Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 31

  • 60 205
  • 745
  •   1
Отговори
# 330
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Демет и Асуман Дабак 🆕😊

Ознур 🆕😊

Още малко 😊❤

Приятен ден, Къзлар! Hug Hug

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 12:28 от Stoqnova26

# 331
  • Мнения: 284
Демет и Асуман Дабак 🆕😊

Ознур 🆕😊

Още малко 😊❤

Приятен ден, Къзлар! Hug Hug











Това от някакъв съм ли е? Или грешно си го превеждам

# 332
  • Мнения: 8 098
Видеото с снощи със суб. от рускините!:joy:  

 

Това са нашите птички, снимат се заедно по повече от 15 часа на ден, тренират заедно, случайно се развличат в едни и същи клубове, просто са приятели, сладурите...Grinning

И ние като журналистите има мнооого да чакаме , както казва Джан ...Stuck Out Tongue

 Феновете само отбелязват, че на общите снимки вече няма разстояние между тях, а напротив , плътно са прилепени един до друг, но пък всички много им се радват!:stuck_out_tongue_winking_eye:



Kissing Heart


Анъл добре се е забавлявал!:sunglasses:





# 333
  • Мнения: 973
Момичета здравейте 🤗🤗🤗🤗
Благодаря на всички за снимките и инфото. 😘

Значи любов йок, само приятелство 😁
А как все се озовават на едно и също място? На сета заедно, тренират заедно, в Асадо бургерс заедно, на нова година заедно, в почивните заедно, ама приятели са, не двойка. Ами добре, може и да им повярваме. Joy
А Джан как се изсмя накрая и побърза да избяга след думите си "ще има да почакате". Да видим от коя дупка ще излезе заека.
Сериала да върви пък другото те си знаят.
Alex 😘😘😘 докато си пусна поста, направо си ми прочела мислите
Абсолютно съгласна. 🙃

# 334
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Скрит текст:
Видеото с снощи със суб. от рускините!:joy: 

 

Това са нашите птички, снимат се заедно по повече от 15 часа на ден, тренират заедно, случайно се развличат в едни и същи клубове, просто са приятели, сладурите...Grinning

И ние като журналистите има мнооого да чакаме , както казва Джан ...Stuck Out Tongue

 Феновете само отбелязват, че на общите снимки вече няма разстояние между тях, а напротив , плътно са прилепени един до друг, но пък всички много им се радват!:stuck_out_tongue_winking_eye:



Kissing Heart




аферин къз за всичко! Hug ще има и да се надяваме да ги видим заедно ръка за ръка както казва Джан Grinning трябва ние да станем журналисти щяхме да сме разкрили всичко до най-малката подробност да видим как щяха да се оправдават че са "аркадаши" Grinning Grinning Grinning

# 335
  • Мнения: 41 922
На всички за споделеното- видео и снимки!  newsm10 bouquet bouquet bouquet

      от стилистката Аслъ Парлак...

   





# 336
  • Мнения: 1 602
Здравейте момичета 🤗🤗🤗
Благодаря за всичко споделено,
Браво на Аркадашите Simple Smile
Един красив Биранд,

Дано СЦ ги сдобрят с Лейля, много ми харесват като двойка Simple Smile
Нямам търпение да видя утрешната серия Simple Smile
Хубав ден, Птичета 🙂
В месеца на виното и любовта Simple Smile Наздраве за здраве 🍷

# 337
  • Мнения: 284
Къде трябва да се гласува?

# 338
  • Мнения: 284
Къде трябва да се гласува?

# 339
  • Мнения: 8 098


JoyStuck Out Tongue Winking Eye

Много са хубави на снимките от Аслъ Парлак!:heart_eyes:

Но, имам едно питане...Anguished какъв точно е модният атрибут увит около кръста на Джан...???Flushed  



Не ми прилича на обичайната риза,  не се виждат ръкави..., че е прокъсано и изнищено е ясно..
Или е актуален елемент към самия панталон?
Явно е компенсанция за здравите му дънки,  но що е то? Thinking

pissi,:hugs: това е сайта , търсиш, намираш  Джан и Демет и гласуваш. Blush

http://turkiyegenclikodulleri.com/

# 340
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Скрит текст:


JoyStuck Out Tongue Winking Eye

Много са хубави на снимките от Аслъ Парлак!:heart_eyes:

Но, имам едно питане...Anguished какъв точно е модният атрибут увит около кръста на Джан...???Flushed  



Не ми прилича на обичайната риза,  не се виждат ръкави..., че е прокъсано и изнищено е ясно..
Или е актуален елемент към самия панталон?
Явно е компенсанция за здравите му дънки,  но що е то? Thinking

pissi,:hugs: това е сайта , търсиш, намираш  Джан и Демет и гласуваш. Blush

http://turkiyegenclikodulleri.com/
Бая бая бая грозно ми изглежда и аз се загледах Grinning те разкрасиха Демет и правят Джан на маймуна извинявам се за изказването си но можеше и без тези "екстри" Grinning прилича ми на жилетка 33uu Simple Smile както и предположих Grinning

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 16:40 от Stoqnova26

# 341
  • Мнения: 8 098
Stoqnova26 ,:hugs: май си права, прилича на плетиво...Rolling Eyes  

Скрит текст:
Тази година били модерни обемни мъжки трикотажни допълнения, както и обемни шуби...

Да се надяваме, че няма да видим Джан облечен така!:anguished:  



Или усукан така...Stuck Out Tongue Winking Eye  как ще му се радваме на татуто...Grinning



или така...Joy


 

Явно не съм се впечатлила само аз!:confused:



Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 16:46 от alex_94

# 342
  • Мнения: 731
Здравейте момичета,много благодаря на всички активно постващи и коментиращи в тази тема ,за мен е голямо удоволствие да ви чета и да споделям тази приятна атмосфера царяща тук.
Тази седмица дори и продуцентите се увериха,че това което от 4-5  месеца се коментира между феновете,а именно че този сериал се крепи,гледа и обсъжда така активно е заради харизмата и невероятната спойка и химия между Джан и Демет отразяваща се и на двойката Джан -  Санем .Затова им се наложи отново да излязат под светлините на прожекторите.Дали е PR или не не знам,но все пак те активно работят във и за този проект,в момента са в своя златен век на своята кариера и е абсолютно нормално да се постараят да задържат сериала по дълго на екран,от което печелят не само те ,но и продуцента,канала,останалите актьори,които също са много добри и талантливият и нестандартен в своите методи режисьор.
За съжаление сценарият не успя да се разгърне многопластово и да обхване и други сюжетни линии и истории,освен на Джан и Санем.Тепърва ще видим,дали интригата между Емре,Лейля и Осман ще заинтригува феновете,ще обогати сценария и ще позволи на СЦ да измислят нещо по интересно , неочаквано и приковаващо вниманието ни от тук насетне в развитието на целия сюжет на сериала.
Определено паниката е голяма от ниският рейтинг и в момента единствено новините около Джан и Демет,поддържат интереса на феновете и потушават гнева им от нелогичният и въртящ се в кръг сценарий.Надявам се , че новите персонажи на мама Дивит и новият актьор , който влиза в сериала да са добре обмислени и структурирани от СЦ като образи и поведение.Дори и Дерен , която има доста важна и отговорна роля във фирмата не успяха да я разгърнат като образ , и я оставиха на ниво неудовлетворена от живота си истеричка.Джей Джей и Айхан са сладури и много забавни като двойка.Два интересни и нестандартни характера , които много  добре успяха да се напаснат.Айлин е една и съща от началото до сега,плетяща интриги и домогваща се до положение , власт и пари все с едни и същи номера-изнудване,шантаж и заплахи.
От мен засега толкова.
Приятен ден и интересна вечер с обещаните ни новини около Джан и Демет.

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 18:01 от LILI808

# 343
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Скрит текст:
Stoqnova26 ,:hugs: май си права, прилича на плетиво...Rolling Eyes  

Скрит текст:
Тази година били модерни обемни мъжки трикотажни допълнения, както и обемни шуби...

Да се надяваме, че няма да видим Джан облечен така!:anguished:  



Или усукан така...Stuck Out Tongue Winking Eye  как ще му се радваме на татуто...Grinning



или така...Joy


 

Явно не съм се впечатлила само аз!:confused:




Или пък Демет с това hahaha hahaha  hahaha

Дано след тази красота която показва да не и обуят нещо подобно Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 17:10 от Stoqnova26

# 344
  • Мнения: 773
Привет, сладурки! Гуш гуш 🤗🤗
И днес сте топлили гнезденцето. Аз в обедната само наминах да ви прочета.

Завиждам им на тези двамата за приятелството, което намериха. Мъж и жена да са толкова близки, така да си пасват и да не се привличат сексуално е истинско съкровище в отношенията мъж/жена 😂😂😂
Шегата настрана. Вече се изморих да гадая и най-вече да си ги нагласям. Мисля, че са заедно и се обичат много и ако някой ден получим окончателно потвърждение, че са само приятели, сърцето ми ще бъде разбито 💔😢

А иначе снощи като си лягах ме жегна - ами ако довечера новината не е хубава, а вземат и обявят финализиране на сериала? Не искам да вярвам, че има такава вероятност, но така се напрегнах, че не можах доста време да заспя.

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 18:34 от Evelina Georgieva 604172

Общи условия

Активация на акаунт