А бихте ли ходили/спали с красив, но надут и самовлюбен мъж?

  • 5 013
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Ако е само за едното чукане - да. Ама иначе никога не бих тръгнала с такъв.

# 16
  • Мнения: 3 569
Обратната анкета на Марчето...Говорим за мъж, който е особено привлекателен на външен вид, почти като Уент (за Бубето и ко Simple Smile)) но пък мнооого самовлюбен поради горния факт, циганката дето го е хвалила е умряла и обича често сам да се самоизтъква, абе типичен нарцис...да, ама като ви погледне и краката ви омекват...Какво правим тогаз  Thinking

Ако има нужда от други отговори в анкетката, ще добавям, само свиркайте  Wink

Ааа и да кажа, аз сестра нямам, която си е избрала такъв...ама от личен интерес  Flutter

Ш'гу прасна. Пука ми, че бил самовлюбен. Мен ко ме интересува това....

БУБЕ, омъжена си ...

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Добре де, ама нищо ли няма да си кажете, преди да се праснете?
И защо няма да ходите с него, а newsm78?
Няма да си лягам. Средностатистическият български мъж заспа.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ами какво правим?! Взимам си каквото ми трябва и ми минава мерака. Следващият!  Whistling

# 19
  • Мнения: 2 212
Добре де, ама нищо ли няма да си кажете, преди да се праснете?
И защо няма да ходите с него, а newsm78?
Няма да си лягам. Средностатистическият български мъж заспа.

Още пояснения ще внеса, както казах той също ви желае, разбира се, че си говорите и той успява и да ви омае с приказки, но колкото комплименти прави на вас, толкова добри думи и за себе си казва...а защо да не ходя ли с него... ми защото те обикновено тези не са мъже само за една жена или поне такова е моето впечатление...

# 20
  • Мнения: 5 877
Последна опция - аз като ям шоколада, пука ли ми той какво мисли за себе си? Ама да си нося шоколад в джоба постоянно - неее.

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Разбрах от първия път, Естер.
Мисълта ми е, че тук вече не става въпрос за едното чукане. При грозния това беше екстрата. А тук коя е? Осъзнаването точно на това, че не е мъж за една жена? Или че собственото му его поглъща твоето? Той не казва "Искам да се любим", а "Искам да те любя". Не става, не е за мен това. Нито хипотетично, нито фактически.

# 22
  • Мнения: 3 423
Жените на моите години ще ви кажат, че точно тези мъже са най-sexy.
Аз не само че ходя, спя, целувам такъв мъж, ами и дете съм му родила.
Сгушките потискат.

# 23
  • Мнения: 2 212
Ами...аз имах предвид нещо от сорта на това, че той толкова държи на собственот си Его, че не би допуснал да бъде лош в леглото и по тази причина би се старал, не би бил егоист..и те желае, и ти го желаеш и се питам само защото не става за връзка примерно, защото е надут, значи ли, че не може да се отдадем на страстта...пък ако ще после да поватря, че той е най-добрият....

# 24
  • Мнения: 2 039
А,за спането,ще спим,колко му е  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Joy!

# 25
  • Мнения: 2 212
Последна опция - аз като ям шоколада, пука ли ми той какво мисли за себе си? Ама да си нося шоколад в джоба постоянно - неее.

Много добро попадение, Андич.... Hug

# 26
  • Мнения: 7 837
Харесва ми, когато мъж каже "Искам да те любя". За мен е страшно еротично  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 550
Харесва ми, когато мъж каже "Искам да те любя". За мен е страшно еротично  Simple Smile

И за мен  newsm78
А по принцип глаголът "любя" ми е супер противен, но казано така....ехе  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 7 837
Леко ретро е, да. Виж "ч.кам" звучи къде, къде по-еротично и перверзно  Flutter

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тогава на мен нещо ми има...Като го чета, наистина звучи по този начин, но, когато го чух си помислих Бягай, бягай. В случая не бях сбъркала...

Общи условия

Активация на акаунт