бременност след мисед

  • 3 947
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 318
Честита бременност и дано да е лека и безпроблемна. При мен положението е почти същото, само че моя мисед беше в 13г.с, сега се радвам на една прекрасна бременност, дай Боже и така да продължи. Желая го и на теб от все сърце, болка и страх винаги ще има, но сега си мисли за малката точица която всеки ден расте в теб Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 305
Хей,Вие сте страхотни, newsm44чул ви Господ,и да ви се връща "тъпкано"!Тази вечер мисля да кажа на мъжото,ама той май вече има съмнения, та 6те видим......  Благодаря ви милички за топлите думи, и дайте след 9 месеца да си говорим за ревящите ни бебовци newsm32

# 17
  • София
  • Мнения: 721
Аз също загубих бременността в 10та седмица. Забременях повторно точно след една година, в същия месец, не знам как така стана!
Само ще ти кажа, че това безхаберие дето го има при първа бременност никога няма да се върне. Аз тогава се хвалех на който срещна, че чакам бебе още като видях теста!!! Не съм и предполагала, че може нещо лошо да стане! Сега - яко треперене през първите три месеца, е вече мааааалко се поуспокоих Simple Smile
Пожелавам ти прекрасна бременност и най-сладкото бебче!!

# 18
  • Мнения: 305
Здравей Роntes,аз не огласих толкова скоро новината,само на най -близките,но колкото и да се опитваш да скриеш винаги се усеща.Ето и сега е лято а аз започвам да се позакръглям,спирам цигарките и алкохола-а от компанията ни това се забелязва preggo.Започвам да се застоявам вкъщи.Искам времето да минава по-бързо и да ми порасне коремчето,бебчето ми да е пораснало и да ме подритва-какво ли е чувството!?Все си мисля че на мен такива хубави неща не могат да ми се случат,но  тук момичетата ми вдъхнаха толкова надежда!Пожелавам ти от все сърце лека бременност и здраво готино бебче! baby

# 19
  • Мнения: 280
Здравейте момичета,бих искала да попитам тези от Вас,които са преживели спонтанен аборт,как се е развила втората ви бременност?Аз съм на 22 год.преди по-малко от година забременях и в 10 г.с. съществото в мен загуби пулс. За тези от Вас който знаят каква е болката нека споделят! Сега отново забременях Praynigи се страхувам ужасно много! Rolling Eyes

Ако се пазиш и имаш свестен лекар няма да имаш проблеми. мен след същия случай ме водят рискова бременност и до сега-26та седм. нямам проблем, но само заради пазене. до към 3-4ти е страшното. Зареди се с ношпа, магнезий , без тежки вдигания и стрес, без изтощителни пътувания и вс ще е наред Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт