Втора бледа черта на теста за бременност

  • 893 961
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 8 850
  • Мнения: 6 928
Вижда се ясно чертичката, но предвид славата на тестовете Престо, аз лично не бих им се доверила и бих взела още някакъв - по-възможност обикновена лентичка.

# 8 851
  • Мнения: 16
Вижда се ясно чертичката, но предвид славата на тестовете Престо, аз лично не бих им се доверила и бих взела още някакъв - по-възможност обикновена лентичка.
Направих си и обикновен easy test  ИЗЛЕЗНА същата чертичка. Да си взема ли шур чек?

# 8 852
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 909
Не, просто идете след 2 седмици на лекар. Честито!

# 8 853
  • Мнения: 8
Здравейте!
Искам да ви попитам за мнение.
Излезе ми втора чертичка на тест за бременност Surecheck,но е бяла.
Имам само 2 дни закъснение.
Направих друг тест,който е отрицателен.
Питам се дали тази чертичка може да говори за бременност,дали е рано все още,защото моята овулация винаги е по-късно,тъй като съм с поликистоза и още не е достигнал хормона до по-високи нива,
или...няма бременност.
Случвало ли се е на някоя от вас да има такава бяла чертичка,ясно виждаща се?

Благодаря 🙏🏼

# 8 854
  • Мнения: 6 928
Ако чертата е бяла или сива, то е изпарителна и няма бременност. Втората чертичка трябва да е розова.

# 8 855
  • Мнения: 8
Въпросът е че от няколко дни много ми се гади,повръщам,отпаднало ми е,доста и ми се спи и това бе и причината да си купя тест.
Много очаквана и искана е една следваща бременност.
Може би ще е добре да си направя и кръвен тест,за да съм спокойна и да знам на 100 %. 😊

# 8 856
  • Мнения: 71
Здравейте!
Искам да ви попитам за мнение.
Излезе ми втора чертичка на тест за бременност Surecheck,но е бяла.
Имам само 2 дни закъснение.
Направих друг тест,който е отрицателен.
Питам се дали тази чертичка може да говори за бременност,дали е рано все още,защото моята овулация винаги е по-късно,тъй като съм с поликистоза и още не е достигнал хормона до по-високи нива,
или...няма бременност.
Случвало ли се е на някоя от вас да има такава бяла чертичка,ясно виждаща се?

Благодаря 🙏🏼
Здравейте ,мога да ви прикача снимка на моя тест,аз също съм с поликистоза и нередовен цикъл и късна овулация ,но на 3дни закъснение положението е такова

# 8 857
  • Мнения: 8
Радвам се искрено за вас Heart Честито! Simple Smile))
Как се справихте с поликистозата?
Какво пиете за нормализиране на цикъла?

# 8 858
  • Мнения: 71
Радвам се искрено за вас Heart Честито! Simple Smile))
Как се справихте с поликистозата?
Какво пиете за нормализиране на цикъла?
Благодаря ,ами много изследвания и мнение и лекарства хормонални които ми се отразиха,в момента съм в 7седмица,предстои ми преглед да чуем сърцето и въпреки всичко ,дори в момента имам кистички на яйчника. При мен положението беше такова че примерно 3месеца имам цикъл ,после няколко месеца нямам. Гледах да не се вгъбявам толкова много,ние правихме опити малко след като се сгодихме,началото на август месец ,имах август химична бременност и септември ми дойде,но октомври не . И мислих че има нещо и на шега една моя приятелка си правеше тест и реших и аз и така разбрах . Стискам палци и при вас да има накрая щастлив край

# 8 859
  • Мнения: 8
Благодаря!
Разбирам ви много добре..
Аз също имам кисти и при мен бе така със забавяне на цикъла,спиране и отново.
Един кръговрат,но вярвам в добрият “край” на нещата Simple Smile))
Амин!
Да бъде,благодаря! ❤❤❤

# 8 860
  • Мнения: 890
Здравейте момичета, включвам се и аз, понеже от 30 мин (откакто направих теста), не знам дали да му се зарадвам. Първи ден на закъснение, освен бледата черта, която се появи на 2ра,3та минута съм объркана и защото имам леки болки в яйчниците, които по нищо не се различават от тези при ПМС.
Какво е вашето мнение? Положителен ли е теста?

# 8 861
  • Мнения: 4 857
За мен е положителен. Такива болки са нормални по време на бременност. Успех!

# 8 862
  • Мнения: 6 928
И според мен е положителен, аз лично имах такива болки първите десетина седмици.

# 8 863
  • Мнения: 213
Момичета, може ли да се вярва на този тест?
Последна менструация на 06.10.Продължителност на цикъла 29 дни.Положителен тест за овулация на 19.10.Днес, трябва да и дойде, но от 01.11. има зацапване/кафеви капки/Резултатът от тестовете е този:

Последна редакция: ср, 03 ное 2021, 09:20 от Tanq_9422

# 8 864
  • Мнения: 605
Момичета, може ли да се вярва на този тест?
Последна менструация на 06.10.Продължителност на цикъла 29 дни.Положителен тест за овулация на 19.10.Днес, трябва да и дойде, но от 01.11. има зацапване/кафеви капки/Резултатът от тестовете е този:

На мен отрицателни ми изглеждат. Ако не ти дойде до два дни пробвай пак с тест

Общи условия

Активация на акаунт