Д-р Томова

  • 4 626
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 958
В медицински център "Фемина". Намира се на ул."Дунав" 47. Улицата е успоредна на "Раковска" и бул."Васил Левски". По-близо е до бул."Сливница" (като тръгнете по улицата  в посока от "Сливница" към паметника "Левски"). Телефоните на центъра са 983 30 20; 983 57 97. А телефона на доктора който ме преглежда е 0888499193 д-р Спасов. Най-добре директно при него да си запишете час. Иначе можете да се обадите в центъра и да попитате кои други д-ри извършват прегледи.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 239
Аз днес си записах час за доц.Томова - в Св.Лазар!80 лв - доста са, но мисля, че е по-добре да ги дам сега и до края на бременността да съм спокойна, а не да се чудя дали всичко е ОК.Не ми се ще за 80 лв да съжалявам после цял живот Rolling Eyes Стискайте палци всичко да е наред Laughing

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 694
Томова си струва всяка стотинка която и платиш, защото наистина много внимателно оглежда всички органи. Сега незнам къде преглежда аз ходих в Красимира срещу 40 лв, но бях спокойна до края на бременността че всичко е наред с бебо. Така че си струва а и можеш да и се довериш напълно според мен е супер специалист.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
I az hodih v MC "Krasimira" v na4. na september i pregledyt struva6e 40 lv. A doc.Tomova ni preglejda pove4e ot 40 min.
Byahme sys syprugyt mi.
Dovolni sme.Mnogo gotina lekarka - vnimatelna i obyasnitelna. Kaza100 % pola na Beb4o - mom4ence, ama ste razberem sled 2 meseca dali e poznala  Confused

# 19
  • Мнения: 920
За една и съща Томова ли говорите всички, защото ту е в център "Св Лазар", ту на друго място, а и разликата в цената е двойна.

Laty разкажи после как е минал прегледа (можеш и на лично да ми пуснеш) - иначе стискам палци.

А по принцип кога е хубаво да се отиде на такъв обстоен преглед? около 18-20 седмица?

# 20
  • София
  • Мнения: 15 220
Цитат на: Tia
За една и съща Томова ли говорите всички, защото ту е в център "Св Лазар", ту на друго място, а и разликата в цената е двойна.


Eдна и съща е. Няма собствен частен кабинет и преглежда на няколко места. Цената на прегледа се определя в голяма степен и от здравното заведение, в което прави прегледите.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз само да кажа нещо за което се сетих едва сега  baduu
Гледах д-р Томова по едно здравно предаване по канал 1. Не се сещам как се казваше, но цялото протече в държавната клиника и д-р Томова повтаряше как майките които раждат увредени деца (не дай си Боже) не "искали" да ходят и да си правят това изследване с ехограф. Аз като и се обаждах тя ми каза, че ехографа в държавното заведение не е на ниво и че няма смисъл да ме гледа. Общо взето доста си противоречеше. Ако имате средства е добре да отидете да се видите с бебето, н ов противен случай настоявайте за държавната клиника. Не мисля, че ще може да ви откаже!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 239
Tia,obe6tavam da razkaja za izsledvaneto!!!!
Az se zapisah za doc.Tomova v "Sv.Lazar", za6toto razbrah 4e tam ehografa e nai-dobar.Re6ih 4e e po-dobre da dam 80 lv, no da ima rezultat, otkolko0to 50 lv i da ne se vidi ni6to.Za men tezi pari sa6to sa dosta, no.....

# 23
  • София
  • Мнения: 11 708
Laty

Ти кога си на преглед?Очаквам да разказваш след това или да пратиш ЛС.На мен мипредстои другата или по–другата седмица да ми взимат кръв за БХС евентуално.Моята гинеколожка ми каза че това изследване не е задължително,а аз много се притеснявам и не знам какво да правя,макар това да ми е втора бременност,но първия път никой не говореше за такива прегледи или изследвания.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 239
Az sam na pregled s 3D na 7.12, a v4era mi vzeha krav za BHS.Verno e 4e predi ne e imalo takiva izsledvania i pak sa se rajdali zdravi bebeta, no 6tom sega ve4e ima vazmojnost da razberem vsi4ko o6te dokato bebeto e v nas, za6to da ne go napravim Shocked Verno e 4e za tova davame cialo sastoianie, no mislia 4e si zaslujava!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 352
Аз ходих при доц. Томова в мед. център "Красимира". Прегледа струваше 40 лв. Малко множко, но иначе останах страшно доволна - обърна ми много внимание, най-подробно огледа всички органи на бебето и това, което ще запомня за цял живот - ТЯ първа ми каза пола на бебето. Бях сташно щастлива, дори се разплаках, защото ми каза че вижда тестеси #Milti

# 26
Здравейте и от нас .Добре ,че засягате тази тема .Д-р Кълвачева е на  мнение че задължително неините пациентки,които са с близнаци  трябва да минат на такъв преглед и казва ,че е много добра затова е добре да отидем а  Grinning  Grinning

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 239
OOOOOOOOOO Rumi, mi pri teb mai e pove4e ot zadaljitelno da vidi6 kak si sajitelstvat drebosacite Laughing  Laughing

# 28
Цитат на: Laty
OOOOOOOOOO Rumi, mi pri teb mai e pove4e ot zadaljitelno da vidi6 kak si sajitelstvat drebosacite Laughing  Laughing


Да така е и го чакам с нетърпение този момент  Simple Smile  Simple Smile да ги видя отново и двете малки плодчета  Grinning  Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 11 708
А колко време предварително трябва да се запишеш при Томова в МЦ Красимира?Има ли някой представа дали се чака дълго време?

Общи условия

Активация на акаунт