Втора бледа черта на теста за бременност

  • 886 346
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 2 040
  • Мнения: 175
Честито!

# 2 041
  • Мнения: 37
След неясната черта, това е резултатът ми от тази сутрин, направих си тест шуър чек 😊



Честито! И лека бременност. Моят беше същия, но ще се окаже изпарителна или нещо такова.

# 2 042
  • Мнения: 450
Имам 2 дни до МЦ, но тъй като започна дс ми се повдига, реших да избързам и да направя тест. Първият беше Престо, а вторият Шуър Чек. С първата ми бременност Шуъра беше отрицателен, а Престо показа бледа втора черта, която е на 5 години вече. За това избрах първо него.

За съжаление Престо от преди 5 години нямат нищо общо със сегашните. Страшно заблуждаващи са новите. Дават изпарителни черти много често. Принципно е рано за симптоми на този етап, дори да има бременност, нивото на хормона на бременността е твърде ниско, за да ги предизвиква. Моят съвет е да изчакате още 2-3 дни и да си направите нов тест - шуър чек стриймър(не писалка) или от обикновените лентички. Стискам Ви палци. 🤞🏻

# 2 043
  • София
  • Мнения: 10 642
Имам 2 дни до МЦ, но тъй като започна дс ми се повдига, реших да избързам и да направя тест. Първият беше Престо, а вторият Шуър Чек. С първата ми бременност Шуъра беше отрицателен, а Престо показа бледа втора черта, която е на 5 години вече. За това избрах първо него.

За съжаление Престо от преди 5 години нямат нищо общо със сегашните. Страшно заблуждаващи са новите. Дават изпарителни черти много често. Принципно е рано за симптоми на този етап, дори да има бременност, нивото на хормона на бременността е твърде ниско, за да ги предизвиква. Моят съвет е да изчакате още 2-3 дни и да си направите нов тест - шуър чек стриймър(не писалка) или от обикновените лентички. Стискам Ви палци. 🤞🏻
Шуър чек стриймър е точно писалка.
Касетата е по-добрия

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 11:12 от Nandin

# 2 044
  • Мнения: 450
Шуър чес стриймър е точно писалка.
Касетата е по-добрия
Правилно. Извинявам се за объркването. Касетата е надеждният.

# 2 045
  • Мнения: 5 468
Тези Престо колко хора са подвели. Вече се чудя, не четат ли какво се коментира на всяка страница в тази тема и в много други. Пълно е със снимки на изпарителни черти на Престо. Да, ако има бременност, ще излезе втора розова черта(нали е тест за бременност), но ако няма-ще излезе втора изпарителна черта. Така че все ще има черта. Говоря за новия Престо с чувствителност 10. 1-2 дни преди датата на М, вече и нормалните тестове биха могли да отчетат, така че няма смисъл да си взимате ранен тест, а нормален такъв. Hands V

# 2 046
  • Мнения: 82
Зкъснение 14 деня след това ми дойде уж като се избърша само имаше кафеникаво, на др ден за цяден 4/5 капки на превръската на същия ден направих тест .
Дали е положителен

# 2 047
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Зкъснение 14 деня след това ми дойде уж като се избърша само имаше кафеникаво, на др ден за цяден 4/5 капки на превръската на същия ден направих тест .
Дали е положителен
Почти нищо не разбрах, но за 14 дни закъснение е отрицателен. Би трябвало втората черта да е като контролната

# 2 048
  • Мнения: 293
Категорично отрицателен е!
Зкъснение 14 деня след това ми дойде уж като се избърша само имаше кафеникаво, на др ден за цяден 4/5 капки на превръската на същия ден направих тест .
Дали е положителен

# 2 049
  • Мнения: 450
Тестът е отрицателен.
Добър пример за изпарителна черта. По-тънка от контролната и сива.

# 2 050
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета! Нова съм и съм на тръни цяла вечер Sweat Smile направех си тест, защото имам зацапване и странни болки в коремчето, а трябва да ми дойде чак след седмица и нещо.  С приятеля ми правим опити и се надявам да сме успели! Blush

# 2 051
  • Мнения: 5 468
Да, очевидно сте успели. Може да се консултираш с лекар за зацапването, ако продължи. Иначе, на ехограф се вижда бременност след 10тия ден закъснение.

# 2 052
  • Мнения: 293
Repichka00 - успели сте!😁

# 2 053
  • Мнения: 5
Зацапването вече е 6 дена.  Да се притеснявам ли? Утре задължително ще отида до болницата.

# 2 054
  • Мнения: 8 082
Здравейте, момичета! Нова съм и съм на тръни цяла вечер Sweat Smile направех си тест, защото имам зацапване и странни болки в коремчето, а трябва да ми дойде чак след седмица и нещо.  С приятеля ми правим опити и се надявам да сме успели! Blush
Скрит текст:
Толкова наситена втора черта обикновено има на 1 ден закъснение и то сутрин...  Наситена черта на тест, правен вечерта и "седмица и нещо" преди очакваната менструация Thinking а и зацапване от 6 дни... Предишната менструация нормална ли беше? Не искам да те плаша, но отивай на лекар да се види да не е бременност от предишния цикъл, имплантирана не където трябва... Ако не е това, значи си била със супер ранна овулация и тогава - честито!

Общи условия

Активация на акаунт