🎤 Гласът на България - сезон 6

  • 42 333
  • 848
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 485
Добре па детето, но факта, че заради тази песен Кристиян не спечели...
Аз също не съм я чувала тази песен. Но ми прозвуча доста сложна и трудна за изпълнение. Разбира се, коментирам като лаик просто Simple Smile

# 151
  • Испания
  • Мнения: 37 503
ПРОДУЦЕНТИ на формата, не виждате ли за поредна година, че тази представителка на простащината Камелия не трябва да припарва и на километри от предаването?

# 152
  • DE
  • Мнения: 9 068
Песента на Собрал харесвам повече в изпълнение на жена. Сестра му която е автор я изпя много по-добре от него когато спечели Евровизия. Имам неособено приятно впечатление от тази победа и затова не бях толкова впечатлена.
А детето пя прекрасно Heart Eyes

# 153
  • София
  • Мнения: 9 946
Нз за камелия, но защо  двамата големи в шоуто се подиграваха след изпълнението на младежа с дет метъла?

# 154
  • Мнения: 1 392
Е и "Цвети от СДН "беше добра. Северина Нейкова май се казваше . Радвам се че се обърнаха.

# 155
  • Варна
  • Мнения: 1 630
И според мен нивото на шоуто много пада, заради Камелия. Стои ми е една евтина, безхарактерна, само се ослушва дали някой друг ще натисне бутон, когато някой изкаже мнение, повтаря същото уж с нейни думи, въобще не стои добре в журито, илъчва неувереност, защото с знае, че на фона на другите е гола вода. Чудя се всеки път как я избират участниците. Поли Генова много ме дразнеше и засега Михаела ми допада, имам някакви смътни спомени, че Михаела в някакво предаване беше жури и набра доста негативи, някой ако помни, да ме осветли. Simple Smile Доста интересни участници се появиха, дано е интересно.

# 156
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Михаела в някакво предаване беше жури и набра доста негативи, някой ако помни, да ме осветли. Simple Smile

В "България търси талант".

А ето как започна Михаела:

# 157
  • София
  • Мнения: 2 241
Михаела журираше в "България търси талант" с Ицо Хазарта и Любен Дилов, ако не се бъркам, но аз лично не го харесвам този формат и не съм го следила. Нямам впечатления от нея като жури до сега, но тук не ми харесва. И тя само размахва крака и се хили като зелка. Идва ми в повече лиготията от жените. И двете не ми тежат достатъчно за жури в такъв формат.

# 158
  • Мнения: 20 193
Аз нещо не разбрах последната песен, гледах и слушах с недоумение. Не мога да кажа, че ме е впечатлило изпълнението.

# 159
  • Мнения: 5 825
Михаела Филева много ме дразни. Скача, тръшка се, вика, смее се като луда. Пълен ужас. Мисли, че е станала звезда вече. Как известните екстрадни певци не се смятат за звезди и са толкова скромни. Младите певци направят два хита и стават големи и недосегаеми звезди!

Михаела Филева е по-дразнеща от Камелия. И Камелия не мога да я понасям. Много е глупава. Не знам кой пак я избра да бъде член от журито!

Поли Генова също не мога да я понасям. На много голяма звезда се прави.

# 160
  • Мнения: 20 193
Михаела Филева я предпочитам пред Поли Генова.
Камелия на моменти пуска много адекватни коментари, личи си, че не и е за първи път да е в журито.

# 161
  • София
  • Мнения: 2 241
Между Михаела, Поли и Камелия избирам Графа. И трите са ми по-лигави от необходимото. Като се замисля май Ивана в първото издание на формата в България беше най-адекватна за ролята си. Миро, Лечев и Графа ми харесват. Други не помня кои са журирали.

# 162
  • Мнения: 20 193
Забравих да ви кажа колко ми хареса и момъкът с групата - Тодор. Във фейса са пуснали и готино тяхно парче:

# 163
  • Пловдив
  • Мнения: 1 570
Забравих да ви кажа колко ми хареса и момъкът с групата - Тодор. Във фейса са пуснали и готино тяхно парче
Наистина готино парче!!! За него по-важната част от състезанието е гласността, която групата му получава, така че той вече е спечелил Simple Smile

# 164
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Аз нещо не разбрах последната песен, гледах и слушах с недоумение. Не мога да кажа, че ме е впечатлило изпълнението.
Не ми хареса, просто не ми хареса тази песен.

Общи условия

Активация на акаунт