🎤 Гласът на България - сезон 6

  • 42 260
  • 848
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 760
"Обикновеният стругар" е всъщност инженер по роботика и преподавател. Не знам защо толкова наблягаха, че е стругар. Иначе исках Тино да победи. Атанас е симпатично момче, но гласът му не е нищо особено и няма харизма.

# 781
  • Мнения: 6 149
Всъщност с голямата награда си тръгна Ива.
Точно така, Ива е големият победител тази година. Вероятно, ако беше спечелила и формата щеше да е прекалено за народа, та отклониха вниманието. Атанас, че ще потъне и той в забвение е повече от ясно, но дано Лечев удари едно рамо голямо на Сергей.

# 782
  • BG
  • Мнения: 4 456
"Обикновеният стругар" е всъщност инженер по роботика и преподавател. Не знам защо толкова наблягаха, че е стругар. Иначе исках Тино да победи. Атанас е симпатично момче, но гласът му не е нищо особено и няма харизма.
Точно Peace но все се натъртваше на стругар, дори във визитката си беше там, на струга Laughing доколкото помня.
Нямам против, че е спечелил, против съм това, че ни лишиха от възможността да се наслаждаваме на наистина добри изпълнители. Най ме е яд за Тодор, толкова магнетичен глас има това момче, с една песъчлива нотка в гласа си, като го слушам просто ме пренася някъде си в света на емоцията.

# 783
  • Мнения: 20 163
против съм това, че ни лишиха от възможността да се наслаждаваме на наистина добри изпълнители.
Много си права.

# 784
  • Мнения: 5 914
Гледах Атанас тази сутрин по БТВ при Хекимян. Оказа се, че е завършил музикална паралелка, специалност гайда. Не зная това казаха ли го в "Гласът". Аз поне не съм го чула. Т. е. момчето си има теоретична подготовка. Не зная защо наблягаха на това, че е стругар.

# 785
  • Мнения: 6 149
Най ме е яд за Тодор, толкова магнетичен глас има това момче, с една песъчлива нотка в гласа си, като го слушам просто ме пренася някъде си в света на емоцията.
Ах, Тодор, да. Загуба за предаването. Много харесах изпълнението му от "кой да седне на столчето", въпреки че беше оплют тук. Двамата пилоти са ми лигави, затова неговата версия и с неговия глас ми дойде с наслада.
Като цяло този сезон ми хареса много до полуфиналите. От предните едва харесвах някой, а сега бе избор голям. Сякаш бяха напускали тези музиканти да запълнят дупките и да има аудитория шоуто.

# 786
  • София
  • Мнения: 1 508
Атанас ме впечатли с гласа си още на кастинга, така че тия определения, че имал неразпознаваем глас, не са верни.  Фенките на Тино могат да говорят всичко,но звучат като лично засегнати от неговото второ място. И двамата са талантливи, разпознаваеми, свежи, готини млади хора. На Атанас не съм гледала интервютата, с които е предизвикал съжаление. За какво да го съжаляват, с този разкошен мъжки глас, айде стига глупости.

# 787
  • BG
  • Мнения: 4 456
На Атанас не съм гледала интервютата, с които е предизвикал съжаление. За какво да го съжаляват, с този разкошен мъжки глас, айде стига глупости.
А малко четене с разбиране? Говорехме как се предизвиква симпатия, а не съжаление. Нека си се радва на наградата, изглеждаше като че ли е въпросът на живота му да я получи.

# 788
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
Рекох вчера,на,Рафата би!
Нашите биха бонжурите,туй втори щастие!
Айде Тино за трето,ама ядец!
Ни Ива ми харесва,ни Надежда,за Ива не знам Лечев що и предсказва бляскава кариера,не ми стана ясно.
Тука сутринта разбрах че от бара дето пее Наско е имало стройна организация по гласуването,м фаса.

# 789
  • Мнения: X
Не съм гледала никакви интервюта с Наско. Харесва ми излъчването му, както и пеенето му,  без да ме интересува особено с какво точно се занимава. Стругар, дървар, какъвто ще да е. Добре е, че има някакъв занаят все пак, че като гледам какво се случва с победителите в това шоу, може да се окаже, че със стругарството ще припечелва повече, отколкото като колегите си певци.

# 790
  • Мнения: 5 914
Не съм гледала внимателно и всичко. Това стругарстване хоби ли му е или с това си изкарва прехраната. Ама и преподава роботика/пак съм изпуснала дали е завършил нещо такова/, а и пее в бар. Някак си некрасиво ми звучи това наблягане, че е стругар.

# 791
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат
Атанас е на 25 години от Варна и практикува нетипичната за един младеж професия на стругарофрезист.

Случайно открива таланта си в сферата на музиката, след като приятел го кани да пее в бар.

Макар и притеснителен на пръв поглед, Наско излиза на сцената, забивайки хитовото парче на Stevie Wonder – Master Blaster.

https://glasat.btv.bg/article/uchastnitsi/atanas-kateliev.html

# 792
  • Мнения: X
Може на него да му харесва това, че е стругар. Какво му е некрасивото на това да е такъв? Ако си има собствен струг, може да си работи на него, когато си реши или когато има клиенти.
Апропо, мой близък роднина паралелно се занимаваше и с музика, и със стругарство. Първото беше до време, а второто, в което е наистина много добър, си му остана основна прехрана. Даже вчера изкоментира, че би препоръчал на Атанас да не се отказва от струга.

# 793
  • Мнения: 5 914
Да, де. Ама е учил музика, преподава роботика, а те стругар, та стругар. Няма лошо. Почтена професия.

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 19:13 от W

# 794
  • София
  • Мнения: 1 508
На Атанас не съм гледала интервютата, с които е предизвикал съжаление. За какво да го съжаляват, с този разкошен мъжки глас, айде стига глупости.
А малко четене с разбиране? Говорехме как се предизвиква симпатия, а не съжаление. Нека си се радва на наградата, изглеждаше като че ли е въпросът на живота му да я получи.
Е, не може постоянно да се омаловажава таланта му за сметка на друго. А това се прави в момента, ето едно четене с разбиране.

Общи условия

Активация на акаунт