Къдрокоси красавици - 3

  • 51 157
  • 750
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 327
https://www.zlatnaribka.com/aphogee/shampoan-za-kadrava-kosa-aph … -hair-wash-355-ml
Момичета, някой ползвал ли е този Шп и балсама към него?

# 181
  • Мнения: 2 024
Поръчах си Ш, Б и накакъв серум на Nature box с авокадо.На пръв прочит ми харесва.И забележителното е, че днес ми е 4 ден и косана ми само около бакенбардите ми е омазнена, а всичко друго изглежда ок.При положение, че на втория ден и много мазна в корените.Продължавам с тях и без никаква термична обработка.

# 182
  • Мнения: 4 076
Купих си шампоан Nature box с авокадо.Отрази ми се много добре.Очаквах да не се пени поради състава си,но се справи свъвсем прилично.Косата ми стана цялата на масури,за което обаче може да е допринесло и влажното време.Има ли влага във въздуха,никакви стилизанти не ми трябват.Започнах да разреждам миенето на косата си,преди беше на 3 дена,сега издържа седмица.
Искам да помоля когато качвате снимки,да е преди и след обработка с продукти,ако може.Да се ориентираме какво и как постигаме.
Аз съм благодарна на момичето,което сподели за  Nature box .Иначе както мразя да пазарувам и бързам да изляза,никога нямаше да му обърна внимание.Дъщеря ми е с изцяло права,фина коса,бързо се сплесква и омазнява.И на нея този шампоан й се отрази добре,а,и ползва четката с различни зъбци,не помня как се казваше.Купих я за мен,но не мога да я ползвам,а при нея комбинацията шампоан-четка дава обем,хубава форма и блясък.

# 183
  • София
  • Мнения: 1 872
Аз търся Nature Box с макадамия. Някъде срещали ли сте?

# 184
  • Мнения: X
От Nature Box и аз съм  много доволна. Ползвала съм само авокадото, сега съм взела и с кокос.

# 185
  • Мнения: 947
От Nature Box и аз съм  много доволна. Ползвала съм само авокадото, сега съм взела и с кокос.

Кажи как е кокосът? Беше ми много интересна и тази серия, но взех авокадо, предвид изтощената ми коса. Къдравата, начупена коса в повечето случаи е суха, така че серията с кокос би трябвало да е добре, нали хидратира. Интересно ми е сравнението между двете серии, защото с новата ми рутина косата ми е повече от добре и мога да сменя шампоана примерно по-нататък. Между другото мисля, че на няколко измивания е хубаво да не я товаря с гела и допълнителни кремове. Предният път като я измих й сложих за кратко балсам, изплакнах и я оставих да си изсъхне сама. После пътувах за няколко дена извън града и я държах вързана почти през цялото време. Интересното беше, че грам не ми се омазни, нито пък изпитах желание да я мия цели пет дена!(за сравнение обикновено я мия на 2-3 дни) Стоеше си чиста, мека и лъскава дори без заветният гел (с доста фриз и неопределени къдрици обаче), което означава че съм успяла да я възстановя до голяма степен. О, радост! Беше толкова зле, че мислех че ще отнеме няколко години. И така де, смятам ако ми е възможно на няколко измивания да я оставям така да "си почива" един вид от много продукти.

# 186
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Здравейте и от мен, включвам се в темичката да следя за нови идеи. Аз съм здраво на етапи - постоянно изправяне, после къдрене, накрая оставям косата си в естествен вид... Сега съм в последния етап и не ми се занимава повече от това да я минавам с един сешоар и да слагам кристали.

Интересно ми е дали на вас се случва следното - всеки път, когато се изсуша, къдриците ми имат различна форма, вероятно това зависи от редица фактори, но все още се опитвам да разбера кои са тези, които правят хубавите къдрици. Grinning

# 187
  • Мнения: 5 481
Да, случва ни се, откакто сме се родили Grinning Общо взето за това е и темата - да си споделяме как да задържим хубавите къдрици Blush

# 188
  • Мнения: 17 407
Без сешоар, при мен поне.

# 189
  • Мнения: X
С кокоса още не съм го почнала. Иначе за различните къдрици - аз имам всякакви, включително прави кичури и ситно къдрави. Луда работа.

# 190
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Сякаш много къдравите кичури (поне при мен) са около лицето и врата, иначе и аз имам тук-таме прави. Вероятно е на хормонална основа формата, поне така си мисля. Понякога е много къдрава, друг път учудващо права, а обработката преди това е все една и съща - сешоар.

# 191
  • Мнения: 5 132
Здравейте Hug Гелът от ленено семе подходящ ли е за коси тип 2a/2b или е само за къдрави коси? Какъв ще е ефекта му върху чупливи коси?

# 192
  • Мнения: 5 481
Пробвай и виж. Ти какъв ефект търсиш? За мен основният ефект е уникалната фиксация, при която къдриците остават меки и жизнени. Но приятелки с прави коси поискаха да си слагат и те, след като видяха промяната в моята коса и са много доволни, казват, че усещат косите си меки и подхранени.

# 193
  • Мнения: leet
Подходящ е разбира се. Ефекта му е по добре оформени и дефинирани кьдрици

# 194
  • Мнения: 5 132
Скрит текст:
Пробвай и виж. Ти какъв ефект търсиш? За мен основният ефект е уникалната фиксация, при която къдриците остават меки и жизнени. Но приятелки с прави коси поискаха да си слагат и те, след като видяха промяната в моята коса и са много доволни, казват, че усещат косите си меки и подхранени.

Скрит текст:
Подходящ е разбира се. Ефекта му е по добре оформени и дефинирани кьдрици

Благодаря ви Flowers Hibiscus
Ефектът, който ми трябва е да фиксира чупливата ми коса и вълните да се запазят поне 2-3 дни без да се налага намачкване с вода всеки ден./Защото това правя всеки ден след сресване/. Но има и друг момент - спя на две кокчета и ако сложа от гела и пак си направя кокчетата как ще изглежда косата ми на другия ден? Ще трябва да пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт