Подготовка за малкия човек - тема 5

  • 49 209
  • 747
  •   1
Отговори
# 270
  • USA
  • Мнения: 7 297
Получих подаръци бодита в размер 50 и близнаците си ги носиха първите няколко седмици,до навършване на 1м.За новородени,мисля,че този размер е най-подходящ за начало.56 стои като торба.
С две ръце ви препоръчвам дрешките на baby GAP - нямат разтягане,скъсване,.Дъщеря си отгледах с тях,сега ще повторя и със синовете ми.Другата марка е Carter's,но памука им не е толкова качествен,колкото този на Гап.

Не страдам от суеверия и започнах с пазаруването още в 7-ми.Много съм организирана и обичам всичко да ми е свършено предварително,особено за такова важно събитие.

# 271
  • София
  • Мнения: 18 699
Зависи от бебето,на моите 52 им беше малък размер.Не са близнаци.

# 272
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Carters в Европа трудничко, иначе имам подарени от САЩ и са яки. Завещани имам baby GAP и са супер, не съм ги търсила тях в интерес на истината.

midnightStar големи бебоци явно. Grinning

# 273
  • Мнения: 1 196
Зависи си, така е, няма как да сме на сто процента сигурни докато не изляза,т колко големи ще са точно. На кумците ни щерка им се роди 4500 и 53см, прескочиха директно най- малките размери. И аз имам подарени няколко боденца и ромпъра в мини размер, като наближи раждането и знаем долу- горе как върви бебока ще мисля дали да купувам още от най- малкия размер.

# 274
  • Германия
  • Мнения: 3 431
Carters в Европа трудничко, иначе имам подарени от САЩ и са яки. Завещани имам baby GAP и са супер, не съм ги търсила тях в интерес на истината.

midnightStar големи бебоци явно. Grinning

Аз от Carters имам най-вече пижами, обожавам ги! Една приятелка наскоро ми донесе и няколко гащеризона, специално ѝ поръчах като ходи в Америка да ми вземе.

Baby Gap също ги харесвам, но имам само 1-2 неща пак подарени от приятелки

# 275
  • Мнения: 35 110
Carter's и baby gap съм вземала от втория. Страхотни!! Просто там има такива хубави неща..

# 276
  • Мнения: 813
 Каката ни е родена на 20 август, от раждането до 40 ден беше само по боди с къс ръкав (56р) и чорапки, завита с памучна пеленка. Всичко друго, което бях купила, така си и остана необлечено. След това захладня и я обличах с боди с дълъг ръкав и ританки.

# 277
  • Мнения: 242
Здравейте ? В търсене на матрак съм и реших да попитам за отзиви.

# 278
  • Мнения: 2 170
Здравейте ? В търсене на матрак съм и реших да попитам за отзиви.

Преди няколко страници в темата се обсъждаше този въпрос. Може да видите дали ще са ви полезни мненията.

# 279
  • Мнения: 320
Belindaaa1 ние поръчахме на Дормео. Според мен е ок, но още не е пробван. Иначе много хвалят Magniflex. Цената е една и съща.

Въпроса ми е към родилите вече мами, какви мокри кърпи ползвате? От кои сте доволни? Аз купих пакети от няколко вида, според моя мъж напълно безсмислено, но иначе как да разбера кои са най-ок.

# 280
  • Мнения: 35 110
Зелен бебелан . Вземам един кашон от Кауфланд, когато са на промоция и изкарват за дълго време

# 281
  • Германия
  • Мнения: 3 431
Мокри кърпи взимам от дм (Babylove) или Lidl (Lupilu), но най-често бърша дупето с тампони с вода.

Вземи си ако искаш различни и виж кои ще ти харесат и кои ще понесе бебето най-добре. Гледай да са с възможно най-малко химия

# 282
  • Мнения: X
Бебелан са ми фаворит. Иначе от време на време взимаме Бочко или Бебо, ако не мога да открия Бебелан наоколо.

# 283
  • Мнения: 298
Бебелан или ПлейТайм (на Baby Cream). Обичам да са наистина мокри, но ако имам възможност гледам да я мия на мивката 😊

# 284
  • Мнения: 2 170
Belindaaa1 ние поръчахме на Дормео. Според мен е ок, но още не е пробван. Иначе много хвалят Magniflex. Цената е една и съща.

Въпроса ми е към родилите вече мами, какви мокри кърпи ползвате? От кои сте доволни? Аз купих пакети от няколко вида, според моя мъж напълно безсмислено, но иначе как да разбера кои са най-ок.
Използваме Water wipes или Sensitive на Pampers. По-доволна съм от Water wipes

Общи условия

Активация на акаунт