Отговори
# 105
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
...аз не вярвам много на тестовете...
От много вярване на мъжете ли я докара до тук?  Whistling

Направи си тест, на който да вярваш. Примерно кръвния...

# 106
  • Мнения: 7
Добре аз си направих излез на отрицателен вече е 24 и не ми идва, възможно ли е да ми закъснява толкова, да съм настинала или нещо такова.

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Отиди на гинеколог.

# 108
  • Мнения: 46 508
Добре аз си направих излез на отрицателен вече е 24 и не ми идва, възможно ли е да ми закъснява толкова, да съм настинала или нещо такова.
На кой ден от закъснението го направи? Ако е сега, т.е. при по-сериозно закъснение, не си бременна. Повтори пак утре сутрин или направи кръвен.
Не сме роботи, случва се понякога да подрани или закъснее. Ако е веднъж годишно се счита за норнално, ако се повтори, отиваш на лекар, защото има проблем.
Ако не ти дойде, пак на лекар, липса на цикъл се причиниява не само от бременност, но и от хормонални проблеми, кисти и т.н.

# 109
  • Мнения: 38
Здравейте, имам редовен 28 дневен цикъл, и днес е 13-тия ден от цикъла и от вчера имам болки долу ниско в корема и са като тези преди/по време на менструацията. По календар се води,че овулацията ми би трябвало да е на 15-ти ден, възможно ли е да ми е по-ранна и тези болки да са от овулацията? Имам обилното характерно за овулацията течение от може би 10-тия или 11-тия ден , възможно ли  е да е започнала тогава като цикълът ми е редовен? Също така искам да отбележа, че водих незащитен полов акт на 6-тия ден, веднага след като ми спря менструацията , предполагам няма как да съм забременяла и болките да са от това Thinking Smiley От какво е според вас и как мога да разбера кога съм в овулация?

# 110
  • Мнения: 237
Направи си тест за овулация или отиди на гинеколог- болката може да се дължи на проблем. Може и нищо да не е , но за твое спокойствие- отиди на гинеколог.

# 111
  • Мнения: 46 508
Най-вероятно е овулация.
Изчакай датата на менструацията, ако закъснее - тест и лекар.
Ако има кървене преди това - лекар.

# 112
  • Мнения: 16
здравейте приятели , имам един въпрос към вас надявам се да ми помогнете защото вече незнам какво да мисля... последния ми цикъл беше на 16.01.19 ..  а сега сме 02.03 имам доста закъснение и какво ще рече това след като преди 1,2 седмици си направих тест за бременност и беше отрицателен + това понякога ми се гади и 2 дена става ме болят зъбите а тестът не показва че съм бремена може ли да ми кажете вие какво мислите ? :/

Последна редакция: сб, 02 мар 2019, 19:12 от Sisii SaLii 615931

# 113
  • Мнения: 25 598
...може ли да ми кажете вие какво мислите ? :/

Че е време да посетиш лекар.

# 114
  • Мнения: 6 903
Направи кръвен тест

# 115
  • Мнения: 807
Може да е нещо на хормонална основа.
Лекар задължително.

# 116
  • София
  • Мнения: 10 642
Или просто да ди направи нов домашен тест

# 117
  • Мнения: X
Здравейте!
Закъснява ми цикъла с 3 дни вече,имам болки в кръста и ниско долу в корема,но още нищо на хоризонт.Утре ще направя тест,ако все още няма нищо,но искам да попитам освен бременност - какви други причини може да има за закъснение или въобще да не ми дойде?Не съм отслабвала рязко,не ми се е случвало да ме прескочи цикъл от тийнеджър.

# 118
  • Мнения: 46 508
Киста, проблем с половите хормони, щитовидна жлеза...
Много могат да са причините.
Ако ти дойде и не се повтори закснението, може и да е еднократно, без да има причина.

# 119
  • София
  • Мнения: 10 642
А също късна или липса на овулация.

Общи условия

Активация на акаунт