Отговори
# 105
  • Мнения: 74
Чери, прекрасни новини! Жив и здрав да е Боян, а на теб бързо възстановяване☘☘☘

Зизу, толкова се вълнувам, че вече за абсолютно нищо друго не мисля 😂 в главата само ми се премятат списъци за пазаруване, мисли за раждането и мечти за разходки из парковете. Влизам по 10 пъти на ден в стаята на бебето и си гледам 😍😍 сигурно полудявам вече...но нямам никакво търпение! Акушерката каза още 3 седмици да почака и после има зелена светлина иии аз от това се развълнувах още повече 😂😂
Ти си почивай много и стискам палци всичко да е наред ☘☘☘

Лаленце, нямам представа какво точно представлява това смъкване на стената, но се надявам всичко да е наред и бързо да се оправиш ☘

# 106
  • София
  • Мнения: 1 268
Чери, честита рожба! Да е много здрав и щастлив Боян! Това име ми е едно от любимите! 😇
 Н а теб бързо възстановяване 😍

# 107
  • Мнения: 3 902
Черито, честита валентика! Да расте усмихнат и щастлив, а на теб бързо възстановяване:)

Зизу, масажчета и капки.. дано мине, че голям филм. Днес и на ортопед бяхме, мина чудесно, оказа се, че бебка се развива даже по-бързо от очакваното и според него е изключително силна ❤ В понеделник сме на ваксина и много се тревожа:)

Днес ви черпим! Празнуваме 2месеца! Simple Smile🥰

# 108
  • София
  • Мнения: 1 268
Честити 2 месеца, Сънче ❤️

Браво на твоята принцеса 😇
Много се тревожих и аз за ваксинацията, защото са много жални как плачкат, но ще мине всичко. Сама казваш колко е силна, ще и мине като на кутре 😍😇

# 109
  • Мнения: 2 461
Сънче, честити две месечинки Sparkling Heart
Стискам палци съвсем леко да мине ваксинацията и да няма повод за притеснение  Hug

Fuchilinda, благодаря ти Hug Нека да си стои на топло поне три седмици, ох какво сладко вълнение. А после ще бъде и още по-хубаво Heartbeat

# 110
  • София
  • Мнения: 628
Благодаря ви момичета! ❤
Хоспитализираха ме на 13ти и ще ни изпишат на 18 ако всичко е наред.

# 111
  • Мнения: 2 361
Чери,честит син!Да е жив и здрав,палав и щастлив!Кака да слуша и да помага!На теб бързо възстановяване Kissing HeartKissing Heart Blue Heart

Сънче,честити два месеца!Все така да расте принцеската и коликите скоро да отминат,ваксината да мине бързо и безболезнено,а ти да си спокойна Heart

Зизу,почивай си повечко.С електическа наистина е по-добре, може и да не се наложи да я ползваш толкова,но както при мен може и да се наложи ежедневно по няколко пъти.Мисля,че е покупка,която наистина си заслужава и си остава за следващо дете Hug

Fuchilinda,още малко и ще се гушкате Hug

Лаленце,съжалявам за това,което се е получило,дано бързо се оправиш Hug


# 112
  • София
  • Мнения: 1 480
Чериии,  честита валентинка!!!!😍😍😍 идеални мерки! Много се развърнувах, пък и нали аз съм следващата в групичката! Радвам се, че всичко е минало добре и вече си се раздвижила! Бързо да се възстановяваш и от другата седмица спокойствие вкъщи !
Колко дни преди термина ти беше насрочено секциото?

Сънче, честити два месеца на малката снежинка 😘 колко неусетно минава времето,  растат с минути! Доста перипетии минахте, вярвам че всичко ще бъде спокойно вече! Стискам палци да мине ваксината без притеснения!

Лаленце, съжалявам за това, което се е случило 😘 вярвам , че всичко е поправимо, нали не тренираш тежко, знам че нямаше търпение, но си трябва време!

Rosse, супер че девойките наддават по учебник, не ги мисли стрептококите толкова, пий каквото трябва и спокойно!

Фучилинда, познати емоции!😘 Дръж си го младежа на топличко до когато трябва!

Зизу  , повече лежане,  колкото и да е досадно, за да си спокойна ти и бебчето! 😘

Аз в понеделник влизам в 9ти месец и след като мина запис на тонове ще обсъдим вида на родоразрешение. Иначе нищо интересно на бременния фронт,  освен че предстои baby shower-а, което се надявам, че ще ме зареди с  положителна енергия . По списъка сме почти готови, буквално някакви дребни неща има и предстои голямото чистене, пране и гладене 😁

Последна редакция: пт, 15 фев 2019, 23:37 от huligankata

# 113
  • Мнения: 2 571
[quote author=Зизу link=topic=1089564.msg38228709#msg38228709 date=1550226417

Ливче, какви са твоите Стрептококи? И аз главно от тях си страдам, по-добре да се лекуват и АБ е по-малкото зло. Радвам се, че малките шушулки са добре и са активни Revolving Hearts


[/quote]

Streptococcus agalactiae. 
Сигридов каза , че мога да ползвам гелчета Гинофит, но АГ ми изписва АБ и се чудя какво да правя 🙄
Гелчета и пробиотик за вагинална флора ползвах месец и седят тия гадини ...

# 114
  • София
  • Мнения: 628
10 дни преди термина беше секциото, Хулиганче. В 38+4 дни го извадиха Бобчо. Вече правим първите опити с кърменето. Вчера успях да дам и двете гърди макар че имаше само коластра и то вероятно доста малко. Днес вече започват да се пълнят като че ли та се надявам да не се налага да ползвам добавката. Днес и вчера вечерта след като поцока му дадох да си пийне и от нея, но поне не я изпи цялата.

# 115
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Чери, чесита рожбичка! Да ви е жив и здрав и много палав Heart
Сънче, честита ви втора месечинка Hug
При нас нищо ново, само разбрахме цвета на гащите. И двете са момченца 😊

# 116
  • Мнения: 2 361
Честити сини гащи,Вале! Blue HeartBlue Heart

# 117
  • София
  • Мнения: 628
Честити сини гащи, Вале!
Ние вече сме си у дома. Изписването беше много емоционално. Какичката ни реагира изненадващо добре на бебко. Нямам търпение да си вземем снимките, защото запечатаха страхотен момент. Просълзи ни всички. Сега е много превъзбудена от бебето и постоянно го закача. Иска да помага и се опитва да го успокоява, а като не успее се разплаква и тя. Голяма веселба е. Добре че мм е с нас, че иначе не виждам как бих се справила. Нощес почти не спах. Бебко нещо пощуря и постоянно иска на гърда. Явно не му стига и нощес направих ам. Не че се кротна веднага, но все пак заспа и успяхме да поспим 3 часа.
Това е от нас засега. Как са коремчетата и бебчетата? Бързо на отчет 😊

# 118
  • София
  • Мнения: 1 480
Черито 😍, чудесно е, че каката така приема малкото си братче! Дано ти се регулира кърмата и да не се налага да добавяш ам. Вкъщи си е друго предполагам, бързичко ще се напаснете 😘
Вале, честити сини гащи! Мъжко мамче ще си!😋

Ние сме добре, вчера бяхме на тонове и УЗ, измериха ни 2980гр. Вече си имам планова дата, доста е близо до термина, но както дойде,  дори и да ни изненада е добре дошъл. Снощи пуснах първата бебешка пералня и вече трябва да се мобилизирам по подготовката вкъщи и за болницата, че да ми е спокойно.

# 119
  • София
  • Мнения: 1 268
Вале, честити Сини гащи! Като пораснат ще си най-глезената мама, с толко кавалери около теб.

Ние сме добре, радваме се на хубавото време и всеки ден сме на разходка. Уикенда ще се прибираме на Кюстендил да и се порадват малко бабите и дядовците 😇

Общи условия

Активация на акаунт