НЕуспешни покупки от Zara и всичко от Inditex

  • 72 484
  • 421
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 075
Не се вижда нищо.

# 256
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 600
Галена, бодито до горе ли е с копчета или само до над деколтето. Може ли реална снимка??

# 257
  • Мнения: 491
ani_d, извинявам се за лошите снимки. Бодито е с копчета до талията.

# 258
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 600
Галена, благодаря за снимките. По-скоро ме интересуваше дали се закопчава до горе на врата?? Или е с V-обрзазно деколте? Този тип закопчаване точно над бюста, ако не е на правилното място при мен се отваря много неприятно и не се чувствам комфортно. А от снимката не мога да преценя дали копчетата са до горе, понеже изгрежда разкопчано.

# 259
  • Мнения: 491
аni_d, не се закопчаване до горе, а до там, където се вижда етикета. Бюста е покрит, нищо не се вижда. Стои абсолютно по същия начин, както е на манекенката от снимката /от по-горния ми пост/. На мен ми бодито ми е тясно в областта на коремчето, затова си поръчах по-големия размер.

# 260
  • Мнения: 491
Дами, предлагам това палто, преди да го върна. Размер S. Цветът е червен, като на първата снимка. Много е красиво на живо, но на мен ми е голямо. Нямам шивашки метър, за да го измеря, но дължината на палтото е  около 10 см.  под коленете. Аз съм висока 167см. Копчетата може да се местят и съответно- палтото - да се стеснява или разширява. Цена 50 лв.
 


# 261
  • София
  • Мнения: 2 970
Днес от мола:

хс:


ако някой има с и би го разменил, да ме има предвид.

м:


ако някой им ас или хс и би разменил, отново да ме има предвид.

Харесала ги бях отдавна, но якето все не го намаляваха достатъчно. Днес беше 50лв.

# 262
  • София
  • Мнения: 438

Ще връщам това сако в размер XL. Някой дали го дебне Simple Smile .

# 263
  • Мнения: 798

Ще връщам това сако в размер XL. Някой дали го дебне Simple Smile .

Може ли линк на сакото и да измерите см в областта на бюста?

# 264
  • София
  • Мнения: 438
  https://www.zara.com/BG/bg/блейзър-с-набор-p09006968.html … =red_social_movil 
Сайтът дава гръдна размер 102 см. Материята е разтеглива. Аз също толкова измерих - 101 - 104 см.

# 265
  • Мнения: 491
Ако някоя дама издирва тази красива памучна рокля, предлагам я в размер S. Роклята е с къса подплата / от вискоза/, за да не прозира.

Последна редакция: пн, 31 яну 2022, 20:33 от galena1206

# 266
  • Мнения: 1 112
Момичета имам тази риза, но ми е голяма, разменям я за по-малък размер:

# 267
  • Мнения: 1 112
Преди около 10 дни получих тази рокля тип риза в М размер:

Беше ми много полепнала и къса и мислех да си я правя на риза, но днес си хванах Л размер, който ще ми е по-добре!
Така че ако някой я иска да пише, иначе я връщам.

# 268
  • Мнения: 491
Дами, разменям тази рокля, която е М размер, с по-малкия - S размер.

# 269
  • Мнения: 75
Разменям това палто ХС размер за по-големия С размер.
 

Общи условия

Активация на акаунт