставя, да дозира прецизно количеството, за де не станеш с вечно очудено изражение или пък едната вежда прекалено нагоре, другата на долу
Ботокс ти трябва за постигане на този ефект. Потърси добър лекар, защото има случаи и на паднал клепач.

# 583
  • Мнения: 487
Здравейте.Скоро си сложих филър в устните,засега съм много доволна.Следващото на което съм се спряла е ботокс.И въпроса ми е,нали ботокса се слага на единици?Има  цени на единица.Та колко горе-долу колко единици влизат за да се направи цяло лице,и колко като цена излезе при вас?Да съм подготвена просто.То е ясно,че ще се прави...Сега се започва Simple Smile

# 584
  • София
  • Мнения: 1 906
На мен за чело, гневна и малко в "пачи крак", около 35-36 ед. Мисля, четох още едно мнение за около 35-40 ед за чело и гневна. Много държах ефекта да е лек, а не да съм като препарирана Simple Smile Имам силно изявена мимика, която е туширана в момента

Общи условия

Активация на акаунт