Втора бледа черта на теста за бременност

  • 887 846
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 12
Благодаря за бързите отговори, а нормално ли е да не се види зародиш, само сакчето, каза, че всичко е наред, но било рано да го видим, след 2 седмици каза да се върна да чуем и сърчице. Извинете за досаждането отново. Simple Smile

# 1 561
  • Мнения: 4 518
Благодаря за бързите отговори, а нормално ли е да не се види зародиш, само сакчето, каза, че всичко е наред, но било рано да го видим, след 2 седмици каза да се върна да чуем и сърчице. Извинете за досаждането отново. Simple Smile
Да, нормално е, случай си АГ-то, затова плащаш. Не, че не можеш да питаш тук, не се заяждам, но имай малко повече доверие. Много главоболия са това. Иначе те разбирам за съмненията в думите на лекарите, но е хубаво да се опиташ.

# 1 562
  • Мнения: 12
Здравейте момичета! Искам да споделя какво ми се случи. След осем дни закъснение и четири теста с по-бледа черта от контролната, снощи прокървих. Отидох до спешния кабинет и без преглед ми изписаха Дуфастон 2×1 таблетка. Вечерта кървенето се увеличи и днес бях на лекар. Каза ми че според нея изобщо не съм била бременна и това било цикъла ми. А за теста ми каза, че щом втората черта била по бледа, бил отрицателен. Та това е. Оплсках ви се😕

# 1 563
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Няма такова нещо, че щом втората черта е бледа, тестът е отрицателен. Можеш да си пуснеш ЧХГ, за да видиш какво се случва. Твърде вероятно е да е било биохимична бременност.

# 1 564
  • Мнения: 632
Има ли бледа черта теста си е положителен.Това е биохимична бременност.Жени,които не си правят тест дори и не разбират .При мн беше същото,мен ме прегледаха ,казаха че е рано да се види каквото и да било и ми пр дписаха Утрогестана,който само забави изчистването.Дано да спасиш положението,но по-добре така отколкото на по-късен етап да го загубиш.Преживяла съм и двете и болката си голяма.Бъди силна !

# 1 565
  • Мнения: 3 281
Всички мои отрицателни тестове са били с втора бледа чертичка. Едва ли всеки път е било биохимична бременност.

# 1 566
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
А пък на мен всички отрицателни тестове са ми били с една черта. Wink

# 1 567
  • Мнения: 632
Всички мои отрицателни тестове са били с втора бледа чертичка. Едва ли всеки път е било биохимична бременност.

Абсолютно възможно е всеки път да са биохимични.Има ли втора черта,независимо колко е бледа тя,това е положителен тест.Друг е въпроса тази бременност колко дълго ще продължи.

# 1 568
  • Мнения: 4 518
Всички мои отрицателни тестове са били с втора бледа чертичка. Едва ли всеки път е било биохимична бременност.
На Ваше място бих пуснала кръвен тест и бих се консултирала с лекар, ако има повишено ниво на ЧХГ. Не е нормално и може да е сериозно.

# 1 569
  • Мнения: 2 516
И не забравяйте, че ЧХГ е туморен маркер.
Аз сериозно бих се притеснила точно от това. Особено при втори черти (независимо колко са бледи), без да има бременност.

# 1 570
  • Мнения: 3 281
Става въпрос за преди повече от 10 години, когато даже не съм била готова за деца. Към днешна дата имам две дъщерички.

# 1 571
  • София
  • Мнения: 1 248
Тест с бледа черта, която не е изпарителна се смята за положителен, това един доктор е задължително да го знае. Прави са момичетата за БХ бременност. Отрицателен тест с бледа черта няма, защото говори за дори и минимално покачване на чхг, което се случва само при бременност и много редки тумори, но при тумора трябва да се задържи определено време, през което да не е отчетена бременност. Това са редки случаи. Пиша това мнение, за да не се заблуждават дамите, които четат тук.

# 1 572
  • София
  • Мнения: 12 006
Всички мои отрицателни тестове са били с втора бледа чертичка. Едва ли всеки път е било биохимична бременност.
А дали не са били изпарителни или появили се след указаното време? Иначе е възможно да са били биохомични.

# 1 573
  • Мнения: 3 281
За съжаление са минали доста години и не помня. ММ преди мен е имал дълга връзка и са имали репродуктивни проблеми. Той също смята, че винаги си я има бледата чертичка при отрицателен тест. Може и ние да не сме прави, не споря!

# 1 574
  • Мнения: 4 518
И не забравяйте, че ЧХГ е туморен маркер.
Аз сериозно бих се притеснила точно от това. Особено при втори черти (независимо колко са бледи), без да има бременност.
Точно затова го казах, но не исках да я стряскам.

Общи условия

Активация на акаунт