Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 182
Ами тя може би е и дребничка, освен слаба. Но няма проблем. За 4-ти месец 2+ си е много добре даже. Аз до 3-ти месец не бях качила нищо. Общо качих 12-13кг., но знам, че оптималните качени килограми са 9-12. Мен ме боляха всички вътрешности и нямах никакъв апетит - само като си помислех, че пак ще ме боли я стомах, я черва и ми се отяждаше.
А първите месеци, ако и прилошава и и се гади, е ясно че чуждестранната храна ще и се види Sick

# 16
  • Мнения: 5 370
Ами тя може би е и дребничка, освен слаба. Но няма проблем. За 4-ти месец 2+ си е много добре даже. Аз до 3-ти месец не бях качила нищо. Общо качих 12-13кг., но знам, че оптималните качени килограми са 9-12. Мен ме боляха всички вътрешности и нямах никакъв апетит - само като си помислех, че пак ще ме боли я стомах, я черва и ми се отяждаше.
А първите месеци, ако и прилошава и и се гади, е ясно че чуждестранната храна ще и се види Sick
Мне-въобще не и се е гадило и повръщало....ама тя живееше там, дето доматите са като детски главички, а чушките са наистина като пушки......както и да е. Sick

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Аз забременях 56кг. и в края на третия месец бях 47 от  Sick
Абсолютно нищо не ядях!След това качих 10кг.,т.е. 1 кг над нормалното ми тегло и родих бебе 3.540кг.
А тя като си е дребна е напълно нормално!

# 18
  • Мнения: 5 370
Аз забременях 56кг. и в края на третия месец бях 47 от  Sick
Абсолютно нищо не ядях!След това качих 10кг.,т.е. 1 кг над нормалното ми тегло и родих бебе 3.540кг.
А тя като си е дребна е напълно нормално!
Не само, че е дребна, ами ако я видиш-не можеш каза, че е бременна даже.
Моите притеснения са най-вече за нея за момента, понеже явно бебето, за да е добре, черпи от нея.
Дано на родна почва почне да се храни по-добре и по-качествено. Praynig

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 701
явно бебето, за да е добре, черпи от нея.

Да така е мила,но след като ще се прибира предполагам,че ще се оправи!Нали нашата кухня си е най-хубавата!Е,разбира се не е нужно да се тъпче,че и така лошо Wink

# 20
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Сърдечна, споко  Peace
Мама като е била бременна с мен по същия начин е сваляла, а не е качвала килограми, каквото хапне го е връщала обратно Sick; до края е била така, чудели са се докторите дете ли ще роди или врабче. 3200 съм се родила, че и дълга, над 50 см, проблеми не съм имала никакви, само дето 9 месеца съм я измъчила. Дано да имам повече късмет от нея, 'щото ако съм така в това положение при евентуална бременност, направо ще изчезна, и аз се движа между 43 и 45 кг., а по принцип обичам да си хапвам, но само хабя храната, както казват около мен хората.

# 21
  • Мнения: 269
Най-после да прочета за някой в порожение близко до моето! ooooh!
С първата бременност отслабнах с 14 кг. Стартирах от 94кг. Embarassed отидох да раждам 80. Не съм повръщала, чувствах се отлично, но нямах апетит Crazy Бебата се роди 2950кг. и 50см съвсем здрава и добре развита.
Сега пак съм бременна и в началото бях 90кг. До края на втория месец се стопих до 74, но ми беше много зле, само вида на храната ме поболяваше. Сега съм в 32 г. с. апетита ми е доста по-добър в сравнение с първия път, но килограмите ми са само 78 newsm78... А миналият месец бях 79 Thinking. Луда работа! И никой не може да ми обясни защо е така. Докторицата ми каза, че щом бебето е наред и си расте нормално място за притеснения няма. Но си е странно!
Засега от ехографските прегледи е ясно, че бебето с развива нормално и си отговаря на гестационните седмици. Ще видим колко голямо ще се роди! Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 407
Аз забременях точно 42кг.Не мисля,че малкото килограми са проблем.Първите 3 месеца качих 8 кг,което ми дойде малко в повече и докато свикне организма ми с качените килца малко ми тежеше.От края на третия до сега съм качила още 2-3кг.Не ми тежи и се чувствам много лекичка и подвижна въпреки доста голямото коремче вече.
Не се притеснявай,че момичето е малко килограми,напротив радвай и се,защото ако аз бях продължила да качвам със същите темпове както в началото сега нямаше да ми е особено комфортно.

# 23
  • Мнения: 3 334
+2 кила за 3-4 месец е добре според мен  newsm78
напълно Peace
Преди два дни роди една приятелка,която влезе да ражда като манекенка /качила 6/7 кг./.Всички бяхме особено притеснени /въпреки,че се опитвахме да не го показваме/,а пък тя да не говорим.Роди си бебчето 2,600 и 48см.напълно здраво.Не мисля,че и твоята приятелка ще има проблем /та нали все пак е качила до момента/.

# 24
  • Мнения: 505
+2 кила за 3-4 месец е добре според мен  newsm78
Ами и аз мисля така. През първите 3 месеца отслабнах х 6 килограма и станах 49, но бебо си беше добре. Дори не съм повръщала. Тя ще си наддаде през последните 3 месеца. Не е необходимо да ги трупа сега.

# 25
  • Мнения: 924
Аз качих общо 8кг. Бебо се роди 3,600 съвсем здравичък. Като забременях бях 49кг с височина от 1,70. Гинекологът ми каза, че съм родила толкова лесно и бързо именно защото съм слаба. Така че изобщо не виждам каквато и да е причина за притеснение.  Grinning

# 26
  • Мнения: 4 621
Няма причина за притеснение. 2-3 кг за този етап на бременността е напълно нормално. След като не пази диети и бебето се развива нормално може само да се радва Peace

Общи условия

Активация на акаунт