Втора бледа черта на теста за бременност

  • 886 784
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 776
Момичето иска да покаже,че и най-бледата втора черта е шанс за бременност,а не какво навсякъде се втълоява изпарители и т.н. и че тестовете не били добри.Много въпроси има и как става насищането според дните закъснение и така много добре себунагледвва и ще помогне на тези,които се питат именно това.Браво за снимката!
Момичето, дава своите тестове като Правило с думите ”за който се съмнява” , а тези тестове се по-скоро изключение. Пък и поставя диагнози кога има биохимична и т.н
Престо са най-фалшивите тестове!  И не е хубаво да се вдъхва така надежда и да се самозаблуждаваме Simple Smile
Сега някоя мама ще се появи тук и ще напише “ не си права, моята чертичка беше така бледа на еди си кой си ден, а сега спи до мен” 
Хайде стига, нека мислим малко повече Wink

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Аз така и не разбирам защо тези "Престо" още са толкова популярни, при положение, че не са качествени.

# 662
  • Варна
  • Мнения: 25 258
Защото "показват на 7-мия ден след овулация" Whistling Снощи в някоя от темите едно момиче беше писало за втора розова черта, появила се на Престо в рамките на 3-4 минути и кръвен след това със стойност 0,100... Демек дори биохимична не е имало.
Иначе аз и преди съм писала - и моята втора черта беше супер бледа, снимка не я ловеше. Обаче тестът беше Sure Check от старите.

# 663
  • Мнения: 5 468
Напоследък в темите почти постоянно качват новия Престо с бледа розова черта, а после се оказва, че бременност няма. Тоест при него няма как да се разбере изпарителна ли е или истинска. А момичето, което си е качило снимки на тестовете, наистина не прави услуга на никого, защото на 8ми ден след О няма как да има + тест. Това че после се е оказала бременна, не значи че тази черта на първия тест е истинска. Чертата си е изпарителна отвсякъде и само заблуждава потребителките, че на 8ми ден след О може да видят положителен тест.

# 664
  • Мнения: 617
Напоследък в темите почти постоянно качват новия Престо с бледа розова черта, а после се оказва, че бременност няма. Тоест при него няма как да се разбере изпарителна ли е или истинска. А момичето, което си е качило снимки на тестовете, наистина не прави услуга на никого, защото на 8ми ден след О няма как да има + тест. Това че после се е оказала бременна, не значи че тази черта на първия тест е истинска. Чертата си е изпарителна отвсякъде и само заблуждава потребителките, че на 8ми ден след О може да видят положителен тест.
Аз съм имала бледа черта на шуър чек на 8-ми ден,знаех със сигурност кога ми беше овуто и беше много късна,направих теста на два дни закъснение.Но на престо два пъти съм имала две видими черти в указаното време,но така и не бях бременна.

# 665
  • София
  • Мнения: 11 494
Толкова се обсъждаха тези тестове Престо и толкова фалшиви черти видяхме, и не разбирам, как продължавате да ги ползвате Thinking

# 666
  • Мнения: 31
Имам 5 дена закъснение мисля че е положителен

# 667
  • Варна
  • Мнения: 25 258
Да.

# 668
  • Мнения: 1 139
Моята бледа черта също беше на 8ми ден след половин акт, който беше единствен, затова знам че тогава е станало, теста беша най - обикновен от 0,40ст.

# 669
  • Мнения: 32
За тези, които са против моето изказване искам само да отбележа дебело, че аз не съм качила само бледи черти ами съм качила снимка с 6 теста правени в различни дни, които показват, че след бледа черта е нормално да се насища с всеки изминал ден.Понеже изчетох много коментари на жени, които са си правели тест и след 5 часа (примерно) са получили бледа черта и накрая са разочаровани и ядосани на дадения тест защо едва ли не ги е заблудил а те дори не са си правели труда да прочетат, че до примерно 10тата минута се отчита тест и не по-късно. Друг път съм си правила тестове и не съм получавала фълшив положителен а повярвайте ми много тестове съм направила докато стигна до тази снимка, която качих. Реших да споделя моя опит черно на бяло.

# 670
  • Мнения: 102
Привет! Положителни тестове за овулация от 02.05 до 04.05, актове на 2 и 5 май. Трябваше да ми дойде днес..това е следобяд след 3 часа от последно посещение на wc, появи се на около 30 секунда и е дебела колкото контролната, за разлика от всички изпарителни, обаче само аз си я виждам..та да питам..вие нещо тук виждате ли?

Честито

# 671
  • София
  • Мнения: 461
Явно не:) Определено повече няма да се купува. Кръвният си е чиста 0 Simple Smile

# 672
  • Мнения: X
Оле , хора стига сте давали пари за тези  Престо ... постоянно разочаровани жени с две черти и накрая се оказва друго . По-добре изчакайте да видите дали ще ви дойде вместо да давате пари за Престо  .

Съжалявам за разочарованието .Успех другия месец .

# 673
  • Мнения: 8
Здравейте от 4 дни ми закъснявя,правих си 2 теста за бременност и са отрицателни.Нямам никакви симптоми за бременност.Чувствам се добре и бялото ми течение е нормално.Възможно ли е да съм бременна. 

# 674
  • Мнения: X
Здравейте от 4 дни ми закъснявя,правих си 2 теста за бременност и са отрицателни.Нямам никакви симптоми за бременност.Чувствам се добре и бялото ми течение е нормално.Възможно ли е да съм бременна. 

Колко "Да" толкова и "Не" . Кръвен тест е моя съвет .

Общи условия

Активация на акаунт