Втора бледа черта на теста за бременност

  • 893 019
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 10 965
  • Мнения: 639
Има си втора, бледа чертичка Simple Smile
Благодаря за отговора! И аз до момента не съм имала изпарителна черта със шуър чек. Правих си вчера сутринта два с престо, и двата имаха втора черта, но си мисля, че беше изпарителна. В момента теста изглежда така

# 10 966
  • Мнения: 709
Теста за мен е положителен!

# 10 967
  • Мнения: 13
А възможно ли е да е изпарителна черта? Моля ви за мнения понеже много се притеснявам, някой сблъсквал ли се е с изпарителна черта на Шуър Чек? Как мислите? Благодаря за отзивите.

# 10 968
  • София
  • Мнения: 6 728
Ако се притеснявате повторете теста. Според мен изглежда леко пренапоен, но пък се вижда 2-рата бледа черта.

# 10 969
  • Мнения: 98
Теста изглежда пренапоен, но все пак се вижда втората чертичка. Не смятам че е изпарителна, мисля че тя би трябвало да е към сивото, докато тази си розовее. Тихичко, честитоо и успех до финал 🤗
Здравейте, мами! Закъснява ми с 2 дни като попринцип цикъла ми е редовен. Какво мислите, дали е изпарителна и счита ли се за валиден теста така? Това е на сутришна урина, а вчера направих същият вечерта и беше отрицателен, не се появи изпарителна черта и след часове.

# 10 970
  • София
  • Мнения: 47
Момичета, моето въображение ли е голямо или има втора бледа черта? Трябваше да приемам противопоказно лекарство и от любопитство направих тест 4-5 дни преди датата на МЦ, та май е доста рано, но все пак.. 🙄 Появи се на 4-тата минута.

# 10 971
  • Бургас
  • Мнения: 10 367
Виждам някаква розовееща сянка на моя монитор. Успех!

# 10 972
  • София
  • Мнения: 6 728
Рано е, да. И аз виждам черта все пак. Повтори теста след закъснението. Успех

# 10 973
  • Мнения: 3 597
Има я , според мен не приемайте лекарството 😁

Успех … следващия вече да е по наситен !

# 10 974
  • Мнения: 230
Момичета, моето въображение ли е голямо или има втора бледа черта? Трябваше да приемам противопоказно лекарство и от любопитство направих тест 4-5 дни преди датата на МЦ, та май е доста рано, но все пак.. 🙄 Появи се на 4-тата минута.

Положителен е 100%..
Успех!

# 10 975
  • София
  • Мнения: 47
Благодаря Ви, няма да пия лекарството. И понеже сутринта ми хрумна да го направя на изпразнен п. мехур, повторих преди малко и май е по-видима втората черта. Благодаря Ви отново, дано всичко е наред 🙏😊

# 10 976
  • Мнения: 5 458
За мен тестът е положителен.
Може да се свържете с лекаря, за да обсъдите заместваща терапия на това лекарство. Simple Smile

# 10 977
  • Мнения: 2


Здравейте! Simple Smile За първи път пиша тук!
Как мислите имам ли повод за щастие 7 дни преди датата на цикъла?

# 10 978
  • Мнения: 230


Здравейте! Simple Smile За първи път пиша тук!
Как мислите имам ли повод за щастие 7 дни преди датата на цикъла?

Да, положителен е!
Но такава хубава черта е невъзможно да е седем дни преди МЦ!
Вероятно не са седем дни а по- малко!

# 10 979
  • София
  • Мнения: 6 728
Имате ама защо толкова рано правите теста? Повторете все пак и след закъснението си. Успех

Общи условия

Активация на акаунт