Място за боси стоножки - 17

  • 139 600
  • 952
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 583
Здравейте, момичета и момчета, моля за мнение. Как са като качество обувките на Esprit? Харесала съм си два модела маратонки и много им се чудя. Нямала съм техни и не знам какво да очаквам.


Зависи от цената. Ако са намалени ( Есприт правят хубави намаления) си струва. Ако не са, не си заслужават.Не са хептен калпави, една идея по-качествени от Зара, Манго.

Благодаря! Да, на -50% са, затова съм склонна да пробвам. Ако са по-добре от Манго, значи не е съвсем зле работата, техни съм имала.

# 526
  • Мнения: X
Ами поръчвай тогава, щом са на -50%.

# 527
  • Мнения: 516
Здравейте,
Моля за мнение за тези HÖGL. Не съм купувала досега обувки на тази марка, отзивите като цяло са добри. Притеснява ме като са лак да не са много твърди, и дали да си взема 37 или 37,5. По принцип нося 37, но съм с малко по-широк крак. Обаче гледах таблици с размери в обувки.бг и според тях са доста уголемени.
https://www.amazon.de/dp/B07FTJSXZZ/ref=twister_dp_update?_encod … mp;psc=1&th=1

# 528
  • София
  • Мнения: 5 547
Здравейте,
Моля за мнение за тези HÖGL. Не съм купувала досега обувки на тази марка, отзивите като цяло са добри. Притеснява ме като са лак да не са много твърди, и дали да си взема 37 или 37,5. По принцип нося 37, но съм с малко по-широк крак. Обаче гледах таблици с размери в обувки.бг и според тях са доста уголемени.
https://www.amazon.de/dp/B07FTJSXZZ/ref=twister_dp_update?_encod … mp;psc=1&th=1
Ако си от София, в мол Сердика имат и магазин и в Humanic се продават.
Аз мерих летни и за мое учудване ми станаха точно, при положение че крака ми е 38,5,чела съм че са умалени.
Препоръчвам ти премери ,ако има подобен модел

# 529
  • Мнения: 19 687
На мен са ми много удобни, имам пет чифта на ток. Със широк крак съм, но е добре да се мери.

# 530
  • Мнения: 516
Благодаря за мненията, държа два чифта на празна карта, дано тези дни да успея да отида до Сердика и дано има от този модел. Simple Smile

# 531
  • Мнения: 516
Да споделя за коментираните обувки Hogl- вчера ги пробвах в магазина в Сердика. Червеното е много красиво- тъмен, наситен цвят. Светлите определено не ме грабнаха. Отговарят си на размера- аз пробвах 37 и 37,5, и двата са ми добре, и ще взема 37,5 да са ми по-свободни. Стават и за малко по-широк крак. Токът не е много висок, аз лично предпочитам малко по-високи обувки, но стои добре, обувките са красиви и удобни.

# 532
# 533
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Моля да припомните Skechers отговарят ли си? Става въпрос за такъв тип маратонки/обувки:
https://www.amazon.es/dp/B06XBN1CVM?th=1&psc=1
Купувам за майка ми и ми е важно да знам. Вече 2-3 чифта връщах.

# 534
  • София
  • Мнения: 3 167
Много са лоши отзивите за този модел на Скечърс. По принцип са уголемени, но точно за тези не пишат нищо такова.

# 535
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Много са лоши отзивите за този модел на Скечърс. По принцип са уголемени, но точно за тези не пишат нищо такова.
Много ти благодаря, vanian. Отказах се, особено щом са уголемени. И за тези пишеше.

# 536
  • Мнения: 2 070
Моите са такива

Удобни са, здрави са, много си ги харесвам и номерът си е моя.

# 537
  • Мнения: 1 675
Моите са такива

Удобни са, здрави са, много си ги харесвам и номерът си е моя.

Имам същия модел, но сребристи с цветни звездички. По етикет са 40н., но всъщност са си уголемени и ще станат на крак с 41н. Ще си търсят нов собственик.

# 538
  • София-Младост
  • Мнения: 23 351
Не е по темата, но в The mall имаше 50% намаление в магазина на коментираната марка.

# 539
  • Мнения: 2 880
Аз търся светещи такива за детето 26,27 номер. Има във fashion daysно са около 60 лв, не ме устройва
 Ако някъде сте виждали моля споделете.  И в амазон няма, особено този номер няма избор. За момиче.

Общи условия

Активация на акаунт