Колко 'на сериозно' се взимате?

  • 2 175
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 639
Не се 'взимам', 'давам се'!


И аз тъй  Grinning

# 16
  • Мнения: 4 734
Предпоследна опция...Иначе си се рея  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 7 837
Много на сериозно.
И много навътре приемам нещата. Обикновено до дъно  Laughing

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз - не. Другите, обаче, ме взимат насериозно.

Защо така newsm78? Направо не ми го побира мозъка. Тоооолкова съм готина Blush

# 19
  • Мнения: 3 569
По десетобалната система - 3. Голям лигльо съм. Останалите ме взимат на сериозно май.

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, Пере, не така! Болдни си текста, плс Joy

# 21
  • Мнения: 2 212
Ааа, Пере, не така! Болдни си текста, плс Joy

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
А и да знаете, че Пере като се включва така по никое време, значи или е на гости или е на зала, по вероятно е първото  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 494
Един път правих някакъв тест в списание. Излезе ми отговор: "Няма да е зле да се вземете малко по-насериозно".

Това съвсем сериозно.
[

/q  uote]

Май спадам към най- сериозните newsm78

# 23
  • Мнения: 3 569
Ааа, Пере, не така! Болдни си текста, плс Joy

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
А и да знаете, че Пере като се включва така по никое време, значи или е на гости или е на зала, по вероятно е първото  Mr. Green

В радио Веселина съм при едно приятелче.  Всъщност кой го интересува ?! БОЛД  hahaha

# 24
  • Мнения: 282
Аз още се чудя дали да се взема или да се дам newsm78 newsm78 newsm78

# 25
  • Мнения: 588
Третата опция -  Whistling Sunglasses

# 26
  • Мнения: 2 212
В радио Веселина съм при едно приятелче.  Всъщност кой го интересува ?! БОЛД  hahaha

Хехехе, не че толкова съм заинтересувана, просто поредното нещо, което е отличителен белег  Laughing

# 27
  • Мнения: 495
"Аз - не. Другите, обаче, ме взимат насериозно  Joy" - ако това е тест, кажи верния отговор! hahaha

# 28
  • Мнения: 822
Ами за мен просто няма такъв вариант,да не се вземам/давам на сириозну.Имам толкова диплуми и сиртификати от по-вишу и най-вишу убразувание от България и чужбина,че стените на читиристайния ми апартамент не могат да ги пуберат.Убщувам само с отбрани хора от елита и заемам високу пулужение в убществоту.Вече писах в темите "Колко сте красива?" и "Дама ли сте?",че съм и красива,и съм и дама.Някакси не ми утива да бъда несириозна и държа и другите да ме въсприемат само на сириозну. Flutter

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не мога да се взема на сериозно, понеже съм много несериозен человек и дезорганизиран по ред причини и обстоятелства. Тъй преживям.  tooth

Общи условия

Активация на акаунт