пътуване до Ейлат Израел

  • 2 922
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 314
всички тези най различни шарени рибки се намират буквално за 2метра от брега
една шнорхелирана маска върши перфектна работа
ние ходихме до египетската граница и там се гмуркахме .
ползвахме шатри тоалетни безплатно !!!
гмуркането беше 80usd

# 16
  • Мнения: 1 262
Благодаря за отговора.В смисъл ходите до гранчния плаж с Египет,не в самата държава?Края на март ,началото на април ,дали би било подходящо за гмуркане?

# 17
  • Мнения: 1
Здравейте.
Мислим да посетим Ейлат и ме интересува какви са цените там, (понеже никога не съм била в Израел), скъпо ли е сравнено с България?
Също бихте ли ми препоръчали места за хранене и местата които задължително трябва да посетим там?
Мислим да сме там 3 нощувки.

# 18
  • Мнения: 314
Благодаря за отговора.В смисъл ходите до гранчния плаж с Египет,не в самата държава?Края на март ,началото на април ,дали би било подходящо за гмуркане?


водата беше 25-26 градуса
и падна голямо гмуркане

# 19
  • Мнения: 314
Здравейте.
Мислим да посетим Ейлат и ме интересува какви са цените там, (понеже никога не съм била в Израел), скъпо ли е сравнено с България?
Също бихте ли ми препоръчали места за хранене и местата които задължително трябва да посетим там?
Мислим да сме там 3 нощувки.

в Ейлат  е доста по скъпо
на централната алея 1,5л вода беше 12 шекела ,в крайните магазинчета  6бр х1,5л беше също 12 шекела

обаче има една страхотна пицария която беше много евтина /семейна пица 24-30 шекела/


имаше  шатри по плажа и се ползваха безплатно

# 20
  • Мнения: 1 262
Благодаря за отговора,Вие кой месец сте били на такава приятна морска вода?Днес взех билети за Ейлат,още не съм запазила хотел ,разглеждах и се чудя между два.Единият беше на 7км от центъра,падаше се малко в пустинята,но ми се стори доста хубаво и спокойно,дрият на 700м. от центъра,не знам кой ще е по-добър вариант.Вие на кой плаж бяхте?Може ли да ми обясниш ,къде се намира тази пицария.Малката е много злояда ,но поне пици яде,не знам с какво ще я изхранвам там:)

# 21
  • Мнения: 314


пред този хотел се гмуркахме
от центъра хващахме автобус ,билета беше 2 шекела

# 22
  • Мнения: 314


в този хотел бяхме отседнали
много отзивчиви бяха  помогнаха ни за чекирането
пицарията е
N29.554231
E34.953278

рифовете
N29.495558
E34.907322

# 23
  • Мнения: 1 262
Благодаря ти много,супер си!Даваш ми много полезна информация.Още един въпрос,някой знае ли ,дали можем да се разходим до Египет,на границата ли трябва да платим туристическа виза?Дори се замислих, да сме два дни в Ейлат и два в Египет.

# 24
  • Мнения: 1 262
Привет отново,резервирах и хотел,реших да е в Таба-Египет, този ,който е на границата и не вземат изходна такса,в боокинг е на двойна цена,резервирах направо от сайта им.Другото ,което искам да попитам, дали ще ни направят проблем за паспортите, ще пътуваме края на март ,а те изтичат в средата на октомври същата година.

Общи условия

Активация на акаунт