🎭 Като две капки вода - сезон 7, тема 1

  • 35 077
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • DE
  • Мнения: 9 068
Нямат оправдание за лошо произношение, това говори за неуважение към публиката и недостатъчно репетиции. Не са там на курорт, а да работят.
Кристиян Костов пя на китайски в тяхно шоу като трябваше за една седмица да научи песента. Според говорещи езика е бил добре с произношението, значи може, стига да се постараеш Peace

# 691
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Абсолютно - а и от изпълненията личи кой колко се е потрудил.
Очаквам публиката да държи Петя и Деси (може би и Дичо) на дъното на класирането.

# 692
  • Мнения: 5 120
И Папи. Най-долу в класирането. Много слаб. Не знам защо Деси не я харесвате. Пее страхотно, държи се нормално. Но всеки има право да харесва когото иска.

# 693
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Първо, издразни ме че като си изтеглиха "късметчето" всеки почва "ах, ох, колко е трудно, това въобще не е като мен" и т. н.  

Тази превземка не е отсега, винаги я има при някои участници. За да получат после, евентуално, де:


Не реагират само у нас така. Това е част от шоуто.

# 694
  • София
  • Мнения: 7 872
В youtube може да видите епизодите на „Один к один“ на руската телевизия „Россия 1“, което е техния вариант на капките. Там ще видите какво знами имитация, даже в дадени моменти дават успоредно оригиналното видео с изпълнение на изпълнителя, който имитират и текущото изпълнине.

# 695
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В youtube може да видите епизодите на „Один к один“ на руската телевизия „Россия 1“, което е техния вариант на капките. Там ще видите какво знами имитация, даже в дадени моменти дават успоредно оригиналното видео с изпълнение на изпълнителя, който имитират и текущото изпълнине.

"Один в один" е. Има и друго /малко поизменено, но със същия смисъл/ - "Точь-в-точь".

# 696
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
Първо, издразни ме че като си изтеглиха "късметчето" всеки почва "ах, ох, колко е трудно, това въобще не е като мен" и т. н.  

Тази превземка не е отсега, винаги я има при някои участници. За да получат после, евентуално, де:


Не реагират само у нас така. Това е част от шоуто.
Добре де, ама често преиграват и позират, а това лично мен ме дразни. Пример в първия лайф бяха Мария и Петя. Петя е ясна, тя винаги прави от мухата слон, ама Марчето да се превзема, при все че беше в свои води беше глупаво. Всъщност тя трябва повече да се притеснява сега, когато ще прави Софка. А Петя няма да бъде Петко трамвая, основните вокали в песента, която ще прави, са женските, пак мина между капките. 
Липсват ми и на мен актьорите, точно техните изпълнения са били култови, както за забавление, така и сериозните образи (Геро ме спука от смях като Ема, но пък беше невероятен като Тодор Колев). Толкова ли Халваджянът не намери актьори за шоуто?

# 697
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И за мен е необяснима липсата на актьори. Едва ли никой не се е съгласил. Може би Маги е решил така.

# 698
  • Мнения: 5 120
Геро като Милена Славова, жестоко!
Калин Врачански и Иван Юруков - страхотни. Не ме кефят в този фирмат нито Петя Буюклиева,нито преди Маргарита Хранова. Ами не може да си винаги и навсякъде.
 

# 699
  • Мнения: 15 538
ама Марчето да се превзема, при все че беше в свои води беше глупаво. Всъщност тя трябва повече да се притеснява сега, когато ще прави Софка.

Тя не само трябва, тя направо си се притесни. Толкова, че забрави буквите от азбуката. Все съм виждала шашнати реакции при натискането на бутона, обаче нейното си беше абсолютен шок. И е нормално - Софи е такова гласище, че много малко хора могат да я имитират. А, като трябва към този огромен глас да се добавят и чалга къдрици нещата съвсем се усложняват. Че то и това не е лесно. Всъщност, като се замисля май Стефан и Деси биха се справили със Софка. Но пък и техните гласове са високи. На Марчето гласа не е нищо специално, като диапазон - просто пее правилно. Затова и така гипсира. Но пък знае ли човек - може да ни изненада и да покаже гласови данни.

п.п. Марчето да се радва, че й се падна балада на Софка, че ако беше изтеглила някой кючек вече щяхме да припадаме от смях, докато тя бие кючеци по дансинга Joy

# 700
  • Мнения: 9 036

На Марчето гласа не е нищо специално, като диапазон - просто пее правилно. Затова и така гипсира. Но пък знае ли човек - може да ни изненада и да покаже гласови данни.

п.п. Марчето да се радва, че й се падна балада на Софка, че ако беше изтеглила някой кючек вече щяхме да припадаме от смях, докато тя бие кючеци по дансинга Joy
Съвпада с моето мнение за Мария,нищо кой знае какво не намирам в нейният глас.

# 701
  • Мнения: 11 544
Не знам защо, но имам чувството, че Мария ще се справи тази седмица.

# 702
  • Мнения: 5 913
Видях днес интервю с Георги Христов, та се замислих и не си спомних да съм гледала негова имитация. И оттам ми дойде въпрос-при наличие на закон за авторските права, дали питат певците или композиторите /за българските говоря/при изпълнение-имитация на тяхна песен. Защото може пък някой да не иска.

# 703
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Мисля, че е имало имитации на Георги Христов. Спомням си, че на Азис му се падна, за други не се сещам в момента, но сигурно е имало. Simple Smile А за авторските права - нямам представа. Simple Smile
Аз тръпна в очакване да се падне на някого да имитира Петя, да ѝ видя реакциите, не за друго. tooth

Последна редакция: сб, 02 мар 2019, 15:49 от Ензим

# 704
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
Видях днес интервю с Георги Христов, та се замислих и не си спомних да съм гледала негова имитация. И оттам ми дойде въпрос-при наличие на закон за авторските права, дали питат певците или композиторите /за българските говоря/при изпълнение-имитация на тяхна песен. Защото може пък някой да не иска.
Десислава в пети сезон го имитира. При всички случаи правата са уредени, не го мислете Халваджянът, че е толкова глупав. То заради това все едни и същи се падат и из фейсбука само мърморят, че това нямало, онова нямало. Ами има това за което са оправени правата.
Колкото до българските изпълнители, като че ли по-голямата част от тях се кефят на тези имитации, даже присъстват в шоуто.

Общи условия

Активация на акаунт