Mамчета помогнете и на мен в избора на име.

  • 7 235
  • 179
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 364
Аделина е моят избор!

# 106
# 107
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Александра  Peace

# 108
  • Мнения: 2 035
......но много ми харесват Алекса.
Aуу това е много готино име. Много по- добре от Александра..за мен де Hug
И аз мислех да го предложа, защото дъщеря ми се казва така, но повечето хора го възприемат като чуждестранно. Много зависи от фамилията - ние сме Алексиеви, и смятам, че си подхожда, затова избрахме това име.   Peace
И на мен ми харесва това именце, ама на татито не му допада...накрая май няма да го питам  Mr. Green

# 109
  • Мнения: 2 732
На мен Алексия ми харесва повече .А Алена не ти ли харесва

# 110
# 111
  • София
  • Мнения: 193
100 % ли си сигурна че ще е момиченце?
Съветвам те да си намислиш и мъжко име...за всеки случай  Wink

Иначе аз гласувах за Тея, макар че дъщеря ми се казва Александра. Когато я кръстих така много се кефих , обаче после като видях колко много дечица се казват така...  ooooh!

# 112
# 113
  • Мнения: 2 241
От изборените Аделина най-много ми допада, може би защото е по-рядко срещано.

# 114
  • Мнения: 79
Александра - винаги съм харесвала това име Wink

# 115
  • Мнения: 189
Най-много ми харесва Тея. Другите имена или не са български, или са прекалено често срещани.

# 116
  • Мнения: 952
......но много ми харесват Алекса.
Aуу това е много готино име. Много по- добре от Александра..за мен де Hug
И аз мислех да го предложа, защото дъщеря ми се казва така, но повечето хора го възприемат като чуждестранно. Много зависи от фамилията - ние сме Алексиеви, и смятам, че си подхожда, затова избрахме това име.   Peace
И на мен ми харесва това именце, ама на татито не му допада...накрая май няма да го питам  Mr. Green

хихи, позната история,то ако за всяко име питаме мъжете смятай доста имена ще отпаднат като вариант Mr. Green и на мъжо не му хареса името Виктор, ама после като родих и докторката като го пита как ще се казва бебето,той сам каза Виктор бе как, иначе?! Laughing Валка на мене ми харесват имената Дея, Александра/ а защо не и Алекс хем ще е по кратко/ Wink

# 117
  • Мнения: 2 631
Александра Flutter

# 118
Гласувах за Александра- екстра име. Също ми харесва и Деяна.

# 119
  • Мнения: 2 035
И на мен ми харесва това именце, ама на татито не му допада...накрая май няма да го питам  Mr. Green
хихи, позната история,то ако за всяко име питаме мъжете смятай доста имена ще отпаднат като вариант Mr. Green и на мъжо не му хареса името Виктор, ама после като родих и докторката като го пита как ще се казва бебето,той сам каза Виктор бе как, иначе?! Laughing Валка на мене ми харесват имената Дея, Александра/ а защо не и Алекс хем ще е по кратко/ Wink
В момента сме се спряли точно на тия две именца и не можем да преценим все още кое е по-хубавото  Wink
А за краткото Алекс, вярно че е унисекс, но на мен като че ли по ми звучи мъжко newsm78 иначе ми е сладко.

Общи условия

Активация на акаунт