Втора бледа черта на теста за бременност

  • 892 777
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 6 045
  • Мнения: 5 458
Viarka, ако имаш закъснение от 14 дена трябва да си около 6гс.
Може би е добре да направиш консултация с още един лекар.
Ако цикълът ти е нередовен, може да си била с по-късна овулация и затова да има изоставане на сакчето, но е добре да се проследят нещата.
Успех! Simple Smile

# 6 046
  • Мнения: X
имаш почти 40 дневен цикъл, може би затова е късната овулация и не отговарящия размер
Честито, жива и здрава да сте и вие и бебенцето,само не разбирам защо са нужни обяснения и доказвания 😉
каза ми че място за притеснения няма щом плодния сак е в матката видя се през вагиналния видеозон за това на другия видеозон не се видя в корема а през вагиналния се видя

# 6 047
  • Мнения: 1 131
Според мен също е късна овулация, сакчето не отговаря на седма седмица, но изглежда със правилна форма.

Стискам ти палци за ембионче със сърдечна деиност на следващия преглед.

# 6 048
  • Мнения: X
Според мен също е късна овулация, сакчето не отговаря на седма седмица, но изглежда със правилна форма.

Стискам ти палци за ембионче със сърдечна деиност на следващия преглед.
много благодаря момичета

# 6 049
  • Мнения: 7 898
Ако то идва на 28 дена, би трябвало да ти дойде на 9 януари, а не 22! В такъв случай имаш закъснение от 28 дена.

# 6 050
  • Мнения: X
Ако то идва на 28 дена, би трябвало да ти дойде на 9 януари, а не 22! В такъв случай имаш закъснение от 28 дена.
но при всички положения през вагиналния видеозон се видя плоден сак в Матката и та каза че това е добре щом сакчето е в Маткта сега ще правя хормонален тест и ако там всичко е наред ще ми назначи дати за консултации и ми предписва фолиева киселина а това е от  вагиналния ехограф в Матката ясно се вижда плодния сак и каза че съм в 4 Седмица

# 6 051
  • Мнения: 14
три различни теста два дни закъснение едни и същи бледи черти,но силна болка все едно всеки момент ще настъпи цикъла

# 6 052
  • Мнения: 230
три различни теста два дни закъснение едни и същи бледи черти,но силна болка все едно всеки момент ще настъпи цикъла
Бременна сте!
Успех до финала 🙂

# 6 053
  • Мнения: 14
Добро утро и тази сутрин теста изглежда по същият начин дано да съм бременна.

# 6 054
  • Мнения: 605
Добро утро и тази сутрин теста изглежда по същият начин дано да съм бременна.

Положителен Ви е тестът. След 10-14 дни на преглед. Успех Simple Smile

# 6 055
  • Мнения: 230
Добро утро и тази сутрин теста изглежда по същият начин дано да съм бременна.
Няма смисъл от повече тестове,грешка няма как да има при няколко такива!
Така че, си запишете час за АГ и успех ! ❤

# 6 056
  • Мнения: 14
Бладаря пожелавам го на всички чакащи въпреки,че съм на 26 чаках близо 3 години и когато се отказахме и тепърва този месец започнах ново начинание просто без опити се случи! Успех ❤

# 6 057
  • Мнения: 328
Привет, момичета.
Нов месец, нов късмет.
Моля за мнение. 🙏🏼
Последен МЦ: 13.01. Доказана О. 30.01
Не ме хокайте, имам 5 дни до Ц., но пусто му нетърпение..

# 6 058
  • Мнения: 230
Привет, момичета.
Нов месец, нов късмет.
Моля за мнение. 🙏🏼
Последен МЦ: 13.01. Доказана О. 30.01
Не ме хокайте, имам 5 дни до Ц., но пусто му нетърпение..

Здравей, тук не виждам нищо, според мен е  отрицател а и най- добре изчакай датата си на Мц!

# 6 059
  • Мнения: 257
Здравейте,искам да попитам според вас положителен ли е този тест ? Правих по-късен който показва отрицателен,а и не сме правили опит веднъж е свършвал в мен, трудно следя овулация тъй като цикъла ми е нередовен.

Скрит текст:

Последна редакция: пн, 08 фев 2021, 13:45 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт