Нашите second hand находки- Тема 41

  • 78 146
  • 749
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 24 275
Ооо и аз чакам боти от Ремикс. Но са естествена кожа и са под 40лв

# 646
  • Мнения: 35 106
Моя го купих от бившия Маниер. Сега е Скандинавия или нещо такова

# 647
  • София
  • Мнения: 2 411
Нямам снимки... Ще направя по-късно, но вчера от Манията се сдобих с цял скиорски екип като нов за 2лв и разкошни обувки, летни, в перлено розово за 1,64лв. Влетях в магазина в последните 10 мин. преди да затворят и все едно само мен чакаха. Взех и 2 долнища за децата, за вкъщи и една пола за мен. Но не са нещо особено

РЕДАКЦИЯ - Снимките!



Последна редакция: пт, 04 окт 2019, 22:18 от Earth80

# 648
  • Мнения: 145
Здравейте, момичета. Утре имам за убиване няколко часа в Дружба и ми се иска да пообиколя магазини ВУ, но знам единствено Манията до Кауфланд. Дали може да ме насочите към други?
Благодаря Simple Smile

# 649
  • Sofia
  • Мнения: 104
Здравейте, момичета. Утре имам за убиване няколко часа в Дружба и ми се иска да пообиколя магазини ВУ, но знам единствено Манията до Кауфланд. Дали може да ме насочите към други?
Благодаря Simple Smile

На пазара на Дружба 1 - отстрани до Била - има един двуетажен - Касто маркет се казва (преди там беше Зиг Заг). И на пазара също, ако не се лъжа, имаше още 1-2 малки магазина.

# 650
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 801
Да си покажа последните находки - за жълтата блуза вече писах. Една туника, маслено зелена е, цветът на снимката е близък до реалния, отпред е плетиво, а отзад сатен и яката е сатенена. На живо е по-впечатляваща. И едни балеринки.
Скрит текст:





Без снимка синия панталон с ръб, който показах примерен по-назад и едни сиви дънки.

# 651
  • Мнения: 35 106
Едва днес следобед успях да стигна до мания и Скандинавия.
От Мания си взех яке. Струваше 18 лв. Но имах ваучер за натрупване на точки в приложението и ми излезе 8 лв.
Скрит текст:
От Скандинавия- едно черно палто, което излезе 6 лв
Скрит текст:
О, естествено, за дребчо
Скрит текст:

# 652
  • Мнения: 2 654
Едно розово бижу, с етикет, естествена кожа и една забележка - малка точица от мастило, едва забележима, която почти изчистих.😋 Само за 15 лева. 🤫
Най-обичам находки в малките квартални магазини за втора употреба.

# 653
  • Мнения: 47 963
Еййй завидях, имам подобно от манго,за100на лева на намаления и хич не е толкова хубаво! Много хубава находка,от къде? Със здраве да се носи!

# 654
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
Ауууу, браво!

# 655
  • Мнения: 1 656
В тази тема само магазини от София ли се обсъждат? Опитвам се да намеря за варна тема..

# 656
  • Мнения: 35 106
Защо да е само София? Аз не съм от София.

# 657
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
И аз не съм. Simple Smile

# 658
  • Мнения: 905
Включвам се и аз със скромна находка от Хумана, за 6лв- най-обикновено пуловерче с къс ръкав, но в любимия ми червен цвят и 100% кашмир.Както се казва: Аз доволен 😊

# 659
  • Мнения: 2 156
Находка от квартално магазинче - ботуши естествена кожа (16 лв)
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт