Отговори
# 210
# 211
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Няма ли как да отидеш на гинеколог без направление? Имаш ли повод да смяташ, че може да си бременна?

# 212
  • Мнения: 4
Пишете ми на лично

# 213
  • Мнения: 21
Дами забравих да ви питам.. На снимката, която ви бях качила, в долния десен ъгъл пише  Dist 0.43cm .. Това означава, че това образувание, което се вижда е 4 милиметра нали ?

# 214
  • Мнения: 13
Възможно ли е забременяване от повтаряне (и двата пъти с презервативи) ако при слагането на втория презерватив на ръката на момчето да е попаднало нещо и при слагането и на презерватива да попадне.

# 215
  • Мнения: 1 174
Възможно ли е забременяване от повтаряне (и двата пъти с презервативи) ако при слагането на втория презерватив на ръката на момчето да е попаднало нещо и при слагането и на презерватива да попадне.
🤣 честно ли? Да, възможно е! Само, че вероятността е 0,04%. И посетете генеколог- да ви изпише противозачатъчни,  след като искате да се забавлявате, не да забременявате.

# 216
  • Мнения: 135
Здравейте ! На 2 април ми дойде ,менструацията първия ден беше абсолютно нормална ,дори малко повече. На втория ден още по обяд намаля и днес вече съм със съвсем леко зацапване, почти чиста .Тревожи ме това ,че друг път е по 4 дни ,гърдите ми са наедрули леко ,но без да са напрегнати и да болят . Преди  два месеца се наложи да пия Ескапел, та се мисля дали е вероятно да е от него ,или утре да си направя един тест ? Гинеколожката ми записа час другата седмица в понеделник ,има още докато я посетя.  Притеснявам се ,защото през ноември ми правиха абразио, за съжаление и сега трябва да внимавам .Със съпруга ми използваме презерватив ,но последния път го сложи  по средата на пол.акт . Вероятността  да съм бременна е нищожна, но въпреки това, моля и за Вашето мнение .Извинете ,че пиша с подробности, но се притеснявам.

Последна редакция: чт, 04 апр 2019, 23:24 от vanq_vaneva

# 217
  • Мнения: 21
Здравейте на всички искам да ви попитам нещо ... от няколко дена имам гадене и то постоянно според вас от какво може да е това е така от както с приятеля ми правихме секс когато бях в овулация

# 218
  • Мнения: 256
vanq_vaneva и аз съм имала такива месеци, не бих го приела за проблем.Не се тревожете чак толкова. Не виждам как ще сте бременна, цикъла, дори и по-оскъден го е имало. Отидете си на преглед и ако толкова ви притеснява, че ще забременеете просто вземете по-сериозни мерки. Примерно говорете с гинеколога за противозачатъчни .

Ива Атанасова 620742 ако половия акт е бил преди няколко дни, няма никакъв шанс гаденето да е свързано с евентуално забременяване. Симптоми най-рано може да се появят около очакваната дата на МЦ . И все пак, ако сте се пазили, не виждам какво ви притеснява. Най-много да сте лепнали някой вирус.

# 219
  • Мнения: 21
vanq_vaneva и аз съм имала такива месеци, не бих го приела за проблем.Не се тревожете чак толкова. Не виждам как ще сте бременна, цикъла, дори и по-оскъден го е имало. Отидете си на преглед и ако толкова ви притеснява, че ще забременеете просто вземете по-сериозни мерки. Примерно говорете с гинеколога за противозачатъчни .

Ива Атанасова 620742 ако половия акт е бил преди няколко дни, няма никакъв шанс гаденето да е свързано с евентуално забременяване. Симптоми най-рано може да се появят около очакваната дата на МЦ . И все пак, ако сте се пазили, не виждам какво ви притеснява. Най-много да сте лепнали някой вирус.
да пазихме се и нямаше свършване но просто аз съм си паника

# 220
  • Мнения: 1
Здравейте, Момичета!
Нова съм във форума и имам въпрос, който може да ви се стори доста абсурден и смешен, но имам нужда от мнението ви. С приятеля ми последно имахме полов контакт през м. Февруари (около 5-ти), без презерватив, след което на 9-ти Февруари ми дойде обилен цикъл както обикновено. След това ми предстоеше пътуване, през което не бяхме заедно и Месец Март цикълът ми не се появи. Отдавах го на смяната на климат и обстановка (България-Дания) и напрежението, имах доста проблеми през този период и нервни състояния почти всеки ден. Този месец, Април, очаквам да ми дойде около 20-то число, но през последните дни (преди около 2 дена) имах кафеникаво-червено голямо петно на бельото и розовееща кръв при избърсване. Това беше еднократно. След 2 дни (т.е. днес) след ходене по малка нужда, имаше наличие на кръв в урината ми, както и капки кръв, и отново след това нямам никаква проява на цикъл. Ще си направя тест при първа възможност, но бих била много благодарна ако ми помогнете, защото наистина съм много объркана и притеснена, особено след наличието на нормален месечен цикъл.
Благодаря предварително и поздрави на всички! Simple Smile

# 221
  • Мнения: 2 179
Здравейте, Момичета!
Нова съм във форума и имам въпрос, който може да ви се стори доста абсурден и смешен, но имам нужда от мнението ви. С приятеля ми последно имахме полов контакт през м. Февруари (около 5-ти), без презерватив, след което на 9-ти Февруари ми дойде обилен цикъл както обикновено. След това ми предстоеше пътуване, през което не бяхме заедно и Месец Март цикълът ми не се появи. Отдавах го на смяната на климат и обстановка (България-Дания) и напрежението, имах доста проблеми през този период и нервни състояния почти всеки ден. Този месец, Април, очаквам да ми дойде около 20-то число, но през последните дни (преди около 2 дена) имах кафеникаво-червено голямо петно на бельото и розовееща кръв при избърсване. Това беше еднократно. След 2 дни (т.е. днес) след ходене по малка нужда, имаше наличие на кръв в урината ми, както и капки кръв, и отново след това нямам никаква проява на цикъл. Ще си направя тест при първа възможност, но бих била много благодарна ако ми помогнете, защото наистина съм много объркана и притеснена, особено след наличието на нормален месечен цикъл.
Благодаря предварително и поздрави на всички! Simple Smile
Това по-скоро не е от бременност , а някакъв друг проблем. Ходи на гинеколог да види какво се случва. Може да е нищо , но може и нещо по-сериозно да е .

# 222
  • Мнения: 13
Здравейте.. Извинявам се че задавам такива тъпи въпроси ама се притеснявам и не мога да намеря отговор. Така имам проблем който от скоро ме тревожи. Правихме секс с приятеля ми три пъти подред като ползвахме предпазни мерки след всяко едно свършване на приятеля ми сменяхме презерватива. Като се има в предвид че той свършваше навън, а не в мен! Възможно ли е да съм забременяла или не..Притеснява ни ако по време на махането на презерватива да е попаднала сперма върху пръстите му и при слагане на следващия да попадне върху него. Не ме разбирайте погрешно просто имам година още да уча и не ми е до дете сега. Надявам се че ще ми помогнете или поуспокоите малко. Пък и имам ден още преди менструацията и ми е много нервно.

# 223
  • София
  • Мнения: 10 642
Е колко пъти ще питаш едно и също?

# 224
  • Мнения: 2 179
Е колко пъти ще питаш едно и също?

Не е едно и също 😁😂🧐. Миналият път бяха два поредни акта, сега са три. С всяко питане се увеличават😂😂😂🤣

Общи условия

Активация на акаунт