Моля за съвет

  • 1 796
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 505
На 28.06 ми дойде или поне така помислих в началото.Но....този път имаше нещо страно.Съвсем слабо кървене.Не като друг път ,когато ми е идвало по нормален начин - обилно.Трети ден вече е така.Тази сутрин направих втори тест и за мое най-голямо учудване се появи втора черта - съвсем,съвсем бледа, но все пак две.Видях я не си внушавам.Та сега вече наистина не знам какво да мисля.Да се тревожа ли да се радвам ли - незнам!Може ли да е извънматочна бременност. newsm17 моля ако някой може да ми даде накакво обяснение.

Моят съвет е възможно най-скоро да се консултираш с лекар!

Стискам палци всичко да е наред!

# 16
  • Мнения: 730
Ами консултацията с гинеколога е задължителна и за да си по-спокойна,че всичко е наред-искай видеозон непременно.Успех

# 17
  • Мнения: 79
Мисля да изчакам събота и неделя и да направя отново тест.А на лекар при всички положения ще отида.Май взех да се притеснявам.Ами ако съм била бременна и това кървене означава, че съм го загубила.Ох, не знам.Не искам да мисла.Още ден-два то ще си покаже.

# 18
  • Мнения: 1 860
 Ех, че паника!  Hug Няма страшно и да кървиш като си бременна не означава, че си го загубила. Има много бремемнности които минават в кървене и се раздат здрави и хубави бебешори.

# 19
  • София
  • Мнения: 505
Ех, че паника!  Hug Няма страшно и да кървиш като си бременна не означава, че си го загубила. Има много бремемнности които минават в кървене и се раздат здрави и хубави бебешори.

Кървенето в съвсем ранна бременност може да означава извънматочна бременност, а това хич не е шега работа!

# 20
  • Мнения: 5 183
Здравей и добре дошла във форума! Hug

Не мисля че има място за притеснения и няма да доведе до никакви поблеми на бебо, ако евентуално си бременна.

И аз така мисля. Имам тъкмо 2 познати, които си имат абсолютно здрави де4ица, а са забременяли буквално веднага, след като са спрели противоза4атъ4ните.

# 21
  • Мнения: 911
здравей dakra,
пожелавам ти успех.
само да напомня за фолиевата киселина. хубаво е да я пиеш предварително.

 newsm10

и не, няма никакъв проблем с противозачатъчните!!!

# 22
  • Мнения: 79
Ех, че паника!  Hug Няма страшно и да кървиш като си бременна не означава, че си го загубила. Има много бремемнности които минават в кървене и се раздат здрави и хубави бебешори.

Кървенето в съвсем ранна бременност може да означава извънматочна бременност, а това хич не е шега работа!

Това май най-много ме тревожи - извънматочната бременност

# 23
  • Мнения: 1 860
 И аз имах кървене и то в много много ранна бременност, толкова ранна беше че ако не си бях направила тест предишният ден нямаше да разбера че съм бременна. Blush Но това не беше извънматочна.  Peace За съжаление сме програмирани да си мислим най-лошото  newsm78
 Четох някъде че само 4% от лошите мисли, които ни върхлитат в живота може би ще станат и реалност. Това е много нищожен процент и говорим за цял един живот. Аз ако съм на теб ще отида сега да си купя още един тест.  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 35 951

Това май най-много ме тревожи - извънматочната бременност
Извънматочната бременност няма нищо общо с противозачатъчните.
Причината за нея е невъзможността за предвижване на яйцеклетката по тръбата / визирам тубарна бременност - като най-често срещана/.
Причините са обикновенно от страна на тръбата.
При всяка жена има опасност от тубарна бременност.
Дано да не ти се случва  Wink
Успех и скоро да се похвалиш с добра новина.

# 25
  • Мнения: 79
Благодаря на всички ви за съветите и подкрепата.При първата си бременност не съм имала такива проблеми и сигурно затова се шашкам така или пък сега годините ми са повече Laughing и повече взех да мисля над нещата newsm62Ще направя още един тест.Ще отида на гинеколог, а пък каквото сабя покаже.
Още веднъж - благодаря ви, че ви има newsm51

# 26
  • София
  • Мнения: 830
И непременно да кажеш ка е минало. Ние сме отявлени клюкарки  Mr. Green...
Не бе просто се вълнуваме и всяка се поставя на твое място.  Hug

# 27
  • Мнения: 359
Не се притеснявай!
Hug

Не мисля че има място за притеснения и няма да доведе до никакви поблеми на бебо, ако евентуално си бременна.
При мен се наложи да спра противозаатъчните инцидентно, след което прокървих. Първоначално си помислих, че това е цикълът ми, но не било. Реално нямах 'истинцки' цикъл след спирането на хапчетата. Оказа се че съм бременна Simple Smile
Вече съм в 26та г.с. За мое успокоение ходих при Мазнейкова на 3D в 18 и тази седмица - увери ме, че бебето се развива напълно нормално Simple Smile

Единствения проблем, ако мога така да го нарека е, че никой не може да ми определи термина. На ехографа излизат дати от 5 до 15 Октомври 2006г. Това да е проблема!

# 28
  • Мнения: 1 860
Не се притеснявай!
Hug

Не мисля че има място за притеснения и няма да доведе до никакви поблеми на бебо, ако евентуално си бременна.
При мен се наложи да спра противозаатъчните инцидентно, след което прокървих. Първоначално си помислих, че това е цикълът ми, но не било. Реално нямах 'истинцки' цикъл след спирането на хапчетата. Оказа се че съм бременна Simple Smile
Вече съм в 26та г.с. За мое успокоение ходих при Мазнейкова на 3D в 18 и тази седмица - увери ме, че бебето се развива напълно нормално Simple Smile

Единствения проблем, ако мога така да го нарека е, че никой не може да ми определи термина. На ехографа излизат дати от 5 до 15 Октомври 2006г. Това да е проблема!
Eто го поредното доказателство! Така че горе главата  Hug
omnipresent , така ще ти е по-интересно кога ще чакаш бебо като не си знаеш термина  Party

# 29
  • Мнения: 79
Вече си купих тест и довечера ще действам, а утре ще разказвам.Стискайте палци newsm17

Общи условия

Активация на акаунт