🎭 Като две капки вода - сезон 7, тема 1

  • 35 081
  • 721
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 354
Аз тайничко се надявам milasara да е недочула и това с мустака да не е вярно. Това предаване изисква жертви, ставали сме свидетели неведнъж на бръснене на коси, мустаци, бради и прочие. Докато беше член на журито, Магърдич Халваджиян беше ясен и категоричен по този въпрос, ще е доста зле да омекне пред претенциите на дадена звезда.

# 226
  • Мнения: 11 545
Май самият Маги си беше обръснал катинара за някаква имитация.

# 227
  • Мнения: 5 354
Етиен Леви също си обръсна мустака и то на два пъти, ако не ме лъже паметта. Първият път в първи сезон имитираше Монсерат Кабайе, партнирайки си с Рафи Бохосян, който беше Фреди Меркюри, а май в четвърти имитираше Дана Интернешънъл. Зуека и Рачков пък останаха с голи глави заради имитацията си на Райд Сет Фред (културистите), Тома Здравков и той си обръсна дългата коса заради тази си Сийл, Азис в трети сезон пък се раздели със своята заради тази на Слави Трифонов, а Дичо пък се раздели с брадата си, за да влезе в образа на Аксел Роуз.

# 228
  • Мнения: 11 545
Ами значи и Милко може.

# 229
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Защо Халваджиян отряза Малка Джулка от „Капките“?


https://lifeonline.bg/bg/zashto_halvadzhiqn_otrqza_malka_dzhulka_ot_kapkite 

# 230
  • София
  • Мнения: 12 403
Ох, само Ганка ни липсваше с предните ѝ гърди. Добре, че са я отрязали.

# 231
  • Мнения: 17 986
Май предпочитам нея пред Буюклиева.

# 232
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 776
Май предпочитам нея пред Буюклиева.

Защото Джугани по-хубаво пее, или защото Буюклиева  е възрастна?

# 233
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Какво значи "възрастна" ? Joy За... възрастен Язе приемам човек над 80 години.
На мене (предполагам - не само на мене) Петя Буюклиева ми е изключително противна, което няма нищо общо с възрастта ѝ,  разбира се. Joy Като по-млада ми беше също толкова неприятна. Stuck Out Tongue

# 234
  • Мнения: 17 986
Май предпочитам нея пред Буюклиева.

Защото Джугани по-хубаво пее, или защото Буюклиева  е възрастна?

Защото Джугани ще направи шоу, а Буюклиева ще прави драми. Въобще не е въпрос на възраст, а на чепат характер на втората. Никак не я харесвам. Има 3 песни на кръст и тях върти цял живот. Силвия  Кацарова например бих гледала с удоволствие

# 235
  • Мнения: 6 493
Една чалга звезда + едно естрадно величие взеха да стават запазена марка на Нашите Капки. Wink Тия две звезди са ми познати с по една единствена песен. Буюклиева не съм я гледала в предишни риалита, така че ще ми е чиста като сълза.
 Честно казано с тия участници за първа година не тръпна от нетърпение за шоуто. Rolling Eyes

# 236
  • София
  • Мнения: 20 079
Защото Джугани ще направи шоу, а Буюклиева ще прави драми.
А, то пък Джулката пада по-долу от Буюклиева сякаш. Laughing Припомнете си какъв рев и тръшкане бяха, когато не я класираха в импровизирания конкурс за Мис незнамсикакво в Брадъра. Не била свикнала да не печели нищо, как така, тя винаги вземала короната, където и да се явяла, пък сега...   hahaha
Направо си я представям как се тръшка и в Капките, ако не получи максималните точки. Така де, и двете персони са ми безкрайно неприятни.  Laughing

# 237
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Етиен говори в "На кафе". Говори и за Капките.

Етиен без мустаци бил като жена с мустаци.

Трябва да гостува и Маги.

Патрашкова и Гала се обзалагат дали Калайджиев ще си обръсне мустака.



Бързайте, че остана по-малко от половин час! Късмет!

Като две капки вода
20 min ·
СПЕЧЕЛИ ПОКАНИ ЗА СТАРТА НА ШОУТО! 🌟

Готов ли си бързо да ни кажеш кой е твоят фаворит сред прекрасните ни участници този сезон? Отговори ни през следващия час, а ние ще дадем на един от вас двойна покана за Като две капки вода следващия понеделник! Успех! 🌟




https://www.facebook.com/2kapki.voda/photos/a.142247869272878/12 … ype=3&theater

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 16:24 от smileys

# 238
  • Мнения: 11 545
Как ще забравим? Аз вече съм на нисък старт.  Grinning Надявам се още първата седмица да започнат с концерт и да не ни занимават с алабализми.

# 239
  • Мнения: 4 181
И аз чакам с нетърпение. Flowers Hibiscus Heart

Общи условия

Активация на акаунт